Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #10436 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
És nehéz volt az utazás előtti pillanat? Örülök, h taliztál a pszichológusoddal, biztos adott egy érzelmi töltést. Ja nekem már a honlap szünet előtt is szünet volt. Nyaraltam én is. Már hamarosan én is újra megyek. Nagyon jól bírom a szünetet. Hosszú idő óta ez az első egyedül úgy eltöltött időszakom, amikor erősebbnek érzem magam. Van rálátásom a korábbi állapotaimra. Meg erről azért gondoskodott néhány függőség is. Pl. egy olyan fantáziakapcsolatba kergettem bele magam, ami elég jól kitölti az egyedül töltött napjaimat.
Most már azért kezdem érezni, hogy mennem kell beszélgetni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10437 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta: És nehéz volt az utazás előtti pillanat? Örülök, h taliztál a pszichológusoddal, biztos adott egy érzelmi töltést. Ja nekem már a honlap szünet előtt is szünet volt. Nyaraltam én is. Már hamarosan én is újra megyek. Nagyon jól bírom a szünetet. Hosszú idő óta ez az első egyedül úgy eltöltött időszakom, amikor erősebbnek érzem magam. Van rálátásom a korábbi állapotaimra. Meg erről azért gondoskodott néhány függőség is. Pl. egy olyan fantáziakapcsolatba kergettem bele magam, ami elég jól kitölti az egyedül töltött napjaimat.
Most már azért kezdem érezni, hogy mennem kell beszélgetni. :)

Nem volt nagyon gáz az utazás előtt sem, mert rájöttem, hogy engem ezek a félelmek éltetnek. :P Arra kellett csak vigyáznom, hogy ne engedjem nagyobbra nőni a félelmet az utazás öröménél, valahogy egyensúlyban kellett tartsam a kettőt. Nyitottam is erről egy új topikot, eufória és adrenalin, ezek az éltető elemek szerintem, ha az ember depresszióra hajlamos.

És mi az újság azon a szexpartneres fórumon? Folytattad a keresést?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #10438 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Nem. Elfelejtettem a belépőkódot, ami nem is baj. Olyan mintha mindig valaki más kerekedne felül rajtam. Nem gondolom, h nem fogok visszatérni még. Majd a pszichologusommal atbedzelem.
Megnézem majd a topikot csak kozben rosszul lettem strandra menet. Epp gyogyszertarat kutatok en aki soha nem szed semmit..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10444 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta: Megnézem majd a topikot csak kozben rosszul lettem strandra menet. Epp gyogyszertarat kutatok en aki soha nem szed semmit..


Jól vagy???? :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #10446 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta:

karácsony írta: Megnézem majd a topikot csak kozben rosszul lettem strandra menet. Epp gyogyszertarat kutatok en aki soha nem szed semmit..


Jól vagy???? :virág:


Már sokkal jobb. Köszi az érdeklődést :szív: igazi lúzer vagyok, aki 30 fokban belázasodik. Első gondolatom az volt, hogy Zika vírus :) , mi mááás, de mivel a környezetemben más is belázasodott, így gondolom, valami megfázás, vagy egyéb lehet, vagy enyhe gyomorrontás, nem tudom, alig bírtam egész nap enni bármit is, estére már sokkal jobban voltam. Most meg nyelem a vitaminokat és kómázom. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10448 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Jobbulást kívánok! :kiss:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10449 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta: Vajon mi lesz az új esemény, amit szerveztek??? :furi:


Na jó, egy kicsit spoilerezek. :zipp:


Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 8 hónapja #10450 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Hú, ez jó cím! :)
Sokat sejtető.

