Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
8 éve 3 hete #9895 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Menetrendszerinti tavaszi depresszió... :beteg:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete #9896 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Menetrendszerinti tavaszi depresszió... :beteg:

:tendre:
Az azért jó, ha ismered a menetrendedet! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete #9898 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Kitartás, mindjárt itt a nyár!! :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete #9901 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta:

Anoni Mara írta: Menetrendszerinti tavaszi depresszió... :beteg:

:tendre:
Az azért jó, ha ismered a menetrendedet! ;)

Mara, írj új menetrendet jövőre. ;) Tudod, írásból jó vagy! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hete #9906 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Teljesen fel vagyok még mindig háborodva ezen a Kiss ügyön.
Tudom, hogy egy emberölésérr sem kapnak jó sok évet manapság. Na de ez a lány valószínűleg fiatalkorú is volt. És okoztak benne egy olyan kárt, ami tényleg 3 év szabadságvesztéssel jóváírható? Utána szépen folytatom sikeres életemet? Ez egy szadista. Pont úgy nyilatkozik, ahogy a rohadt mártír elkövetők szoktak. Mindennemű bocsánatkérés nélkül magát sajnáltatja. Legalább valami bűnbánás jönne ki a száján. Ezt mondom mindig. Ez egy gázolás. Az áldozat nagyobb árat fizet, mint az elkövető. És ideje lenne, hogy ez ne így legyen. Például a kurva nagy karrierje közepette vállalhatna a nők elleni erőszak ügyében valami kariratív tevékenységet. Támogathatna alapítványt. Ez az ember egy dolgot bánt meg, hogy lebukott, kiderült, és elítélték. A szadista elkövetők nem tudják felvállalni tettüket és bűnbánatot sem tudnak mutatni.
Lehet h értett az úszáshoz de a verseny olyan mint a háború, ha van egy szadista hajlamú erőszakos egyén az ki fogja hozni az úszóiból a maximumot nem vitás. De Hitler is szépen irányította a híveit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete #9907 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta:

Anoni Mara írta: Menetrendszerinti tavaszi depresszió... :beteg:

:tendre:
Az azért jó, ha ismered a menetrendedet! ;)


Igen, igaz, tényleg ez segít. Kellett egy pár nap, mire rájöttem, mi bajom. Na majd elmúlik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete #9917 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Ma megyek terapiara ami remelem osszejon. Nehez megoldanom h eljussak hozza es sajnos idopontot is havi egyszer tud adni v max 3 hetente. De nelkule nem tudok letezni. Mar tok feszult es ideges vagyok. Elmulik ez valaha? 2 eve terapiazok mar. Bar azt hiszem sokat erosodtem lelkileg de meg nem eleget. Mara es mostmar jobban vagy?????Sokat gondolok ratok...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete #9918 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

jelen írta: Ma megyek terapiara ami remelem osszejon. Nehez megoldanom h eljussak hozza es sajnos idopontot is havi egyszer tud adni v max 3 hetente. De nelkule nem tudok letezni. Mar tok feszult es ideges vagyok. Elmulik ez valaha? 2 eve terapiazok mar. Bar azt hiszem sokat erosodtem lelkileg de meg nem eleget. Mara es mostmar jobban vagy?????Sokat gondolok ratok...

Köszi Jelen, most egy kicsit jobb. Igaza volt Májusnak, amikor az ember ismeri a menetrendet, az segít. Addig volt a legrosszabb, amíg nem jöttem rá, mi is van velem. Napi 3-4 rák, szorongás... Aztán megértettem. És tudom, hogy elmúlik.

Milyen pszichológus ez, akihez mész, Jelen? Elég furcsa, hogy valaki úgy vállal terápiát, hogy háromhetente látja a pácienst. El nem tudom képzelni, milyen terápiát lehet így csinálni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hete - 8 éve 3 hete #9924 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Milyen pszichológus ez, akihez mész, Jelen? Elég furcsa, hogy valaki úgy vállal terápiát, hogy háromhetente látja a pácienst. El nem tudom képzelni, milyen terápiát lehet így csinálni.


Mara, ha jól emlékszem pszichoterápiára én is csak a legelején jártam kéthetente (kb. 2 hónapig), aztán havonta, majd kéthavonta. Az igaz, hogy mellette jártam rezgésterápiára és sokat törődtem és figyelek magamra ma is más téren is pl. gyógyteák, mozgás, lelkesítő programok, beszélgetések a lélek hangján. Az utóbbit a családomban és az óvodai és iskolai szakkörökön tudom leginkább megvalósítani. A gyerekek még tudnak a lélek nyelvén beszélni, számomra minden alkalom egy csoda, amikor lélekjelenlétet tudok teremteni egy foglalkozáson. Olyankor a gyerekek és én is boldogan, feltöltődve térünk haza. Ide, a fórumra is azért szeretek járni, mert itt is érzem a lélekjelenlétet, a nyitottságot, az őszinteséget...
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hete Kiscsillag által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10073 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sziasztok,ti hallotattok a Kiss lászlós esetről?nekem nagyon megdöbbentő volt,elvileg ma késő este lesz egy hosszabb interjú az egykori áldozatával,akitől tegnap bocsánatot kért,és ugye pont a százhalombattai uszoda névadója volt,amiről tegap leszedték a nevét,engem meg anno pont a battai uszodába fogdosott egy vén f... úszásoktatás cimen,csak kicsit megdöbbentem az összefüggésen

