Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #9315 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta:

karácsony írta: Kellemes ünnepeket Mindenkinek!
Marának is!:)

Nagyon köszönöm, boldog Karácsonyt :) neked is, és mindenki másnak is! :kari:
Kicsit beborítottak a beiglik és a mézeskalácsok. Egész jól telt az ünnep, jobban bírtam a gyűrődést, mint az utóbbi években. Semmi depresszió! (Azt Szilveszterre tartalékolom! :lol: )


:) örülök a beiglik munkájának. Nem lesz abból a depiből semmi..reméljük.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9360 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta:

Anoni Mara írta:

karácsony írta: Kellemes ünnepeket Mindenkinek!
Marának is!:)

Nagyon köszönöm, boldog Karácsonyt :) neked is, és mindenki másnak is! :kari:
Kicsit beborítottak a beiglik és a mézeskalácsok. Egész jól telt az ünnep, jobban bírtam a gyűrődést, mint az utóbbi években. Semmi depresszió! (Azt Szilveszterre tartalékolom! :lol: )


:) örülök a beiglik munkájának. Nem lesz abból a depiből semmi..reméljük.


Hát... Azt hiszem, ez a szilveszteri depi nálam genetikailag van kódolva. Nem kikerülhető. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9361 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
sziasztok,jó rég írtam,de olvaslak titeket.Olyan sírós vagyok,és most jöttem rá,hogy tegnap volt az 5.évfordulója annak hogy megrőszakoltak és rosszra fordultak a dolgok.Az év ennek a szakába mindig eszembe jut.3 éve ilyenkor eggyütt sirtam a kolleganőimmel akikről szintén kiderült hogy sorstársak.Bár senki hangulatát nem szeretném elrontani.Jővőre biztos pozitiv változások lesznek.Minden ezt írja

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9362 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Hát... Azt hiszem, ez a szilveszteri depi nálam genetikailag van kódolva. Nem kikerülhető. :(

Mara, :szív:

Rini, sajnálom. :( Nekem régebben sokat segített lelkileg megerőszakolás miatt a Keret Koalíció segélyvonala. Csak telefonos beszélgetés volt, de nagyon empatikusak voltak, és utána kicsit jobban éreztem magam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9363 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Május kipróbálom,köszönöm :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9366 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sziasztok lányok!Nagy elhatározásra szántam rá magam.Ráirok egy fiúra aki szimpi csak valószinű hogy ő azt gondolhatja hogy engem zavar a korkülönbség.Mit veszíthetek vele-igazából semmit.Szorítsatok nekem

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #9371 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta:

karácsony írta:

Anoni Mara írta:

karácsony írta: Kellemes ünnepeket Mindenkinek!
Marának is!:)

Nagyon köszönöm, boldog Karácsonyt :) neked is, és mindenki másnak is! :kari:
Kicsit beborítottak a beiglik és a mézeskalácsok. Egész jól telt az ünnep, jobban bírtam a gyűrődést, mint az utóbbi években. Semmi depresszió! (Azt Szilveszterre tartalékolom! :lol: )


:) örülök a beiglik munkájának. Nem lesz abból a depiből semmi..reméljük.


Hát... Azt hiszem, ez a szilveszteri depi nálam genetikailag van kódolva. Nem kikerülhető. :(


Nálam meg a pánikroham :( :semleges:

Amúgy BÚÉK mindenkinek! :unnep:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 4 hónapja #9375 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sajnálom, Karácsony. Többször is volt? Durva? Javulgatsz? :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 4 hónapja #9383 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Sajnálom, Karácsony. Többször is volt? Durva? Javulgatsz? :biglove:


Köszönöm Mara az érdeklődésed. Egész en lefekvéstől reggelig.Megsemmisítő volt. Mindent bevetettem, amit terápián tanultam..de volt egy mentőhìvós pillanatom. Szerencsére kiírtam minden nyomasztó gondolatot egy papírra. Már jobban vagyok. Pszichológus nélkül én már nem élnék.
Hogy áll a depid?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja - 8 éve 3 hónapja #9384 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Bocs, hogy beleszólok...
Karácsony, nincs valaki, akit pánikrohamnál fel tudsz hívni, valaki, aki tudja, hogy szoktál pánikolni? Én vészhelyzetben a legjobb barátnőmet felhívom, ő tud a pánikról, beszél hozzám, tök másról, sose a pánikról, és attól szokott javulni nekem. Hívtam már a pszichológust is, amikor órákig tartott. Ő pl kicsit megijedt, az nem volt olyan jó.

