Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8487 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #8492 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági én is megértelek, de a fájdalmasabb utat muszáj választanod...sajnálom!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #8494 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Az én terapom is hagyta, hogy átlépjem a határokat, meg ő maga is átlépte... Ő jobban ragaszkodott hozzám, mint én hozzá, és emiatt indult be nálam ez a szar "szerelmes érzés". Én új terapeutát akartam keresni, ő meg kitalálta, h minden szakember rossz, csak ő jó, és nem akar rossz kezekbe adni... Pedig én akkor még simán le tudtam volna szakadni róla. Most már látom, hogy ez egy nagyon g*ci húzás volt tőle, és a maga módján kicsit nárcisztikus viselkedés volt a részéről.
Miután jól megharagudtam rá, de a végén mégis békében váltunk el, utána jelentek meg nekem emailek, hogy miért nem jelentkezem, miért nem írok neki néha, ha megbeszéltük... és akkor olyanokat írt, hogy segít nekem homeopátiás dolgokban, ajánl szereket, stb... több válaszlevélben kifejeztem neki, hogy nem akarok vele levelezni. :-) A legutóbbi levelére nem válaszoltam. Én szakítottam meg a folyamatot.
Nehéz volt, mert szerettem és szeretem a mai napig, de nagyon gyerekesnek, nem professzionálisnak tartom, amit velem csinált. Belém taposott, és hagyta, hogy függjek tőle. A hegek az alkaromon jórészt miatta vannak... Ilyet egy jó szakember nem tehet! Egyetértek Marával, Ági. Nem tesz ez jót neked.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja rotebeete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8498 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Értem én amiket írtok, el is sírtam magam rajta, annyira fájdalmas, és szörnyen reális, csak egyszerűen nem akarom ezt elhinni, elfogadni. :( :(
Talán majd egyszer sikerül ..............

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8499 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Szóval mikor is törlöd az ál-profilt, Ági? :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8500 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Szerdán! :biglove:
Nagyon kedvesek vagytok amúgy, még ha néha egyáltalán nem tetszik, hogy senki nem osztja a véleményem. De nektek jobban elhiszem amiket írtok, mivel szinte egy cipőben járunk. Minél többet olvasom a véleményeiteket, annál jobban el tudom fogadni. Már nem sírok, csak sóhajtozok! :huh:
:szív: :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8501 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági, mindenki osztja a véleményed, mindenki érzi, amit érzel, és leginkább nagyon értjük a bánatod. De amikor nem magunkról van szó, akkor olyan nagyon okosak vagyunk mind. :humour: Ha valaki más írná, amit írsz, te is okos lennél. Egyszer Májussal csináltuk ezt a gyakorlatot, próbáljon meg magának válaszolni. Kipróbálod? Ha én lennék Ági, mit írnál nekem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8503 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Aha értem ezt a gyakorlatot :)
Azt hiszem kívülállóként ezt mondanám:
Azt lenne fontos kideríteni, hogy mitől vannak ilyen erős érzéseim iránta? Miért nem tudom elfogadni ebben az esetben, hogy ő nem azt akarja amit én?
Na meg ha már van egy jó pszichológus, akit nagyon szeretek, miért ragaszkodom a régihez?
Szóval egy a lényeg, ezzel az érzelem csomaggal nagyon jól lehet dolgozni, és a végére lehet járni úgy, hogy számomra is elfogadható legyen.
Na mire ezt leírtam, már megint nem nagyon hittem el a végét. :üt:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #8504 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági én mint kívülalló azt tudom tanácsolni, h Mara segítsége által magadnak feltett kérdéseket próbáld meg kiboncolni a jelenlegi pszichológusnál.
Sokan szeretik az illúzió szót használni én is, de utálom, amikor nekem mondják hiszen az én érzéseim valóságosak. Szóval sztem ez fájhat neked is.
Ami nem valóságos az az, hogy amit Május is írt - amit szeretnénk és ami reálisan lehet az nem találkozik. Az a vágy, ami benned él és annak valóraválási lehetősége csak akkor tud élni, ha tarthatod vele a kapcsolatot. De ez sajnos csak a te vágyad. Valahol itt rejtőzik az illúzió. A remény arra, hogy ez lehetne az ő vágya is, hiszen olyan mély érzések alakultak ki irányába, amut valahol ő is viszonozhatott...és ezt nehéz elfogadni, hogy ennek most vége. Hogy a szeretet, az érzések csak úgy elrepülnek a levegőbe, és vele együtt az érzések birtokosa is levegővé válik.
Ági ez a világon a legnehezebb lecke...légy türelmes magaddal, de egyben határozott is, mert tényleg csak rosszabb lesz...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8515 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Érdekes, hogy mikor túlhajszolom magam, alig jut eszembe ez a probléma, annyira lefárasztom magam, hogy nincs erőm ezzel foglalkozni.
Azért köszönöm nektek a támogatást :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8519 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Tegnap voltam pszichológusnál. Az önbizalomnál tartunk.. Ezzel kapcsolatban felmerült, hogy őszerinte a szerelem egy bonyolult, átmeneti elmebetegség... Én erről már hallottam régen, de kezdem érteni.. :D :D :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8520 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Alicia09 írta: Tegnap voltam pszichológusnál. Az önbizalomnál tartunk.. Ezzel kapcsolatban felmerült, hogy őszerinte a szerelem egy bonyolult, átmeneti elmebetegség... Én erről már hallottam régen, de kezdem érteni.. :D :D :D


Hát minden értelmezés kérdése. :cheer: Sose kellemetlenebb elmebajt.
Örülök, hogy működik a terápiád!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8521 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8522 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Nem lehetett könnyű Május, még ahogy olvastam is megkönnyeztem.
Rendes embered van, nagyon megnyugtató, hogy nem megy ki az ajtón. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8523 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Május, ez nagyon szuper! Örülök, hogy nem hiába drukkol itt mindenki Neked! :like24:

:szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.793 másodperc