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10075 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Szia rini! Igen persze hallottam és érdekel is az eset. Undorító. Hihetetlen. Vagyis persze igaz. A sértett sajnos sok sok3v eltelte után sincs túl serelmein. Ez rám nézve nem jó nem sok esélyt látok én se semmire illetve arra h egyszer jól leszek. Mindig visszaestek ami a duhomet illeti az undort az igazságtalanság erzest a mindent amit ti is éreztek...ma mikor hol lesz interjú?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10076 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
az Rtl klubon a késő esti híradó után.igen ezt az ember egy életen hurcolja magával sajnos.Nekem a normál szex a mai napig kínszenvedés mintha eg rozsdás lándzsával bántanának,mert az első úgymond élményem amivel a szüzességemet vesztettem el,bár erről is beszéltünk már egyszer hogy sokan nem is tudjuk mikor vesztettük el a szüzességünket,szóval nekem ilyen emlékeim vannak és azóta minden próbálkozáom balul sült el,nem hagyományos úton meg baba nem lehet ami pedig az álmom,csak érdekesen venné ki magát annak idején majd rögtön egy termékenységi központba kezdeni,mondván hogy nekem hagyományosan természetes úton ez nem megy,és mikor meglátok egy kismamát rögtön az ugrik,hogy bezzeg ő szexelt és le se tagadhatja,valóószinű nincs olyan gondja mint nekem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10077 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

rini írta: Sziasztok,ti hallotattok a Kiss lászlós esetről?nekem nagyon megdöbbentő volt,elvileg ma késő este lesz egy hosszabb interjú az egykori áldozatával,akitől tegnap bocsánatot kért,és ugye pont a százhalombattai uszoda névadója volt,amiről tegap leszedték a nevét,engem meg anno pont a battai uszodába fogdosott egy vén f... úszásoktatás cimen,csak kicsit megdöbbentem az összefüggésen

Rini, persze, hogy hallottunk róla, a csapból is ez folyik. Én már hányok az egésztől, mindig az van, hogy egy ideig a "jó ügyet" szolgálja a sajtó, de aztán már undorító lesz ez a túlmediatizálás.
Amúgy szerintem túl van a traumán Takáts Zsuzsa, én úgy éreztem a múltkori interjúban. 55 év azért nagy idő, szóval én azt remélem, ki tudott ő ebből mászni. Kérdés, hogy most milyen sebeket tép fel az, ami folyik, de ennek tudatában kellett legyen, mikor bevállalta az interjút. Én biztos nem lettem volna hajlandó találkozni az elkövetővel, nem tudom, mire volt ezt jó.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10079 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Ezeket az okfejtéseket én is végigfutattam magamban. Nekem nagyon szimpatikus a hölgy, mondhatni számomra példaértékű. Ismeretlenül is vártam már egy ilyen emberre. Az, hogy annak idején az igazságszolgáltatásig végigvitték az ügyet, bizonyság arra, hogy egy támogató közeggel (család, stb.) ezt végig lehet vinni. A másik, ha hitelt kap az áldozat, megtörténik az igazságszolgáltatás és a felépülésben is kap segítséget a sérült személy, akkor lehetőség nyílik egy kiegyensúlyozott élet élésére. Szerintem a bocsánatkérés is kulcsfontosságú a folyamatban és lényeges momentum az is, hogy ez nyilvánosság előtt történt. Azzal, hogy bocsánatot kért Kiss László, ha ezt tényleg őszintén tette (látni még nem láttam a történteket), akkor még van esélye egy más minőségű életre a hátralévő éveiben. A két ember két életutat mutatott meg nekünk. Zsuzsanna azt bizonyította, hogy van esély nyugalmat kapni és kiegyensúlyozott életet élni a trauma után. Kiss László életútját végignézve pedig láthatjuk, hogy ha nem történik meg az igazság kimondása, az őszinte megbánás, akkor hiába épít fizikai síkon egy életen át, az egy pillanat alatt romba dőlhet. Zsuzsanna ügye szerintem a lélek és a szellemiség erejének megnyilvánulását példázza, a fizika (anyagi) erő hosszú távon nem győzhet a lélek és a szellemiség felett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 11 hónapja #10080 Írta: gyerekes
gyerekes válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Most néztem meg.
Szerintem Zsuzsanna az erőszakon magán (remélhetőleg tényleg) túl van, de K.L. megalázó visszanézésén nem volt. Azt mondta, a többieket meg sem ismerte volna, de az a nézés beleégett. És ő akart találkozni vele, legalábbis azt mondta. Hogy hátha egy mai szembenézés azzal a szempárral segít ebben. Nagyon remélem, h igen.
Szerintem nagyon bátor, nagyon erős. És segíthetett neki, hogy BESZÉLT RÓLA!!!! Akkor, viszonylag hamar, a családjának is, a barátoknak is, nem kellett bennragadnia és egyedül maradnia a titokban.
KL-nak nem hiszek. Az őszinteségében sem. És mindig azt mondja, a büntetés megtette hatását. Áááááá..... Büntetés kell ahhoz, h tudjuk, van olyan, amit nem csinálunk, soha, semmilyen körülmények között?!?!?!!? Uggggyan már....
100%-ig vagyok biztos abban, h volt más is. Előtte tuti. Utána... egy ideig tényleg nem lehetett alkalma rá. De aztán... És Szepesi Nikin kívül mindenki hallgat... Egyébként én is. Nem a 60-as évekből, de tudom, milyen átszexualizált az uszodai légkör. Hogy ezt hányan, mire használják (ki)....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.892 másodperc