Írod, hogy te nem tudsz élni pszichológus nélkül, nekem meg ez a vesszőparipám. Most jobban vagyok, hetek óta nem pánikolok, és most úgy érzem, "nem jár" nekem a pszichológus, nincs hozzá jogom meg szükségem rá, és ettől bűntudatom van. Elbizonytalanodtam, meddig lehet ezt a terápia dolgot csinálni.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 3 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 3 hónapja #9386 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Május írta: Bocs, hogy beleszólok...
Karácsony, nincs valaki, akit pánikrohamnál fel tudsz hívni, valaki, aki tudja, hogy szoktál pánikolni? Én vészhelyzetben a legjobb barátnőmet felhívom, ő tud a pánikról, beszél hozzám, tök másról, sose a pánikról, és attól szokott javulni nekem. Hívtam már a pszichológust is, amikor órákig tartott. Ő pl kicsit megijedt, az nem volt olyan jó.

Írod, hogy te nem tudsz élni pszichológus nélkül, nekem meg ez a vesszőparipám. Most jobban vagyok, hetek óta nem pánikolok, és most úgy érzem, "nem jár" nekem a pszichológus, nincs hozzá jogom meg szükségem rá, és ettől bűntudatom van. Elbizonytalanodtam, meddig lehet ezt a terápia dolgot csinálni.


Nyugodtan szólj bele, ez olyan hely. :)
Mindegyik családos. A pszichológusomnak csak kétszer szóltam eddig, amikor rohamom volt, általában egyedül kínlódom. Azért is szoktam aggódni, ha valakitől segítséget kérek, akkor ő mennyire készül ki. Inkább nem kérek. De általában nem is olyan időpontban van, amikor az emberek ébren vannak.

Nem tudom, mi lehet ez az érzés, hogy nem jár. Szerintem ezt együtt döntitek el. Gondolom.
Én tegnap mondtam hazafelé, hogy nekem ez a szünet olyan hosszú, hogy félek megint menni. Aztán meggyőztem magam, hogy nekem aztán nem is kell. Ezek ilyen védekező mechanizmusok valószínűleg.

Hidegben valahogy megzakkanok. Ma is olyan rémálmaim voltak. A pszichológusommal is álmodtam, le se merem írni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9387 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta: Nyugodtan szólj bele, ez olyan hely. :)
Mindegyik családos. A pszichológusomnak csak kétszer szóltam eddig, amikor rohamom volt, általában egyedül kínlódom. Azért is szoktam aggódni, ha valakitől segítséget kérek, akkor ő mennyire készül ki. Inkább nem kérek. De általában nem is olyan időpontban van, amikor az emberek ébren vannak.

Nem tudom, mi lehet ez az érzés, hogy nem jár. Szerintem ezt együtt döntitek el. Gondolom.
Én tegnap mondtam hazafelé, hogy nekem ez a szünet olyan hosszú, hogy félek megint menni. Aztán meggyőztem magam, hogy nekem aztán nem is kell. Ezek ilyen védekező mechanizmusok valószínűleg.

Hidegben valahogy megzakkanok. Ma is olyan rémálmaim voltak. A pszichológusommal is álmodtam, le se merem írni...


A barátnőm, akit felhívok ilyenkor, szintén családos. Előre szóltam neki, hogy pánikolok, így nem ijedt meg. Mondjuk én ilyenkor annyira félek, pániknál, hogy attól már nem bírok félni, hogy ő mit fog szólni. És nagyon segít, ha valaki ilyenkor normális hangok beszél hozzám hétköznapi dolgokról, volt, hogy a kutyáját kezdte részletezni, és esküszöm, jobb lett. Jobb lett, hogy beavattam valakit, nem tudom, miért, de esküszöm, így van. Szóval már nem félek a pániktól, nyilván utálom, de kitapasztaltam, mi segít, és akkor azt csinálom.

Ó, én minden héten győzködöm magam, hogy nekem nem kell pszichológus, nekem nincs semmi bajom. 2 hete nem voltam, és most úgy állok, nincs is pofám odamenni, mert velem minden rendben.

Jó lenne, ha leírnád a pszichológusos álmod, érdekel.
Én elkezdem, jó? Az enyém álmomban eltakarta egy függönnyel az arcát és hátat fordított, mert nem bírt rám nézni. Ezt elmondtam neki, és fel volt háborodva, hogy viselkedhetett így. Az én álmomban. :)
De többször meg is halt már álmomban. Na, azt én sem mertem elmondani....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9390 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta: Hogy áll a depid?

Konvertáltam. :P Szerinted mire? B)

Meg aztán vége a pihenésnek, lehet ezerrel dolgozni. Az egyetlen dolog, ami igazán rendbe rak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9400 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Kedveseim, nagyon jó híreim vannak, megint lesz egy nagyszabású rendezvényünk! Most egy kicsit csigázlak titeket, részleteket nemsokára mesélek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 3 hónapja #9406 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Mara!
Örülök,hogy múlni látszik a szilveszer utáni depid. Ha jelent valamit, nagyon tudom mit érzel. Én is sírás rohamokkal küszködem szilveszter után, és ahogy mondod a munka oldotta ezt fel. :virág:
Kár, hogy a közelemben nincsenek ilyen rendezvények. De jó olvasni is róluk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.863 másodperc