A történetekről

Több
9 éve 5 hónapja #4412 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről

rini írta: Ez nagyon durva én sem tudom hogy mikor vesztettem el a szüzességem.


Ezért akartam eredetileg azt a címet adni a könyvemnek, hogy Elvesztett szüzesség. A kiadó lebeszélt róla, pedig ebben a címben minden benne volt. És főleg azt szerettem benne, hogy mennyire mást tud jelenteni egy ilyen mondat: "elvesztettema szüzességem". Van aki a kulcsát veszti el, az esernyőjét, hát én a szüzességem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4415 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: A történetekről
Néha elgondolkodom azon, hogy igazából én sem tudom... Ma voltam terápián, és amikor beszélgettünk a testi panaszaimról, és h sok kiütésem van, és eszembe jutott, hogy amikor először kiütéses voltam, négy éves voltam, kórházba kerültem, mert felpuffadtam, mint egy lufi, légzési nehézségeim voltak, majdnem megfulladtam, szteroidos kezelést kaptam... az egész kórházat összehívták anyukám szerint konzultációra, más gyerekorvosokat is hívtak át, és nem jöttek rá, mitől volt...egy évvel később újra előjött...megint kórház, ugyanaz lefolyt...megint nem tudták, miért... azóta rendszeresen, de enyhébben jönnek ki. Piszkosul viszket, fáj és csúnya... Szerintem akkor kezdődött minden, bár nem tudom. Nem is emlékszem. :-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja - 7 éve 11 hónapja #4419 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: A történetekről
………………………………
…………………………………
………………………………..
…………………………………
………………………………………..
……………………………………………..
Utolsó szerkesztés: 7 éve 11 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4420 Írta: Bucimaci
Bucimaci válaszolt a következő témában: A történetekről
Jaj...Zsófi történeténél a szomorúság fogott el, hogy hogyan lehetnek ilyen kegyetlenek a szülők..... :( Lili történeténél a DÜH fogott el, legszívesebben visszamennék oda az időben és megakadályoznám és kiabálnék..... Lili, ha jól emlékszem, csak annyit írtál, hogy rossz a kapcsolatod anyukáddal. Ő tud a történtekről? Én most annyira dühös vagyok és tehetetlen, hogy ezek a férgek szabadon járkálnak az utcán!! Köztünk élnek!!..........

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4422 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről
Olyan mélységesen szomorú ez a kiszolgáltatottság... :'(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4433 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: A történetekről
Most olvastam Zsófi történetét az oldalon... Zokogok, annyira hasonlókat éltem át én is! A konfliktusok, megaláztatások, tesók egymás ellen fordítása... Ez a beteg apa..... Jézusom!!!!!! Kiborultam.... Megyek sétálni egyet gyorsan, mert magam ellen fordulok mindjárt....
Zsófi, nem tudom, hogy olvasod e, de engedd meg, hogy gondolatban megöleljelek!!! :'-( Nem ismerlek, de látatlanban is SZERETLEK!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4445 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

rini írta: Ez nagyon durva én sem tudom hogy mikor vesztettem el a szüzességem.


Fizikailag én sem. Én úgy emlékszem, az én esetemben nem volt behatolás egyszer sem, de igazából mindegy is volt. Nem volt szüzesség elvesztése élményem soha.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4446 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

kv írta: Olyan mélységesen szomorú ez a kiszolgáltatottság... :'(


Az... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4450 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről
Nekem sem... :(((

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4493 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: A történetekről
Olvastátok a 14 éves kislány történetét? Na, ilyenkor ölni tudnék...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4498 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről

rotebeete írta: Olvastátok a 14 éves kislány történetét? Na, ilyenkor ölni tudnék...


Nem vagy ezzel egyedül.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4500 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: A történetekről
Ti nem éreztek sose késztetést, hogy minden gyereket megóvjatok minden bajtól?
Velem rendszeresen előfordul, hogy észreveszek egy kocsiban felejtett gyereket, vagy egy játszótéren kóricáló picurkát, ... Valamiért én mindig kiszúrom, ha egy gyerek lehetséges veszélyben van, és addig nem tágulok, míg meg nem bizonyosodom arról, hogy minden rendben van. Bennetek nincs ilyen anyaösztön? Bennem tombol...pedig még anya se vagyok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4501 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről
Én rendszeresen magamhoz vonzom azokat a gyerekeket, akik nincsenek otthon jól szeretve. Az elmúlt 15 évben (35 vagyok) kb 10 ilyen szívem gyermeke lett. Én nem csinálok semmit, csak kinyitom a szívem, és ők valahogyan ezt érzik és jönnek. Pedig sosem voltam és most sem vagyok egy tutujgatós, épp ellenkezőleg. Inkább szégyenlős vagyok, ők éreznek engem és közelednek és utána tudom őket nagyon szeretni. Legszívesebben minden anyátlan árvát begyűjtenék, és nem a szó szerinti árvákra gondolok csak. És nekem sincs gyerekem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4502 Írta: Bucimaci
Bucimaci válaszolt a következő témában: A történetekről
Jézusom, teljesen kiakadtam Ártatlan Kislány történetén...Könyörgöm, ha olvasol minket, fordulj azonnal segítségért, szólj anyukádnak, Te még nagyon fiatal vagy!! :(:( a szívem megszakad!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4503 Írta: Bucimaci
Bucimaci válaszolt a következő témában: A történetekről
Én is figyelek a gyerekekre, valamelyik nap egy 5-6 éves kislány vásárolt egyedül a boltban, megvártam még végez és a szememmel követtem őt míg haza nem ér, nem akartam hogy felügyelet nélkül menjen haza :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.892 másodperc