A történetekről

Több
9 éve 8 hónapja #2344 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
Köszönöm:) :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2347 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Honette írta: Sikerült megvennem Mara könyvét! Azért írom így,mert a könyvesboltban kb. negyed órát keresgették,mire nagy nehezen a kezembe vehettem. Már azt hittem,meg sem találják.


Nem reklámozni akarom a helyet, de itt talán megengedhető, hogy leírjam: aki szeretné megvenni Mara könyvét, de nem találja, azoknak írom, hogy a Nyugati téren lévő nagy Alexandra könyvesboltban kapható.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2362 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről
A legfrissebb történet kapcsán most elszakadt a cérna. Ne kérdezzétek, miért pont most. Mi az, hogy a testvérnek kell megvédenie a húgát, mert anyuka nem akarja észrevenni, hogy apuka gáz? És még vissza is megy hozzá, miután egyszer már sikerült eljönnie tőle!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja - 9 éve 8 hónapja #2486 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: A történetekről
Pillangó 21, nem tudom olvasod-e?
Felmerült benne, hogy a saját gyerekeit fogja abúzálni. Pedig jó bébiszitter! Szerintem ez nem állja meg a helyét, és be kéne fejezni az ettől való félelmet, mert aki nem akarja csinálni, mert tudatában van, hogy az rossz, nem fogja. Nem fogja, mert dolgozik rajta, ha esetleg mégis előjönne kísértés formájában. De miután idegen gyerekeknél nem jött ki, szerintem a sajátnál pláne nem fog! Szerintem ez egy generalizált szorongás, pánikféle, amit rossz helyen nevesít, bár nem minden alap nélkül, de mégis szerintem kevés az alap. A pánikbetegek is mindig mástól félnek, és nevesítik valamivel, aminek lehet alapja, de általában nincs elegendő.. Tapasztalatból tudom! Többiek, mit gondoltok?
Pillangó olvasd el...!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 8 hónapja Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2488 Írta: Portugál
Portugál válaszolt a következő témában: A történetekről
Hajnalkám és Honette, Mara könyve a Corvin Plázában lévő Alexandrában is kapható. És egyébként Libriben is láttam már. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2490 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Portugál írta: Hajnalkám és Honette, Mara könyve a Corvin Plázában lévő Alexandrában is kapható. És egyébként Libriben is láttam már. :)


Igen, kapható a Libriben is. Én a Nyugati téren lévő nagy Alexandrába vettem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #2605 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Nézzétek a történeteket, sok új van. Jó lenne, ha kapnának ők is egy-két visszajelzést. Biztosan várják. Nagyon bátrak voltak, hogy megírták. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #2606 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: A történetekről
Kedves Zavarodott!

Biztos kéne valakivel beszélni, (pszichológus), de olvasgass itt egy kicsit, szerintem nincs szégyellni valód, hozzád hasonló történetekkel is találkozhatsz. Én is játszottam ilyet gyerekkoromban, és egy abúzus volt a hátterében. Egészen kicsi koromtól izgatott egy családhoz tartozó személy (babakortól kisgyerekkorig. 3-5 év.) Utána én is kényszert éreztem ilyen játékokra gyerekkoromban, és nem voltam túl büszke rá. Nem is mondtam senkinek soha, csak itt írtam. Agresszióval is tele voltam gyerekkoromban, bántottam a nálam kisebbeket ok nélkül. Illetve megokoltam, de tudom, hogy nem volt oka... Most ilyen eszembe sem jutna, mert feldolgoztam az életem jó részét. 24 éve kezelnek, de még mindig van mivel.. Szóval, beszélgess itt velünk nyugodtan, próbáld rávenni magad! Én is nehezen kezdtem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #2609 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
"Egyszer" névvel jött a legújabb történet. Elképesztően szépen van megírva.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #2612 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
Egyszerhez:Szegény,nagyon nehezen lehetett kicsit hasonlít az én történetemhez,mikor én voltam 8 éves,és ugyanúgy megjelenik benne a kedves idegen,a pince bár az én esetembe nem történt meg,vagy jó mélyen elfojthattam, nálam az volt hogy a költözés miatt hagytak ott sokáig a suliba,és egy idegen bácsi megkörnyékezett,elöször tetszett hogy beszélget velem, tesóm osztályfönöke szólt a szüleimnek hogy ugyan már figyeljenek oda rám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #2613 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Borzalmas lehetett, én már eleve rettegek a pince gondolatától is...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #2614 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: A történetekről
Ez annyira tragikus! Remélem olvassa, "Egyszer" a fórumot, és látja, hogy nincs egyedül, van segítség.
Mondjátok, hogy lehet, hogy ez megtörténik ennyiszer, és újra meg újra jönnek elő esetek? Ilyen sok a perverz ember, aki ennyi fájdalmat okoz?
Lehet nekik egy jó móka, vagy nem tudom. Mi meg hordozzuk életünk végéig, bele betegszünk, és örülhetünk ha túléljük valahogy a megrázkódtatást. És legtöbbször egyedül vagyunk, szörnyen egyedül, és magányosan megsebezve egy életen át.
Olvasgatom az oldalt egy ideje, de ez az utolsó történet ismét szörnyen felzaklatott, és nem tudok aludni, csak sírok.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 7 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja - 9 éve 7 hónapja #2615 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről
Én.... szóhoz sem jutok...
Egyszer...Kedves! Most sírok, pedig elég sok rettenetes dologgal szembefutottam már...
Adjon a Jóisten erőt Neked, hogy felismerd azokat a lehetőségeket, Embereket, amik, akik segítségével amennyire lehet, fel tudod dolgozni!
Imádkozom Érted.

És imádkozom sokat mindannyiunkért is...

Kedves Zavaros!
Sajnos én nem tudok most semmi érdemlegeset mondani... Szeretettel gondolok Rád!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 7 hónapja Angyalka által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #2618 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: A történetekről
Egyszer.. Nem találok szavakat..

Biztos, nagyon sérült lehetett anyukád, hogy otthagyott, aztán meg Téged hibáztatott. Borzasztó ez egy kicsi gyereknek, aki védelemre, biztonságra szorul..

Kihozta belőlem, hogy voltam valamikor én is felelőtlen szülő, persze nem így. Ezért most magamnak is próbálok megbocsájtani..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 hónapja #2654 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: A történetekről
Sky22, ez borzasztó.. Az első lépés, hogy tudd: NEM TE VAGY A HIBÁS!!!! Lehet, hogy nehéz felfogni, de nem!!! Akik Veled ezt tették! Brutálisan kihasználták, megalázták a testedet, ezen keresztül a lelkedet! Nem volt hozzá joguk! Nem! (!!!)

Az viszont már haladás, hogy a bántalmazó fiút otthagytad, rájöttél, hogy nem kellett volna hagynod Magad. Ez már gyógyulás! Tehát képes vagy gyógyulni! Ennek örülj! És kell szakember is, aki ebben konkrétan az abúzusban segít.

Az, hogy nem tudsz normálisan viselkedni emberek között, az is az abúzus tünete. Én sem tudtam. Úgy tanultam meg nagy keservesen, most már nem látják rajtam az idegenek nagyon, csak néha talán. Én tudom magamról, hogy még mindig nem tudok spontán reagálni néha.

Tehát ebben a témában szakember volt már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.138 másodperc