A történetekről

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4060 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: A történetekről
Drukkolok Andrea92!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4062 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Lábtörlő,
mióta olvastam a történetedet, érzem, hogy szeretnék reagálni, de napok óta nem jönnek jól a szavak... nagyon-nagyon mélyen értelek. A lábtörlő-üzemmód nekem is sajátom volt és még ma is az, sokszor. Pont néhány hónapja írtam egy levelet jelenlegi "aférfiazéletemben"-nek, hogy úgy érzem, vele is lábtörlő vagyok - ugyanezt a szót választottam. A beidegződés mintha örökre velünk akarna maradni.
Azért is rázott meg annyira, amit írtál, mert szinte leírtad az én fiatalkoromat tökéletesen... amíg férjhez nem mentem, akkor viszont maradt a ló másik oldala, a testvérként együtt élés huszonöt éven át... s a lábtörlőség minden egyéb síkon. Úgy éreztem, én teszek erőszakot, mikor az erős gyermek utáni vágytól hajtva igyekeztem rávenni a férjemet (aki elvileg akart gyerekeket), hogy valamit tegyünk is ennek érdekében. Huszonöt év, hat együttlét, három gyerek - a gyerek utáni vágy csodákra képes, nincs nőgyógyász, aki ezt nekem elhiszi, de hát nem ismerik az előtörténetet sem.
Aztán a gyerekeknek próbáltam megadni mindazt, ami nekem hiányzott. De ez sem megoldás, mert ugyanúgy függő állapotban tart - amíg adod a szeretetet és a védelmet nekik, addig úgy érzed, végre vagy valaki. De aztán felnőnek, és már nem nekem kell intenzíven szeretnem őket, hanem a párjuknak, ha van/lesz ilyen. Én maradok a távolban, a megoldatlan életemmel, s a lábtörlő-formámmal. Ezért járok most terápiába már fél éve - nekem soknak tűnik, de a lábtörlőség, az bizony meg sem rezdül egyelőre. :dry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4073 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: A történetekről
Nálam ez a lábtörlőség talán úgy múlik, h tudok nemet mondani, mert mimor elkezdtem ,lelkiismeretfurdalásom volt,de mostmár belejöttem. Vhol azt olvastam, h ami kicsi, azt kell magunkban felnevelni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4102 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Nono szívfacsaró volt olvasni. Eleve már amiatt is, hogy egy új "családi" körülménybe (anyukád mellett) kellett beilleszkedned, ezeken én mindig elsírom magam. Ez az árvaság érzés szörnyű lehet. Hát és hogy mi lett belőle... :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4108 Írta: esernyő
esernyő válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Fény!

Nagyon erős és bátor vagy, hogy itt vagy és leírtad amit tettek veled! Rettenetesen megrázott a történeted és azt kívánom, hogy valahogy segítsen neked ez az oldal a feldolgozásban! Nagyon sajnálom, remélem olvaslak még itt, kérlek, majd időnként jelentkezz!
Köszönöm, hogy megírtad a történeted!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4187 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: A történetekről
Megírtam a történetem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4188 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: A történetekről
Rotebeete! Bátor vagy, és örülök neki, hogy legalább kitudtad írni magadból. Mit is lehetne neked vigasztalásként írni neked, amikor itt majd mindannyian tudjuk mit jelentenek szavaid?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4193 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: A történetekről
Lehet, nem teszik ki megint. De legalább őszintén írtam le mindent... Legutóbb se kaptam választ, miért nem került ki a történetem, csak azt írták, hogy így lett elbírálva. Végülis nem a történet megírása a fontos, hanem hogy már nem vagyok benne ebben a helyzetben. :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4196 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: A történetekről
Juj, kikerült! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4205 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Rotebeete! Az nagyon jó, hogy kitudtál szakadni a környezetedből. Küzdjél, és ne engedd, hogy a múlt határozza meg a jövődet. Ez ellen harcolni kell. Ha a vallásos oldalon lennék, lehet mást is írnék. Most csak azt: 27.zsoltár. Akár interneten. olvasd el.(remélem benne hagyják)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4206 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Sok új történet és tábla került ki, nézzétek meg! Volt egy kis lemaradásunk, mert a tárhelyen változtattak a levelezési rendszeren, de most már minden tökéletesen működik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4213 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: A történetekről
Köszönjük!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4404 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Zsófi, 29 éves! Nagyon örülök, hogy itt vagy közöttünk. Szinte fájt olvasni a történetedet... Te is elvesztetted valahol a szüzességed, mint én, te sem tudod, mikor...
Azt nem írod, hogy vagy most. Sikerült-e kimászni ebből a borzalomból, találkozol-e még a szüleiddel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4407 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
Ez nagyon durva én sem tudom hogy mikor vesztettem el a szüzességem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #4409 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: A történetekről
Megnyugtató, hogy nem vagyok egyedül ezzel sem, h nem emlékeszem rá, hogy hol és mikor...
Egyszer egy "hozzáértő" barátnőm, akinek elmondtam, azt mondta, h az nem létezik, h nem emlékszek rá, mert az nagyon fájdalmas, meg mondjuk számára az is elképzelhetetlen volt, h egy akkora kislánynak hogy férhet be egy felnőtt férfié... :S Hát nem volt építő.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.881 másodperc