Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #8422 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Én akármi is lesz biztos vagyok abban, hogy gondoskodni fogok anyukámról. Bele is szakadna a szívem, ha ezzel ellentétesen cselekednék, vagy esetleg nem lenne lehetőségem a közelében lenni.
Attól jobban félek, hogy mennyire bírnám ezt. Már sokszor volt rá példa, hogy szüksége volt rám, vagy épp kórházban volt. Nagyon nyomasztó és megterhelő, sok erőt kíván meg mindenkitől.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8470 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sziasztok! Jó újra köztetek lenni! Hogy vagytok?
Vége a szezonnak, több időm van pihenni, magamra figyelni és fórumozni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 4 hónapja #8474 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
.
Utolsó szerkesztés: 8 éve 4 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8477 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Jól vagyok. A munka fárasztó volt a nyáron, nagyon sokat melóztam. Volt, hogy öt nap alatt 80 órát dolgoztam. Bírtam energiával, aztán egyszercsak becsípődésem lett, és három hete nem érzem a lábfejemet - valami van az ideggel, elnyomtam a folytonos szaladgálásban, rohanásban, cipekedésben. Ki voltam írva betegszabadságra. Megerőltettem magam. De hát ez nem is csoda. Néha napi 18 órát dolgoztam huzamosan.
Ennek ellenér élveztem a munkát. Csak van egy kis munkahelyi konfliktusom... A főnököm apja molesztál. Nehezen viselem, és nem merek szólni, mert félek, elveszteném a munkám. Rajtam egy átok ül, ez már biztos...

Túléltétek a két hetes fórumszünetet? :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8538 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
:ötlet:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8541 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Május, nagyon átérzem, min mész keresztül. Én tegnap meg akartam ölni magam, fel is kerestem a legjobb barátnőmet, és azt a feladatot adtam neki, hogy beszéljen majd nővéremmel, és bocsásson meg érte... Nagyon durván felzaklattam, teljesen kiborult, össze-vissza hívogatott, és könyörgött, hogy ne csináljam... sikerült lebeszélnie. Nem ígértem neki semmit, dsak hogy elhalasztom... de a vágy bennem már évek óta megvan. Hol erősöbben, hol enyhébben, de nem múlik el.
Túl érzékeny vagyok ehhez a világhoz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8542 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sajnálom Május! Én is bántom magam sokszor azzal, hogy belehergelem magam a múltba.. Különösen a múlt héten. Néha a hangvételem lehet, hogy durva volt, amiért mindenkitől elnézést kérek!!

Viszont ma egy jó hírt is tudok mondani Nektek: A terápiám hatására elkezdtem csökkenteni a gyógyszereket, mert már egyre kevesebb szükség van rájuk. Ma az orvosom is megerősítette ezt, és megbeszéltük a csökkentés menetét.. Ilyen még nem volt mostanában.. :torta:

A múlt heti idegrohamom, ami ide is robbant, valószínűleg egy komoly Rivotril-csökkentés okozta.. Még egyszer bocs mindenkinek!

:virág: :virág: :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8545 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Alicia09 írta: Sajnálom Május! Én is bántom magam sokszor azzal, hogy belehergelem magam a múltba.. Különösen a múlt héten. Néha a hangvételem lehet, hogy durva volt, amiért mindenkitől elnézést kérek!!

Viszont ma egy jó hírt is tudok mondani Nektek: A terápiám hatására elkezdtem csökkenteni a gyógyszereket, mert már egyre kevesebb szükség van rájuk. Ma az orvosom is megerősítette ezt, és megbeszéltük a csökkentés menetét.. Ilyen még nem volt mostanában.. :torta:

A múlt heti idegrohamom, ami ide is robbant, valószínűleg egy komoly Rivotril-csökkentés okozta.. Még egyszer bocs mindenkinek!

:virág: :virág: :virág:

Semmi gond. Mindenkinek elszakadhat a cérna. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8547 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
:ötlet:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #8549 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Alicia09 írta: Sajnálom Május! Én is bántom magam sokszor azzal, hogy belehergelem magam a múltba.. Különösen a múlt héten. Néha a hangvételem lehet, hogy durva volt, amiért mindenkitől elnézést kérek!!

Viszont ma egy jó hírt is tudok mondani Nektek: A terápiám hatására elkezdtem csökkenteni a gyógyszereket, mert már egyre kevesebb szükség van rájuk. Ma az orvosom is megerősítette ezt, és megbeszéltük a csökkentés menetét.. Ilyen még nem volt mostanában.. :torta:

A múlt heti idegrohamom, ami ide is robbant, valószínűleg egy komoly Rivotril-csökkentés okozta.. Még egyszer bocs mindenkinek!

:virág: :virág: :virág:



akkor lehet, hogy nekem meg növelni kellene valamit, mert Alicia az idegrohamodból nekem semmi sem jött át :D :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8565 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Csak a múltamon dühöngtem nagyon, pedig ha jobban vagyok, akkor tudom, hogy előre kell nézni, nem hátra.. De örülök, ha Téged nem sikerült felidegesítenem, Karácsony. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #8566 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Május, én még két hónapja volt, hogy a halált vártam reggelenként.. (Erre a rohadt világra ébredjek fel??!?!!) Aztán néha elkezdem örülni. Aztán megfordult a kocka. Mostmár inkább fent vagyok, mint lent. Többet vagyok fent, és hosszabb ideig. A rossz időszakok meg rövidülnek, és egyre kevésbé mélyek. Rád is ez vár ha kitartóan kapaszkodsz felfele.. :virág:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8568 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Ez tényleg így van, nagyon jól írtad!
A nappalok, egyre hosszabbak lesznek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8577 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Kár volt értesítenem a pszichológust az öngyilkos gondolataimról. Totál bekattant, és fenyeget, hogy kiküldi rám az ügyeletet, lenyomoztatja a mobilomat. Utálok fenyegetve lenni!! Dühös leszek tőle!
Hányszor akar még felhívni? Hányszor akar még a hangpostára beszélni? Egysze válaszoltam neki, amiket kérdéseket feltett, hogy beszélünk jövő héten. Erre esketni akar engem, hogy nem csinálok addig semmit, ígérjem meg. KIHOZ A SODROMBÓL! Hát ha már egyszer elmondtam, hogy nem csinálok semmit, akkor miért nyaggat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #8582 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Rotebeete, ez nem az a pszichológus, akivel kölcsönösen függtök? Mert akkor le kéne cserélni..

Az persze jogos, hogy le akar beszélni az öngyilkosságról minden áron!!!
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.757 másodperc