A történetekről

Több
9 éve 6 hónapja #3873 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Majd keressétek meg Bogi tábláját, tegnap küldte... :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3875 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről
Borzalmas... engem a táblák sokkal jobban kiborítanak, mint maguk a történetek, mert azokban mind benne van a lényeg, h bármi történt velünk, nem ölt meg, még ha meg is nyomorított lelkileg és van remény.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3879 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Nekem nehezebb volt megírnom a táblát, mint a könyvet. :)
Viszont szeretem nézni, nem tudom, miért nem jön be senkinek a fényképes változat, próbáljátok ki!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3908 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Köszi, nem is láttuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3922 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről

Anoni Mara írta: Nekem nehezebb volt megírnom a táblát, mint a könyvet. :)
Viszont szeretem nézni, nem tudom, miért nem jön be senkinek a fényképes változat, próbáljátok ki!


Mara, egész csütörtök délután ezen gondolkoztam munka közben. Az Igazim mondta is este, h megint szomorú a szemem. De sikerült ma beküldenem. Igaz nem rövid, mert többen voltak, de majd ahogy jónak látjátok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3925 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről

kv írta: Mara, egész csütörtök délután ezen gondolkoztam munka közben. Az Igazim mondta is este, h megint szomorú a szemem. De sikerült ma beküldenem. Igaz nem rövid, mert többen voltak, de majd ahogy jónak látjátok.


Kiraktuk. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3929 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Anoni Mara írta: Nekem nehezebb volt megírnom a táblát, mint a könyvet. :)
Viszont szeretem nézni, nem tudom, miért nem jön be senkinek a fényképes változat, próbáljátok ki!


Nekem nincs mondatom. Lehet, hogy volt, de nem emlékszem rá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3943 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről

Anoni Mara írta: Kiraktuk. :szív:


Köszönöm! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #3981 Írta: Bucimaci
Bucimaci válaszolt a következő témában: A történetekről
Fény története teljesen megdöbbentett...Szerettem volna valamit hozzászólni, de nincsenek szavak még, a hatása alatt vagyok...Írj nekünk Fény, hogy vagy mostanában? :):(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #3987 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: A történetekről
Fény, nagyon erős vagy! Döbbenet, én sem találok szavakat...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #3988 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről
Én már régóta nem nagyon tudok hozzászólni a történetekhez. Borzasztó, hogy ilyen megtörténhet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #3996 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről
Nagyon sajnálom őt. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4002 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Fény, nekem ez volt az egyik legborzasztóbb történet - mint egy horrorfilm :( Nagyon veled érzek. :tszív:
Van egy nagyon jó, bár nagyon megrázó afgán film, Sárkányeregetők a címe, az jutott eszembe - kiváló könyv alapján készült.
A legborzasztóbb a Te sorsod alakulása - nagyon jó, hogy le tudtad írni!
De az is borzasztó, hogy ezek szerint a rendőrség soraiban nem is egy elvetemült abuzor van - nekik fogjuk elmondani, ha bántalmaznak minket? Ők "védik" a bántalmazottakat? Mélyen felháborít.
Miért nincs az erőszakszervezetekben (pl. rendőrség, katonaság) pszichológiai szűrés? Ha van, akkor az ilyen alakok hogy mennek rajta át???
:dühös:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4013 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: A történetekről

nyugodt írta: Miért nincs az erőszakszervezetekben (pl. rendőrség, katonaság) pszichológiai szűrés? Ha van, akkor az ilyen alakok hogy mennek rajta át???
:dühös:


Lehet, hogy pont ezért, mert elég autoriter egy szakma, és ezekben a kötelékekben lehet hatalmat gyakorolni mások felett. :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4023 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Lábtörlő, értem én, hogy miért választottad pont ezt a nicknevet, de ha idetalálsz, és olvasod, innen üzenem neked, hogy nem vagy lábtörlő. Ember vagy, és emberi mivoltodból fakadóan remekmű. (Ne haragudj meg ezért, de én nem tudok az emberre másképp tekinteni, mert keresztény vagyok.) Ez azt is jelenti, hogy megillet téged az az emberi méltóság, ami minden ember sajátja. Az elkövetők is voltak valaha emberek, csak eljátszották ezt az emberi méltósághoz való jogukat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.991 másodperc