Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Több
5 éve 8 hónapja #11733 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Sziasztok,régen voltam itt.Úgy érzem,muszáj irnom valakinek,kiirni magamból ami bennem van, 2,5 hónapja szingli vagyok,ki tudtam lépni bántalmazó kapcsolatokból,bő 1 hónapja költöztem el otthonról a szüleimtől,nagy változások ezek,barátkozom az önállósággal és a szabadsággal,érdekes hogy milyen fura az élet, 8 hónapig jártam terápiába,sok mindent átbeszéltünka pszichológusommal,most a héten újra kezdtük,mert azt éreztem,hogy szükségem van rá,írtam korábban,hogy beleszerettem anno valakibe, az egyetlen emberbe aki tudja/tudta a titkomat a vetélésemről,8 hónapig a terápia alatt megbirtam állni,hogy ne találkozzunk,ne keressem,ahogy véget ért,rá két héttel,megkerestem ezt a bizonyos úriembert mert azt éreztem,ez kell ahhoz hogy letudjam zárni a múltamat.Ez a találkozás felkavart rendesen,vissza is estem,de most már még jobban tudom,hogy el kell t engednem,hogy lehessen jövőm.A dolog ami miatt főként írok,a szálláson ahol vagyok van egy iszonyat ellenszenves biztonsági őr,mindig is utáltam őket,nem tudom hogy miért,de ő iszonyú ellenszenvet vált ki belőlem,mikor ő van legszivessebben a szobámból nem mozdulnék ki,most is jó beteg vagyok,múlt héten meg a fájó lábam miatt ítéltem magam szobafogságra,érdekes pont az ő napjain.És beugrott egy gyerekkori emlék,hogy lehet hogy arra hasonlít,aki 8 évesen zaklathatott az iskolában és akiről túl sok emlékem nincs.Azért gondolok erre,mert a napokba volt egy álmom, egy liftben voltam ezze la bizonyos biztonsági őrrel s volt még mellettem egy nagyon ellenszenves úriember aki elkezdett fogdosni,ez a másik jó ember próbált megvédeni,iszonyú dühöt éreztem.Ma mentem volna amúgy elöször szervezett randi estre,olyan szinten náthásodtam be,hogy nem mertem elindulni,tudom,még nincs itt az ideje.Hétfőn találkozom a pszichológusommal,csak az még messzinek tűnik.érdkes igy hogy nem vagyok jól,nincs kedvem hazamenni hétvégére,inkább itt fent egyedül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
5 éve 8 hónapja #11735 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Szia Rini! De jó, hogy írtál! Ritkán vagyunk már az oldalon... Nagyon klassz, hogy ki tudtál lépni egy bántalmazó kapcsolatból! És jól tetted, hogy újra kezdted a terápiát. Ami a szervezett randit illeti, lehet, hogy még tényleg nincs itt az ideje, nem kell kapkodni.
Őrület, hogy ilyen sok év után is jönnek még fel emlékek... Vigyázz magadra!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.510 másodperc