Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
8 éve 3 hónapja #9407 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Ha nem kell dolgozni, attól izgulok, hogy túl sokat leszek egyedül a gondolataimmal. Ha kell dolgozni, attól, hogy nem fogom tudni végigcsinálni a napot, valamit el fogok végzetesen rontani, nem veszek észre valamit, amit kellett volna, vagy valamit elfelejtek, nagy baj lesz, meghal miattam valaki.
Mindig végig tudom csinálni a napot, de az a fura, hogy ez nem nyugtat meg, éjszaka meg másnap reggel kezdődik elölről a szorongás.
Azért nekem sokszor elég nehéz együtt élni magammal. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9416 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
En is elvesztem a szorongasok kozott. Ennek mar sose lesz vege???? Total ki vagyok...aki ezen tul van kerem tanacsoljon vmit segitsen .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9426 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Szeretnék valami okosat mondani, de általában ha az egyik elmúlik, keresek mást amin szoronghatok. De ha majd nem így lesz. rögtön szólok! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9427 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Én nem szorongok, ha rá tudom hangolni magam arra, h letojom a szoronganivalót úgy, ahogy van, magasról, nagy ívben. Kicsit tudatos lazítás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9429 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Szeretnék valami okosat mondani, de általában ha az egyik elmúlik, keresek mást amin szoronghatok. De ha majd nem így lesz. rögtön szólok! ;)

Én pont így csinálok, Ági. Pl. megfigyeltem, hogy az egyik betegség milyen jól gyógyítja a másikat! :röhög: Lehet, hogy szabadalmaztatnom kéne a technikát!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9433 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Szabadalmat kéne csinálni belőle az már igaz, de akkor tönkre is menne a sok gyógyszergyártó cég.
Ma például szent meggyőződésem volt, hogy arcüreggyulladásom van, vettem is egy erre a célra kialakított orrspray, 5000 forint volt, de hát az kell nekem. :üt: :pinch:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9434 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Néha sikerül félretennem a szorongásokat, de akkor meg megijedek, hogy most mi lesz? :humour:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9446 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Koszonom a valaszokat. Eleg lehangolo az allapotom es az is hogy nem is nagyon latok kiutat mert mindig ide zuhanok vissza. Olyan faradtsagot erzek mintha minden vegtagomra mazsas sulyok lennenek felpakolva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9451 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sajnálom jelen. Ez ilyen szakasz neked, kitartást kívánok, hogy túl legyél rajta. A lejtő után általában emelkedő jön.
:hvirág: :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9455 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Kitartok, hisz más választás nincs is. Olyan sok mindent nem tudok ide leírni, pedig nagyon sok mindenről szívesen beszélnék veletek. Mostanában a munkám kapcsán is sok emlék jön és jön és jön és ott pedig helyt kell állnom. Ezt akartam. Most nehéz szakaszom van, ettől még szerintem lesz rosszabb is, de tudom segít abban, hogy fejlődjek, túl legyek ezen a jelenlegi mélypontomon Aztán kezdődik elölről, de talán mindig könnyebb lesz. A magánéletem meg lesz ahogy lesz, nem tudom elképzelni, hogyan tudnak párkapcsolatban élni mások, én mikor fogok odáig eljutni, mert szeretnék, de közben meg van bennem egy vmi, ami ebben meggátol.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9458 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

jelen írta: Kitartok, hisz más választás nincs is. Olyan sok mindent nem tudok ide leírni, pedig nagyon sok mindenről szívesen beszélnék veletek. Mostanában a munkám kapcsán is sok emlék jön és jön és jön és ott pedig helyt kell állnom. Ezt akartam. Most nehéz szakaszom van, ettől még szerintem lesz rosszabb is, de tudom segít abban, hogy fejlődjek, túl legyek ezen a jelenlegi mélypontomon Aztán kezdődik elölről, de talán mindig könnyebb lesz. A magánéletem meg lesz ahogy lesz, nem tudom elképzelni, hogyan tudnak párkapcsolatban élni mások, én mikor fogok odáig eljutni, mert szeretnék, de közben meg van bennem egy vmi, ami ebben meggátol.


Kitartás! :szív:
Szerintem jó jel, hogy egyáltalán igényed van arra, hogy majd egyszer együtt élj valakivel, és nem utasítod el csípőből még a gondolatát is a dolognak.
Én párkapcsolatban élek, és ez fel is emészti az energiáim nagy részét. :) Túl sok félelem, és előítélet van bennem, és borzasztóan nehéz ezeket félretenni. Pl. hosszú évek óta élünk együtt. Egyáltalán nem agresszív típus, soha nem emelt rám kezet, nem is célzott rá, hogy megteszi. Sokszor mégis jön a hülye gondolat, hogy meg fog ütni. Csak idő kérdése, de előbb, vagy utóbb úgyis megver. Olyan szintem bele tudom lovalni magam, hogy ha kettesben vagyunk, én fél szemmel a menekülési utat keresem, mert hátha... Ilyenkor újra és újra le kell ülnöm magammal, és kizárólag a tényeket nézve végig kell zongoráznom, hogy van-e valódi okom is arra, hogy ezt gondolom, vagy megint csak a csontvázak zörögnek a szekrényben.
Félre kell tenni az érzéseket és kizárólag csak a száraz tényeket kell nézni. Nekem csak így megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9465 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Majus hogy vagy? a szorongasod csokkent? Te mit csinalsz ha epp nem dolgozol? Mivel nekem van gyerekem igy nyilvan nekem kotottebbek a lehetosegek. De sajnos nagyon nem vagyok jol es ki kell magam rangatni magam a jelen allapotombol. Bnoim hiaba vannak nyilvan jo h vannak de ok csaladosak es idot nem nagyon toltunk egyutt es sokszor egyedul nehez nekem. Ezekre szeretnek vmi otletet kapni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9466 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Eperke ha sok energiat felemeszt a kapcsolat akkor mi ertelme? Ezt jo szandekkal kerdezem mert en tenyleg nem ertem ezt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9469 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

jelen írta: Majus hogy vagy? a szorongasod csokkent? Te mit csinalsz ha epp nem dolgozol? Mivel nekem van gyerekem igy nyilvan nekem kotottebbek a lehetosegek. De sajnos nagyon nem vagyok jol es ki kell magam rangatni magam a jelen allapotombol. Bnoim hiaba vannak nyilvan jo h vannak de ok csaladosak es idot nem nagyon toltunk egyutt es sokszor egyedul nehez nekem. Ezekre szeretnek vmi otletet kapni


Nem csökkent, és nagyon fáradt vagyok.
Sajnos nincs ötletem,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9477 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Biztos nagyon rossz lehet egyedül lenni. Nehéz igazodni a családosok időbeosztásához. Talán ha emberek közé mennél ilyenkor az segítene? Vagy telefon, előre megbeszélt program? Nem tudom. Nekem van családom, de sokszor arra gondolok, jobb lenne egyedül élni. Nem kéne ilyet mondanom tudom. De hát van ilyen is. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.853 másodperc