Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Több
8 éve 7 hónapja #8524 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Anoni Mara írta: Örülök, hogy működik a terápiád!


Köszönöm, Mara :virág: , hát még én hogy örülök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8527 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Alica09!
Ez nagyon jó hír, főleg ha te is így érzed! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8528 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági, törölted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #8531 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Ági40 írta: Alica09!
Ez nagyon jó hír, főleg ha te is így érzed! :virág:


Kedves vagy Ági, köszönöm! A szerelemről is beszéltünk. Leírom, hátha felismered magad a dologban: Amikor az ember szerelmes, idealizált képet szeret a másikról. Ha ez kölcsönös, egymást idealizáljuk, és visszatükrözzük a másiknak, hogy csodálatos. Akkor az ember lebeg.. Akinek nincs önbizalma, annak azért baj, ha elmúlik a szerelem, vagy elhagyják, mert a kapcsolat tartotta meg, nem ő saját magát. Ha vége a kapcsolatnak, összeomlik, lezuhan. Emiatt kell, hogy felépítsük önmagunkat egyedül, mielőtt kapcsolatba lépünk, hogy ne függjünk, ne csak akkor lássuk magunkat értékesnek, ha épp van, aki idealizál..

Na, ez itt nem teljes, csak próbáltam elgagyarászni, hogy a szerelem hogyan ... butíthat? Hogyan, miért kapaszkodhatunk bele, ilyesmi.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8535 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Értem nagyjából. A múlt alkalommal csak erről beszéltünk. Most egész jól elvagyok, csak félek, hogy most túl sokat dolgozom, és azért van.
Mara, még nem töröltem, (nem mondtam melyik szerdán törlöm :) ) most azon vagyok, hogy ott megírom neki, hogy ki vagyok igazából, vagy felhívom,és bevallok mindent.
Nem érek most erre rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8536 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #8539 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Juj, Ági, te aztán nagyon furfangos vagy... :) De ha halasztod, az nem jó. Miért akarnád bevallani, hogy te voltál? Így egy újabb alkalmat generálsz arra az esetre, hogy megbeszélje ezt veled. Vagyis mintha görcsösen ragaszkodnál egy utolsó kapcsolathoz is... Nem lehet, hogy így van? Vagy rosszul látom?
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja rotebeete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8546 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Na meg van a köztes út, névtelenül leírtam neki, hogy hamis a profil, és már járok máshoz, hogy tudja miért nem hívom, és felfüggesztettem a fiókot. A teljes törlést nem tudom hogyan kell.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8555 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8556 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Kedves Május!
Ha arra gondolsz, hogy mennyi ideig voltál rossz körülményben, akkor a két év az semmi. Hosszú folyamatot kell vissza fordítani.
Én az előzőnél 20 hónapot jártam, most is túl vagyok az egy éven. Szerintem nem kizárt hogy ha ezt a fejezetet lezárom néha akkor is fogok menni tanácsért, vagy lelki támogatásért. Csak nem ilyen hosszú időre.
Szóval ne aggódj, addig tart, ameddig tartania kell. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8559 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Május, szerintem könnyebb lenne, ha azon legalább nem görcsölnél, hogy meddig tart. Fogadd el, hogy itt tartasz. A pszichológusod is elfogadja, mi is itt. Most már rajtad a sor.. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8560 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
..
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8561 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Igen, Május, félelmetes lehet szembenézni esetenként a valósággal. Viszont ha megfogalmazzuk, kimondjuk, utána veszít az erejéből a félelem.. Legalábbis én úgy tapasztalom. Szerinted?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8567 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Csak hangulat javítóként annyit írnék, hogy az edzőterembe is sokszor kell menni a megfelelő eredmény érdekében.
Este nézzük a tükörben, hogy hány centi ment le, de alig van eredmény, és felvetődik a kérdés, miért is járok, miért adok ki ennyi pénzt erre a dologra.
Aztán mikor már nem mérem minden este magamat, lassan kezd átalakulni a testem, amit észre sem veszek, csak mikor előveszem az egyik kidobásra váró ruhámat, és lám még sem kell kidobni, mert jó lett rám.
Most ez jutott eszembe! Bocs, ha nem ide vág! :biglove: :üt: :röhög:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8571 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Ági40 írta: Csak hangulat javítóként annyit írnék, hogy az edzőterembe is sokszor kell menni a megfelelő eredmény érdekében.
Este nézzük a tükörben, hogy hány centi ment le, de alig van eredmény, és felvetődik a kérdés, miért is járok, miért adok ki ennyi pénzt erre a dologra.
Aztán mikor már nem mérem minden este magamat, lassan kezd átalakulni a testem, amit észre sem veszek, csak mikor előveszem az egyik kidobásra váró ruhámat, és lám még sem kell kidobni, mert jó lett rám.
Most ez jutott eszembe! Bocs, ha nem ide vág! :biglove: :üt: :röhög:


:like24: :röhög:

Hajrá mindenkinek a lelki eddzéshez!!

:biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.070 másodperc