Köszi Kv., hogy telik a nyarad?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10451 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta:

Május írta: Vajon mi lesz az új esemény, amit szerveztek??? :furi:


Na jó, egy kicsit spoilerezek. :zipp:



Baromi jó!!! :taps: És lehet látni, hogy van köze az előzőhöz, a májusihoz.
Nagyon kíváncsi vagyok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10453 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sziasztok,hiányoztaotk,ma szakítottam tök önként azzal a sráccal,akiről írtam nektek,a masszőrömmel,megpróbáltam,de csak szeretőként kellettem volna,magamtól mégse bírtam volna megtenni,csak belegondoltam a feleésge helyzetébe, aki valószínűleg nem sejt semmit,meg tudom hogy méltatlan helyzet, csak annyira nem ahhoz vagyok szokva hogy valakitől figyelmet kapjak,meg tőrödést itt meg legalább a látszat megvolt, ha csak szavak szintjén is.Sírtam,vigasztalt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10454 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Mara es ez mikor hol lesz? A majusira nem tudtam elmenni de igyekszem menni . nekem ti nagyon sokat segitetek. Mostanaban nem vagyok tul aktiv forumozo de gondolok ratok. Koszonom hogyvagytok...bar nem tul jo h ti is ilyen kinokat eltek at na de mi legalabb megertjuk egymast. Ezt jol megirtam de a lenyeget ertitek ugyis.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10455 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Rini sajnalom h ez tortent. Eletem soran voltam szereto -nem vagyok ra buszke- figyelemre mindjajunknak szuksege van. Sot en szerintem nekunk sokkal jobban. Nem is ertem akik nem igy nottek fel ahogy en nekik myen lehet. En ismerkedek egy sraccal de mar remelem o lesz az utolso en CSAK egy sajat csaladra vagyom nagyon de nagyon. Rini gondolom rad sok erot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10456 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta: Köszi Kv., hogy telik a nyarad?

,

Karácsony, a nyár? Munkával és munkával. És ha épp nincs, akkor keresek magamnak, szóval elvagyok. :)
Közben járok a pszichológusomhoz, most heti egyszer, de dupla időt, így a sok munka mellett így jobb. Egyik se megy a másik rovására. És nem érek rá gondolkozni, és néha ennek ellenére is jönnek a réges régi emlékek. Néha akadnak rossz napok. De úgy összességében jól vagyok, azt lehet mondani. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10457 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Azt hogy lehet, hogy ne ordítsd az elkövető szemébe, hogy mit tett? Hogy hallgass arról, hogy emlékszel, mit csinált? Ha apámat látom vagy beszélek vele, nem tudok ránézni másképp, nem tudok nem gondolni arra, hogy mit csinált, amikor kislány voltam.... Szeretném tudni, emlékszik-e rá, tudja-e, hogy rosszat tett. De nem merem mondani, túl sokat kockáztatnék, borulna minden.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 8 hónapja #10458 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta: Azt hogy lehet, hogy ne ordítsd az elkövető szemébe, hogy mit tett? Hogy hallgass arról, hogy emlékszel, mit csinált? Ha apámat látom vagy beszélek vele, nem tudok ránézni másképp, nem tudok nem gondolni arra, hogy mit csinált, amikor kislány voltam.... Szeretném tudni, emlékszik-e rá, tudja-e, hogy rosszat tett. De nem merem mondani, túl sokat kockáztatnék, borulna minden.


Május, a hozzászólásodhoz kapcsolódóan szeretnélek megkérni valamire (ez most nekem fontos) és köszönöm, ha megteszed.

Gondolatban képzeld el, hogy az apád szemébe nézel, és azt mondod neki (természetesen a saját szavaiddal): Apám, emlékszel arra, amikor gyerek voltam és ezt.. és ezt.. (mondd is ki gondolatban) tetted velem?
Engem akkor olyan súlyos lelki trauma ért, hogy emiatt megbetegedtem. Titokban gyógyulok, de már nem akarok tovább titkolózni, mert ami történt nem az én hibám. Felismertem, hogy amit tettél az a Te szégyenteljes viselkedésed és én nem vagyok hajlandó tovább szégyellni magam helyetted! Nem tudok megbocsájtani neked, pedig azt mondják, ez fontos lenne a gyógyulásomhoz. Talán, ha felfognád mit tettél velem, bocsánatot kérnél és látnám, hogy őszinte megbánást tanúsítasz, könnyebb lenne a gyógyulásom. Amíg ezt nem tapasztalom, csak gyűlölni tudlak!

Május, mit éreztél, amíg olvastad, gondolatban végigjátszottad a jelenetet? Bármi, írd meg kérlek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.053 másodperc