Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új áldozat és pszichológus kapcsolat

Több
8 éve 2 hónapja #9603 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ne mondj ilyet h a vegso lokest .... Ez nem hangzik tul jol nem vmi biztato. Szerintem egyebkent csak magunkban bizhatunk. Tuti h igy van. De pl nekem segit a terapia abban h ezt felfogom mar vegre es tudatositom magamban h mindez sikerul h pl tudok egyedul lenni. Kozel 1 eve. Elotte meg mindenfele szar kapcsolatba belemenekultem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9604 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Karácsony, annyira sajnálom, hogy csalódott vagy! :szív: Nem is tudom, hirtelen mit mondjak neked, ismered a harcaimat. De te mindig pozitívan írtál a pszichológusodról, szóval nem hiszem, hogy gonoszságból mondta ezeket, vagy hogy ki akart véreztetni. Lehet, hogy felismerte, hogy más jobban tudna neked segíteni, nem tudom.
És mi van most? Vele teljesen vége, vagy beszéltek még, mész hozzá? És van valaki barátnő, akivel tudsz erről beszélni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #9605 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Kedves Karácsony!
Teljesen megértem amiket írsz. Ugyan ezeket mondta nekem az első pszichológusom, pont akkor mikor úgy éreztem sínen vagyok. Erre kidob. Nem értettem miért csinálja, de a lezárásunk előtt, kb fél évig ezen ment a huza-vona. Én győzködtem őt, ő meg engem. Dühös voltam rá, hogy én erőlködök, ő meg a könnyebbik utat választja. Mikor a másodikhoz jártam kb fél éve, akkor kezdtem megérteni, hogy mit akart ezzel elérni. Most a harmadikhoz járok, és még könnyebben viselem ezt az egészet, mint eddig valaha. Bár nem látok bele a te helyzetedbe, de nálam tényleg volt olyan, hogy nem tudott tovább segíteni. Igazság szerint csak megindított a lejtőn, és ez nagyon félelmetes és rossz volt. De az elsővel néha beszélek telefonon, a másodikkal emailt váltok időnként. Szóval tényleg nem a személyemmel volt bajuk, hanem a szakmai szempontok diktáltak elsősorban.
Mindezek ellenére tudom, hogy most milyen nehéz neked, és kívánom, találd meg a belső erőd a saját utad bejárásához, mert minden okkal történik, csak néha ezt utólag látjuk meg. ( De bölcs lettem hirtelen B) )
:szív: :virág:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9607 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági, én nagyon csodálom az erődet meg a kitartásodat!!! :virág:
Muszáj kimondanom, én most csak a magam életéről beszélek: ha tudtam volna, hogy mire jutunk a pszichológussal, ha láttam volna előre, nem kezdtem volna bele. Nekem nem érte meg a szenvedés, a múltban vájkálás. Biztos van, itt is olvastam több sorsot, akinek megérte, de nekem sajnos nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9608 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Koszi kedvesek vagytok.
Csak itt hónapok óta ez van. És más az ha valakinek megmondanak valamit és elkezdik lezárni és más az amikor végig bizva benne es hittel járok hozza.
Hiszen eddig olyanok hangoztak el h menjek ide meg oda mert azt be lehet epiteni a munkankba. Meg h át leehet irni a multat meg h a regi paciensein is sikerult segitenie es mar mindegyiknek gyereke van.
Eletkedvem sincs és benyög egy ilyet. Meg h nem akarja az én időmet húzni meg h mi a.problémám orvosi megfeleloje.
………………………………
…………………………………
………………………………..
…………………………………
………………………………………..
……………………………………………..
…………………………………………….
…………………………………………….
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9609 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Karácsony, ha eddig jó volt ez a pszichológus, nem lehet, hogy egyik pillanatról a másikra rossz, kegyetlen, szakmaiatlan, etikátlan és érzéketlen lett. Ilyen nincs. Rossz pszichológus van sok, de olyan, aki egy ideig csodálatosan működik, aztán elromlik, mint egy elektromos készülék, olyan nem hinném, hogy van. Szóval menj csak el arra a következő órára, hogy tisztázzátok a dolgokat!
:biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9610 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Köszönöm Mara a biztatast ………………………………
…………………………………
………………………………..
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9611 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
………………………………
…………………………………
………………………………..
…………………………………
………………………………………..
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9612 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Emlékszem, hogy írtad, meg hogy karácsonykor is hosszú szünet volt, de valahogy akkor sem fér a fejembe ez az egész. Miért akart volna "kivéreztetni"?
És most hogy állsz, mi lesz?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja - 7 éve 11 hónapja #9613 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
………………………………
…………………………………
………………………………..
…………………………………
………………………………………..
……………………………………………..
…………………………………………….
…………………………………………….
……………………………………………..
………………………
………………………………
…………………………………
………………………………..
…………………………………
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9617 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Most ez nagyon fura, mert elég jól éreztem eddig magam, most meg nem tudok aludni, csak sírok, már hánytam is, pedig ilyen már régen nem volt. Csak az zakatol a fejemben, hogy évekig bántottak, és megaláztak, és kihasználtak, én meg csak tűrtem, és nem tettem semmit. Nem is tudtam mit tehettem volna, hisz mindennel egyedül voltam nagyon fáj ez, és hogy nem éreztem a szülői szeretet. Egy gyerek nem ezt érdemli, és nem így kéne felnőjön.
Most nagyon hiányzik a régi pszichológusom és a meghitt szobája. Miért van olyan messze?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9626 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági, szerintem tudom, mit érzel, és hogy ne érezd magad olyan magányosnak: :szív: :szív: :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9627 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Jaj köszönöm, kedves vagy :szív: :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 2 hónapja #9630 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
Ági én is küldök :szív:
Tegnap nekem hajnalig pánikrohamom volt ami a pszichológus elvesztésétől való ijedelemben is megnyilvánult.
Most kicsit jobb, de teljesen megértem a honvágyad hozzá.
És nagyon erős vagy h ennyiszer újra tudtad kezdeni ezt a terápiásdit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 2 hónapja #9631 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új áldozat és pszichológus kapcsolat
köszönöm :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.717 másodperc