Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
8 éve 3 hónapja #9484 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Az az egyik problema h a munkahelyem olyan h emberek kozt vagyok es melo utan mar semmi kedvem sokszor talakozni senkivel.raadasul most uj teruleten dolgozok uj feladatok. En akaram igy de lehet ehhez nem vagyok eleg eros.es felfordul a gyomrom az egesztol.Tul nagy a nyomas. Mindemellett maganeletemet rendbe tenni vmelyest igyekszem csak nem konnyu sajnos. Nincs bizalmam. Szuleim olyan mintha nem is lennenek szinte teljesen megszakadt a kapcsolat kozottunk alig beszelunk. Apuva l semmit. Utalom h ilyenne tettek de nem tudok oket gyulolni. Okolom magam h en vagyok a hibas. Tiszta teboly.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9489 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Jelen, nem tudod magad átkérni másik munkakörbe?

Fura az élet. Hetek óta azt éreztem, hogy mindjárt szétesem, szétcsúszom. Aztán belemenekültem mára egy betegségbe. Szarul vagyok, de valahogy mégis megnyugodtam, hogy beteg lettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9497 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Nem tudtam, hol kérdezzem, mindegy, legyen itt.
Ti tudtok rendesen dolgozni, miközben pszichológushoz jártok vagy jártatok??? Komolyan kérdezem. Engem sokszor annyira felemészt, hogy akadályoz, alig tudok teljesíteni, elkalandoznak a gondolataim, iszonyat szorongások jönnek elő... Nektek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9499 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Az elején én sem tudtam dolgozni rendesen, folyton ezen kattogtam. Teljesen váratlan helyzetekben elsírtam magam. Sehol nem éreztem jól magam, csak abban a szobában a pszichológusnál. Most már tudok dolgozni, csak mikor közeledik egy találkozó, akkor vagyok kissé feszültebb. De ahogy a másik topikban írtam, minden nap gondolok ezekre a dolgokra. Mivel ezek a dolgok csak bennem zajlanak, senkinek nem beszélek róla, egyedül érzem magam, örök kiviállónak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9500 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Van, hogy verseket írok, és ott szoktam megfogalmazni zavaros gondolataimat, amit egy kívülálló meg sem ért, és ezt is csak pár ember láthatja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9516 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Majus jobban vagy? A munkahelyen megfelelni nagyon nehezen megy nekem. Sokszor gondolom azt h mit keresek en ott? De az eletemben minden osszefugg nem hiaba itt vagyok ahol. Sokszor nehez reggel kikelni az agybol es nem a faradtsag vagy lustasag miatt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9517 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Agi en is egyedul erzem magam kivulallonak. De te csalados vagy nem? Vagy ez csalaadoskent is ugyanaz? Egyutt ki kellene talalnunk vmit amitol nem erezzuk magunkat kivulallonak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9522 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Igen családos vagyok. Szinte ezért van, hogy még élek. De komolyan. De a belső magányomon, azon, hogy van egy részem ami örökké kívülálló, azon ez nem sokat segít. Talán ha tudnék a férjemmel ilyesmiről beszélni.... de nem tudok. Meg ha tudnék is, nem hinném, hogy értené. De nem is tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9525 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: a belső magányomon, azon, hogy van egy részem ami örökké kívülálló


Ez olyan szép, el is sírtam magam. Én is szoktam ezt érezni. Megyek az emberek között, nézem őket, beszélek velük - és mégis mintha nem lennék ott, mintha kicsit mindig egyedül lennék.

Jelen, köszi, megvagyok. Megszálltam a fórumot... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9527 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
:szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9529 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Az jutott eszembe, hogy vajon semmilyen úton módon nem tudjuk felvenni egymással a kapcsolatot? Olyan jó lenne személyesen is ismerni egymást. Ezt tényleg senki nem érti, csak mi. De erősek vagyunk és cipeljük a terheinket. :) Ma voltam pszichológusnál, jó volt, jót tett. És esik a hó is :) Én ennek is tudok örülni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9530 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Igen családos vagyok. Szinte ezért van, hogy még élek. De komolyan. De a belső magányomon, azon, hogy van egy részem ami örökké kívülálló, azon ez nem sokat segít. Talán ha tudnék a férjemmel ilyesmiről beszélni.... de nem tudok. Meg ha tudnék is, nem hinném, hogy értené. De nem is tudom.

Ági, próbáld meg. És főleg: adj neki sok-sok időt. Esetleg add oda neki a Bűn vagy bűnhődést, hátha abból jobban megérti, min mentél át. Kérd meg, hogy olvassa el, értesd meg vele, hogy sokat jelentene neked, ha tudnál vele erről beszélni. Lehet, hogy kirekesztve érzi magát. Emlékszel, volt itt egy férj - valahol fent van a története, vagyis a felesége történetét írta meg, meg azt, hogyan ment tönkre a házasságuk azért, mert a felesége nem mondott neki semmit. Hidd el, megéri.

Jelen, ami a találkozást illeti, ezt már sokszor megbeszéltük itt. Nem tudjuk ennek a felelősségét és kockázatát felvállalni. Nem szabad ilyen veszélyes vizekre evezni. Szerintem jó megoldás volt a Centrál, ahol "érezhettük" egymás jelenlétét. Ilyen lehetne a kiállítás is, illetve az ott tartott események, de egyre szkeptikusabb vagyok, hogy sikerül megrendezni. Pénz, pénz, pénz. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9531 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Igen Mara tudom en az eszemmel es tudatommal milyen veszelyekkel jarna vagy jarhatna ez. Ez csak egy amolyan alom marad a talalkozas. De sokat segit az hogy igy letrehoztad ezt az oldalt es igy ismeretlenul is ismerosok vagyunk. Sokat jelentetek nekem. Ami a penzt illeti bizom benne sikerul es azt is remelem sikerul a terved.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9533 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

jelen írta: Sokat jelentetek nekem.

jaj, nekem is!
Tegnap a könyvtárban egy nő előttem a ronggyá olvasott Bűn vagy bűnhődést hozta vissza. Csak álltam és néztem, megbénultam, otthon is el van dugva a könyv, nehogy valaki meglássa, hogy olvastam, mert akkor meglátja rajtam. Eszembe jutott a kiállítás is, hogy biztos csomóan lesznek, akik érintettek, és akkor hogy kell ezt kezelni, nem tudom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9538 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Gondoltam, hogy egyszer odaadom a könyvet a férjemnek, hogy magamon segítsek. Vagy vannak pillanatok, mikor csak úgy odaszólnék valamit neki. Volt is rá példa. De néha azt is gondolom, hogy talán túlságosan ragaszkodom a magányomhoz, és nem is akarok kitörni belőle. Nem tudom.
Most betegszabin vagyok, azért érek rá ennyit írni, és ennyit gondolkodni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.806 másodperc