Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
8 éve 5 hónapja #8951 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Mara :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8952 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Két dolgot szeretnék írni nektek most. A kettő nem függ össze, ezért külön írom.

Az első: azt olvastam, hogy az Egyesült Államokban a gyerekek elleni fizikai és nemi erőszak 80%-át NŐK követik el. (Forrás: USA Egészségügyi és Szociális Minisztérium Gyermekkel Való Rossz Bánásmód Jelentések 210-2014.)

Számomra ez olyan hihetetlen. Ti mit szóltok hozzá?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8954 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
A másik személyes: meghívtak egy előadást tartani egy rendezvényen (nem hosszú, csak 10 perc), a lényege, hogy bármiről beszélhetek, ami engem foglalkoztat. Eleinte azt mondtam, bármiről beszélek, csak az abúzusról nem. Aztán aludtam rá egyet, és arra jöttem rá, hogy dehogynem. Itt az ideje, hogy arról (is) beszéljek. Nemcsak ez lesz a témám, de igenis ki fogok állni emberek elé, és el fogom mondani, hogy gyerekkori szexuális abúzus túlélője vagyok. És már most tudom, hogy ahogy ismerem magam, nagyon fogok izgulni. De ki fogom bírni. És ki fogom mondani, életemben először nyilvánosan, hogy abúzustúlélő (volt áldozat) vagyok.

Bocsi, hogy nem írok részleteket, nem szeretnék odavonzani egyetlen aberráltat sem. Viszont drukkoljatok, lécci :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8956 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Hajnalkám írta: Két dolgot szeretnék írni nektek most. A kettő nem függ össze, ezért külön írom.

Az első: azt olvastam, hogy az Egyesült Államokban a gyerekek elleni fizikai és nemi erőszak 80%-át NŐK követik el. (Forrás: USA Egészségügyi és Szociális Minisztérium Gyermekkel Való Rossz Bánásmód Jelentések 210-2014.)

Számomra ez olyan hihetetlen. Ti mit szóltok hozzá?


Mivel velem így történt, elhiszek sok mindent, de ez a szám azért túlzásnak tűnik. Bár, ha azt vesszük alapul, hogy általában az anya van a gyerekkel a legtöbbet, és nincsen tanúja, hogy mit csinál, nem tudom..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8957 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Alicia09 írta:

Hajnalkám írta: Két dolgot szeretnék írni nektek most. A kettő nem függ össze, ezért külön írom.

Az első: azt olvastam, hogy az Egyesült Államokban a gyerekek elleni fizikai és nemi erőszak 80%-át NŐK követik el. (Forrás: USA Egészségügyi és Szociális Minisztérium Gyermekkel Való Rossz Bánásmód Jelentések 210-2014.)

Számomra ez olyan hihetetlen. Ti mit szóltok hozzá?


Mivel velem így történt, elhiszek sok mindent, de ez a szám azért túlzásnak tűnik. Bár, ha azt vesszük alapul, hogy általában az anya van a gyerekkel a legtöbbet, és nincsen tanúja, hogy mit csinál, nem tudom..


Nekem is az arányok nem stimmelnek, már csak az itteni történetek alapján sem, mert ezekben is több a férfi abuzáló, mint a nő.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8958 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Hajnalkám, nagyon bátor vagy, és baromira fogok drukkolni neked! Bevallom, borzasztóan irigyellek, hogy ilyen nagyot mersz lépni! Majd mesélj!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 5 hónapja #8959 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Hajnalkám, remélem, kész vagy erre! Drukkolok! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8961 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Hajnalkám írta: A másik személyes: meghívtak egy előadást tartani egy rendezvényen (nem hosszú, csak 10 perc), a lényege, hogy bármiről beszélhetek, ami engem foglalkoztat. Eleinte azt mondtam, bármiről beszélek, csak az abúzusról nem. Aztán aludtam rá egyet, és arra jöttem rá, hogy dehogynem. Itt az ideje, hogy arról (is) beszéljek. Nemcsak ez lesz a témám, de igenis ki fogok állni emberek elé, és el fogom mondani, hogy gyerekkori szexuális abúzus túlélője vagyok. És már most tudom, hogy ahogy ismerem magam, nagyon fogok izgulni. De ki fogom bírni. És ki fogom mondani, életemben először nyilvánosan, hogy abúzustúlélő (volt áldozat) vagyok.

