A történetekről

Több
9 éve 7 hónapja #3550 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Sugarglider24! Mint láthatod, nem vagy egyedül... Istenem, mennyi közös van a történeteinkben. Nagyon örülök, hogy le tudtad írni, és annak is, hogy a párodnak elmondtad. Hatalmas lépések ezek!
Biztos vagy benne, hogy egy kineziológus többet tud segíteni, mint egy pszichológus?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #3552 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről

süni írta: Kedves Névtelen 30 éves nő!
Ne add fel a gyerek utáni vágyadat! Magam 41 éves elmúltam, jelenleg várandós vagyok az első kisbabámmal, a 7. hétben.
Soha ne add fel az álmaidat! /quote]
Szívemből gratulálok Süni! Végre egy jó hír :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #3563 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Angyalka, de jó téged újra itt látni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #3564 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
Én is itt vagyok újra, süni tiszta szívből gratulálok.Én is régóta vágyom már babára,de pont tegnap meg ma kaptam ízelítőt abból hogy valójában még nem bizti hogy készen állok rá,mert pl attól kiborultam,mikor egy kisbabát vittem kórházba és szúrkálták, nyilván a sajátomnál még jobban megszakadna a szivem,ma meg a babakocsi felrakásával szenvedtem a buszon.e most úgy néz ki,hogy alakul valami csak már nagyon félek a jótol,meg a csalódástól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #3566 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

rini írta: Én is itt vagyok újra, süni tiszta szívből gratulálok.Én is régóta vágyom már babára,de pont tegnap meg ma kaptam ízelítőt abból hogy valójában még nem bizti hogy készen állok rá,mert pl attól kiborultam,mikor egy kisbabát vittem kórházba és szúrkálták, nyilván a sajátomnál még jobban megszakadna a szivem,ma meg a babakocsi felrakásával szenvedtem a buszon.e most úgy néz ki,hogy alakul valami csak már nagyon félek a jótol,meg a csalódástól.


Szia Rini :)

Ne félj, a sajátoddal jobban megy majd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3572 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Rini, az ember gyorsan tanul ám! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3577 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről

süni írta: Kedves Angyalka és Rini!
Köszönöm a szívből jövő gratulációkat, nagyon jól esik! :)


Én is csatlakozom Rinihez és Angyalkához! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3578 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: A történetekről
Én is szívből gratulálok, Süni! :) :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3583 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Süni, én is gratulálok, ez tényleg csodálatos dolog. :) :ajándék:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3656 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Olvassátok el "Én" történetét. Huh...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3657 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: A történetekről
Elképesztő. Milyen jó lenne, ha csak egy novella lenne. Nagyon szépen írta meg szegény meggyötört "Én".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 6 hónapja #3664 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: A történetekről
Szegény "Én", nem könnyű őrlődni az elkövető és a család között. Az még rátesz egy lapáttal az egészre, sajnálom. A hideg kirázott egyes részeknél..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3690 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Én! csodállak.... Aki így meg tudta írni történetét az jó irányba halad a gyógyulással :) Gratulálok, és KÖSZÖNÖM

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3698 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről
Zsuzskát olvasva... amikor elrepül álmában, ha üldözik. Én is megtanultam repülni, mert futni képtelen voltam, mindig mintha vízben futnék, nem bírja a lábam, aztán elesek és utána felrepülök.
Ti is szoktatok ilyet álmodni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3724 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről
Igen, én évtizedekig repültem álmomban... úszva repültem :) (pedig egyiket sem tudok a valóságban...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.988 másodperc