Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Több
8 éve 5 hónapja #8842 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ma voltam a pszichológusnál, és bejelentette, hogy lehet Budapesten fog dolgozni november közepétől.
Ennek mekkora az esélye, hogy kétszer egymás után ilyesmi történik? Két éve ugyan így, az őszi szünet előtt jelentette be az előző is, hogy felszámolja a praxisát.
Teljesen ki vagyok, többet nem megyek pszichológushoz, meg sehová sem, és nem érdekel semmi ebben a szaros életben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #8843 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Ági40 írta: Ma voltam a pszichológusnál, és bejelentette, hogy lehet Budapesten fog dolgozni november közepétől.
Ennek mekkora az esélye, hogy kétszer egymás után ilyesmi történik? Két éve ugyan így, az őszi szünet előtt jelentette be az előző is, hogy felszámolja a praxisát.
Teljesen ki vagyok, többet nem megyek pszichológushoz, meg sehová sem, és nem érdekel semmi ebben a szaros életben.


BASSZUS! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8844 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8846 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8847 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Május írta: A Centrálban tényleg jó volt - olyan... macskás! :lol:

Na ugye. :kiss:

Ági, ez borzasztó... Nem is tudom, mit mondjak. Nagyon sok km választ el Budapesttől? Amúgy kéne erre valami szabályzás, hogy pszichológus ilyet ne tehessen, legalább egy évet kéne adnia a pácienseknek a lezáráshoz. Tisztességes pszichológus visszajárna heti egyszer, hogy a folyamatban lévő terápiákat lezárja... Nagyon sajnállak, vigyázz most magadra! :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #8848 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Igen, ez jó ötlet lenne Mara! Tegnap este óta ez jár a fejemben. Szegény Ági! Sajnálom én is...szörnyű lehet. Remélem lesz valami megoldás erre, ezt azért nem lehet így csinálni... Én kikészülnék teljesen, csupán a gondolatától is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8850 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
T
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8853 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Köszönöm, az együtt érző szavaitok igazán jól esik.
Majd később írok részleteket, de jelenleg képtelen vagyok rá, folyton rám jön a sírás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8854 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Sajnálom, Ági, nagyon... :( :tszív: Nekem a kórházban volt egy nagyon kedves terapeutám az egyik alkalommal, amikor több hónapot bent voltam. Azt hittem, hogy mindvégig ott lesz, és együtt csináljuk végig ezt a több hónapot, de pont akkor ment el 180 km-re egy másik városba dolgozni. Neki nyíltam meg életemben először, több, mint 10 év hallgatás után az abúzussal kapcsolatban, erre elment...a továbbiakban már nyíltam meg senkinek...csak évekkel később annak a doktornőmnek, aki meg elment szülni... :S Azóta nem is igazán tudok kötődni vagy ragaszkodni terapeutához, csak a családgondozómhoz. Sajnálom, hogy újra át kell élned ezt! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8855 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8856 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Így van, listát adni lehet, de annál még sokkal jobb, ha szóban mondod el a témákat.

Sunny, hogy vagy mostanság?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8857 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8862 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Május írta: Aggódom a pszichológusom miatt, szerintem pszichológus kéne neki. :woohoo:
Megmondtam neki, hogy túl jófej velem, túl sokat törődik velem, én meg bízom benne, és ezért dühös vagyok rá. Erre boldog lett, majdnem a nyakamba ugrott, úgy örült. Nem értem szegényt... :furi:


Nem tudom, Május, direkt csinálod-e, de határozottan humorosan írsz. :röhög:

Viszont nem gondolod, hogy azért örült, mert eredménynek látja ezt? Mármint hogy így látod a helyzetet, na meg hogy még el is tudod neki mondani. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8863 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Ági40 írta: Köszönöm, az együtt érző szavaitok igazán jól esik.
Majd később írok részleteket, de jelenleg képtelen vagyok rá, folyton rám jön a sírás.


Ó. Szegény. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8866 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Azt mondta a pszichológusom, hogy lehet november közepétől Budapesten fog dolgozni. Ami tőlem 300 km. Tehát ha lelép, elvesztem örökre.
Még nem tudja pontosan, hogy lesznek a dolgok. Lehet két hetente haza tud járni. Semmi biztos, csak nem akart az utolsó pillanatban szólni.
Hát most nagyjából ennyi, döbbenet számomra, hogy megint ilyen hasonló a helyzet. De hát nekem ez jutott, ennyi, jobb ha bele törődöm.

Május: Szerintem is annak örült, hogy szabadjára engeded az érzéseid vele kapcsolatban, és ki is mondod. Szerintem is lehet listát adni, sőt az enyém megengedi, hogy időnként megöleljem. Ez jó, mert nem mindig tudom szavakba önteni, hogy bízom benne, ahogy te tetted. Ügyes vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.676 másodperc