Bocsi, hogy nem írok részleteket, nem szeretnék odavonzani egyetlen aberráltat sem. Viszont drukkoljatok, lécci :oops:


Nagyon drukkolok Neked Hajnalkám és egy hatalmas like, hogy megteszed! Ha nem lennének nálunk folyamatban az ügyek én is megtenném :) Az ERŐ(ÚR9 Veled van!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8962 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Hajnalkám, nagyon bátor vagy, és baromira fogok drukkolni neked! Bevallom, borzasztóan irigyellek, hogy ilyen nagyot mersz lépni! Majd mesélj!!!


Na, azt még meglátom, merek-e, vagy elfutok az utolsó pillanatban. Most még nagy legény vagyok, mert messze van. :röhög:

De majd beszámolok. Azért azt kértem, hogy felismerhető fotó, videó ne legyen. Főleg nyilvánosan ne.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8963 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta: Hajnalkám, remélem, kész vagy erre! Drukkolok! :virág:


Én is, karácsony. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8964 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Angyalka írta:

Hajnalkám írta: A másik személyes: meghívtak egy előadást tartani egy rendezvényen (nem hosszú, csak 10 perc), a lényege, hogy bármiről beszélhetek, ami engem foglalkoztat. Eleinte azt mondtam, bármiről beszélek, csak az abúzusról nem. Aztán aludtam rá egyet, és arra jöttem rá, hogy dehogynem. Itt az ideje, hogy arról (is) beszéljek. Nemcsak ez lesz a témám, de igenis ki fogok állni emberek elé, és el fogom mondani, hogy gyerekkori szexuális abúzus túlélője vagyok. És már most tudom, hogy ahogy ismerem magam, nagyon fogok izgulni. De ki fogom bírni. És ki fogom mondani, életemben először nyilvánosan, hogy abúzustúlélő (volt áldozat) vagyok.

Bocsi, hogy nem írok részleteket, nem szeretnék odavonzani egyetlen aberráltat sem. Viszont drukkoljatok, lécci :oops:


Nagyon drukkolok Neked Hajnalkám és egy hatalmas like, hogy megteszed! Ha nem lennének nálunk folyamatban az ügyek én is megtenném :) Az ERŐ(ÚR9 Veled van!!!!


Én is abban bízom, Angyalka. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8971 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Hajnalkám írta:

Angyalka írta:

Hajnalkám írta: A másik személyes: meghívtak egy előadást tartani egy rendezvényen (nem hosszú, csak 10 perc), a lényege, hogy bármiről beszélhetek, ami engem foglalkoztat. Eleinte azt mondtam, bármiről beszélek, csak az abúzusról nem. Aztán aludtam rá egyet, és arra jöttem rá, hogy dehogynem. Itt az ideje, hogy arról (is) beszéljek. Nemcsak ez lesz a témám, de igenis ki fogok állni emberek elé, és el fogom mondani, hogy gyerekkori szexuális abúzus túlélője vagyok. És már most tudom, hogy ahogy ismerem magam, nagyon fogok izgulni. De ki fogom bírni. És ki fogom mondani, életemben először nyilvánosan, hogy abúzustúlélő (volt áldozat) vagyok.

Bocsi, hogy nem írok részleteket, nem szeretnék odavonzani egyetlen aberráltat sem. Viszont drukkoljatok, lécci :oops:


Nagyon drukkolok Neked Hajnalkám és egy hatalmas like, hogy megteszed! Ha nem lennének nálunk folyamatban az ügyek én is megtenném :) Az ERŐ(ÚR9 Veled van!!!!


Én is abban bízom, Angyalka. :)


Csatlakoztam Angyalkához.. :) Én is várom a beszámolót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8975 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Rendben, Alicia, kedvesek vagytok. :) November vége felé lesz, majd jövök, és beszámolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8978 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8988 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.062 másodperc