Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
7 éve 6 hónapja #10555 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

nyugodt írta: Nem ártasz. Itt mindenki, a maga módján, kicsit negatív. De a matematikában tanultuk, hogy negatív x negatív = pozitív. :cheer: Hát valahogy így működik a fórum is - jó egymás közt megbeszélni azt, amit a "külvilág" nem érthet.


:nevet:
És milyen igaz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10604 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Karácsony, merre jársz??? Május? :tendre:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10605 Írta: unicorn
unicorn válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Hát mégsem vagyok teljesen egyedül ezen a világon!....
Sziasztok.
Nyár közepén kezdett maga alá temetni az előtörő emlékek lavinája. Kerestem terapeutát, de még az önéletrajzomat sem vagyok képes megírni neki, mert túlzottan felzaklat. Pedig ki akarom mondani vagy le akarom írni.... Anélkül, hogy bárkim megtudná...
Ma találtam erre a weboldalra... Olvasgattam... A mondatokat is a táblákon... Ennek hatására most először kezd úgy oldódni bennem a szégyen, hogy holnap talán végre meg merek majd nyílni a terapeutámnak... Már nem félek, hogy nem hisz majd nekem. Már nem gondolom, hogy az én hibám. Már nem elsősorban az elkövetőket sajnálom, hanem együtt érzek magammal. Végre nem akarom felmenteni magamban őket. Végre azokat kezdem felelősnek látni, akik valóban azok voltak, még ha erről az érzésemről nem is bölcs felvilágosítanom őket. De most végre úgy érzem és gondolom, hogy már jogomban áll haragudni. Ez is kész feloldozás...

Csilla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10608 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

unicorn írta: Hát mégsem vagyok teljesen egyedül ezen a világon!....
Sziasztok.
Nyár közepén kezdett maga alá temetni az előtörő emlékek lavinája. Kerestem terapeutát, de még az önéletrajzomat sem vagyok képes megírni neki, mert túlzottan felzaklat. Pedig ki akarom mondani vagy le akarom írni.... Anélkül, hogy bárkim megtudná...
Ma találtam erre a weboldalra... Olvasgattam... A mondatokat is a táblákon... Ennek hatására most először kezd úgy oldódni bennem a szégyen, hogy holnap talán végre meg merek majd nyílni a terapeutámnak... Már nem félek, hogy nem hisz majd nekem. Már nem gondolom, hogy az én hibám. Már nem elsősorban az elkövetőket sajnálom, hanem együtt érzek magammal. Végre nem akarom felmenteni magamban őket. Végre azokat kezdem felelősnek látni, akik valóban azok voltak, még ha erről az érzésemről nem is bölcs felvilágosítanom őket. De most végre úgy érzem és gondolom, hogy már jogomban áll haragudni. Ez is kész feloldozás...

Ezt nem értem, miért akarnád felmenteni az elkövetőket, és miért kéne neked őket sajnálni? :furi:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10609 Írta: unicorn
unicorn válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Mindent még én sem értek magamban... Nagyon bonyolult, összetett (és durva) az én helyzetem. De egyre erősödik a késztetés, hogy megírjam én is a történetemet. Mióta Titeket olvasgatni kezdtelek, sokkal közelebb jutottam az ehhez szükséges állapothoz... Eddig hiába akartam, nem ment. Talán majd most... hamarosan... :)

Csilla

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10611 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

unicorn írta: Mindent még én sem értek magamban... Nagyon bonyolult, összetett (és durva) az én helyzetem. De egyre erősödik a késztetés, hogy megírjam én is a történetemet. Mióta Titeket olvasgatni kezdtelek, sokkal közelebb jutottam az ehhez szükséges állapothoz... Eddig hiába akartam, nem ment. Talán majd most... hamarosan... :)

Drukkolok, hogy sikerüljön!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10612 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Aranyos vagy, hogy kérdezed,köszönöm.
Megvagyok,szarul.Sokat szorongok,önpusztítok,megrendült a bizalmam, és nem tudom megàllítani a rossz dolgokat.Engem csúnyàn becsaptak. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10613 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta: Aranyos vagy, hogy kérdezed,köszönöm.
Megvagyok,szarul.Sokat szorongok,önpusztítok,megrendült a bizalmam, és nem tudom megàllítani a rossz dolgokat.Engem csúnyàn becsaptak. :(

Mi itt vagyunk! :tendre:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 hónapja #10614 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Karácsony, merre jársz??? Május? :tendre:


Szia Mara, köszönöm az érdeklődést. :) Rám szakadt egy fél világ, ki sem látszom alóla. Elkezdődött a félévem. Némileg tudatosan kezdtem el magam még előtte leterhelni, mert másként nehéz a lézetés. Viszont most meg annyira sok lett minden, ami összejött, hogy nem bírom el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10632 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Unicorn, én megértem miért akarod felmenteni az elkövetőt. Szerintem időnként ez a gondolat, hogy sajnálni való, beteg ember volt az illető, nagyon megnyugtató tud lenni. Szurkolók, hogy lé tudd írni, és akkor talán világosabb és utána már könnyebb lesz minden. Drukkolok azért is, hogy megnyílj a pszichológusnak. Nagy megkönnyebbülés egy titok feltárása. Csak ügyesen! :virág:
Mi történt Május? Tudunk segíteni?
Karácsony! Teljesen átérzem ezt a letrheltséget. Szoktam ebbe menekülni a gondolataim elől. Így viszont hétköznap az oldalra sincs erőm írni. Remélem hamarosan belejössz, és bírni fogod! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10638 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Mi történt Május? Tudunk segíteni?


Szeretném leírni, de nem merem, már nem tudom, ki mit olvas, mivel azonosít be, hol futok vele össze.
Nagyon ocsmány történet, nagyon fáj.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10639 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta: Szeretném leírni, de nem merem, már nem tudom, ki mit olvas, mivel azonosít be, hol futok vele össze.
Nagyon ocsmány történet, nagyon fáj.


Május, írd le nyugodtan! Mindenki le van szarva.Küzd le ezt a félelmet, annyi mindent leküzdöttél már!
Amúgy meg ne gondold már, hogy az emberek itt vizslatják, hogy ki mit ír. Szóval no para. És itt vagyunk veled. :tendre:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10643 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Csak bátran !!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 6 hónapja #10646 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Köszi Ági :) igyekszem felvenni a ritmust.

Mesélj Május, mizújs? Nem muszáj leírni, mi történt, ha nem akarod. Írhatsz az érzéseidről is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 6 hónapja #10649 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Drukkoljatok értem, kérlek!
Elárultak, és ez az egész szar bekerült a munkahelyemre. Az állásomba is kerülhet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.880 másodperc