A történetekről

Több
9 éve 10 hónapja #1224 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: A történetekről
Ezt kerestem, köszönöm szépen! Te mit gondolsz erről? Igaznak tartod vagy sem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1225 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Amaoneth írta: Ezt kerestem, köszönöm szépen! Te mit gondolsz erről? Igaznak tartod vagy sem?


Szerintem igaz, bár még nem próbáltam a nagymamaságot. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1234 Írta: Marylyan
Marylyan válaszolt a következő témában: A történetekről

Hajnalkám írta:

Amaoneth írta: Hajnalkám!
Sajnos egyet kell hogy értsek veled, nem tartalak cicnkusnak. Rémlik valami vers féle, ami arról szól mi a különbség a szülő meg az anya között. Emlékszik rá valamelyikőtök?


Versre nem. De találtam a neten két prózát is:

taborozok.network.hu/blog/taborozok-elet...z-anya-es-ki-a-szulo

katalin.honlapepito.hu/?modul=oldal&tartalom=1147525


Én is köszönöm Hajnalkám, hogy kikerested. :) Régóta szerettem volna megtalálni :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1236 Írta: Amaoneth
Amaoneth válaszolt a következő témában: A történetekről
Ugye milyen jó kis írás? :cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1238 Írta: Marylyan
Marylyan válaszolt a következő témában: A történetekről

Amaoneth írta: Ugye milyen jó kis írás? :cheer:


Igen, nagyon tetszik. :) Imádok olvasni főleg olyanokat, amik nagyon a szívemhez szólnak.
Amaoneth, olvastad a Mérgező szülőket? Szerintem nagyon jó könyv. Illyes fajta az a film is, amit a filmekhez belinkeltem. Ha ekkora bátorságom lenne :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1243 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Marylyan írta:

Hajnalkám írta:

Amaoneth írta: Hajnalkám!
Sajnos egyet kell hogy értsek veled, nem tartalak cicnkusnak. Rémlik valami vers féle, ami arról szól mi a különbség a szülő meg az anya között. Emlékszik rá valamelyikőtök?


Versre nem. De találtam a neten két prózát is:

taborozok.network.hu/blog/taborozok-elet...z-anya-es-ki-a-szulo

katalin.honlapepito.hu/?modul=oldal&tartalom=1147525


Én is köszönöm Hajnalkám, hogy kikerested. :) Régóta szerettem volna megtalálni :cheer:


Nagyon szívesen. Örülök, hogy tudtam segíteni egy kicsit. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1361 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
107-es történetnek, bertinek: hihetetln velem is ezt csinálta a saját anyám állandóan kúpot adott, ha kellett ha nem,meg ott mérte a lázamat, a mai napig ez az egyetlen fantázia amitől beindulok.Amúgy a mi kapcsolatunk is tragikus és nemrég tudtam meg hogy tejfehérje allergiás vagyok ami egyértelműen a rossz anya gyerek kapcsolatra utal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1450 Írta: durum
durum válaszolt a következő témában: A történetekről
115 Tortenet.. vegig bogtem.. sajnalom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1500 Írta: GáLá
GáLá válaszolt a következő témában: A történetekről
Engem ezek a dolgok nem lepnek meg. Azok a nők, akik szexuális vonzalmat éreznek gyerekek iránt, gyakran a gondozásban élik ki, mert számukra az egy adódó lehetőség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1529 Írta: Survivor
Survivor válaszolt a következő témában: A történetekről

durum írta: 115 Tortenet.. vegig bogtem.. sajnalom...


Kedves "durum"! nem tudom, mit kell erre válaszoni... talán, hogy köszönöm az együttérzést ésremélem, azért nem sírtál túl sokat!

Az oldalnak a lehetőséget csak köszönni tudom!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1562 Írta: durum
durum válaszolt a következő témában: A történetekről
nem kell semmit valszolnod.. csak en is kiirtam magambol, hogy fajt ami megtortenhetett egy gyerekkel.. nem bogtem sokat, konnyes szemmel olvastam vegig, bennem van meg..igazan en nem tudom, hogy mit kellene mondani, tenni.. csokorba gyujtenem az osszes gyerekek es meglocsolnam boldogsaggal, biztonsaggal... visszamenoleg.. de nem lehet, ezert marad a harc nekik... sajnalom..

Ghilmo tortenetetol orditani tudnek.. bementem a szobaba es megoleltem 3 kis gyerekem es mondtam egy imat Ghilmoert..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1787 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
120-as történet: "Én már nem a férfit hibáztatom, aki molesztált, hanem a szüleimet, akik áldozattá neveltek. Akik nem adták meg nekem azt a törődést, figyelmet, elfogadást, érzelmi biztonságot, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe, vagy ha már belekerültem, akkor képes legyek beszélni róla! "

én ugyanígy érzek a szüleimmel kapcsolatba. Együtt érzek veled mint ahogy mindenkivel amúgy csak tényleg szinte minden történetbe van egy mondat hogy jé ez rám is igaz, én is írhattam volna. Na rám jött a szómenés

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja - 9 éve 10 hónapja #1794 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

rini írta: 120-as történet: "Én már nem a férfit hibáztatom, aki molesztált, hanem a szüleimet, akik áldozattá neveltek. Akik nem adták meg nekem azt a törődést, figyelmet, elfogadást, érzelmi biztonságot, hogy ne kerüljek ilyen helyzetbe, vagy ha már belekerültem, akkor képes legyek beszélni róla! "

én ugyanígy érzek a szüleimmel kapcsolatba. Együtt érzek veled mint ahogy mindenkivel amúgy csak tényleg szinte minden történetbe van egy mondat hogy jé ez rám is igaz, én is írhattam volna. Na rám jött a szómenés


Dehogy, Rini, ez még nem szómenés. :) Amúgy igazad van, és igazat adok én is a 120-as történet írójának, valóban a szülők is hibásak. Én még kiegészíteném azzal, hogy a segítséget sem adják meg sokszor a szülők. Mert szerintem észre kellene venniük, hogy valami nem stimmel a gyerekkel. Ha jó lenne a kapcsolat, valóban jó, akkor észrevennék, megéreznék, mert a gyerek viselkedésén szerintem ez nyomot hagy. Nyilván nem azt vennék észre, hogy zaklatták a gyereket, hanem a változást. És esetleg azon frissiben véget lehetne vetni a zaklatásnak is, ha rokon csinálja, emellett elvinni a gyereket pszichológushoz. De a legtöbb esetben én azt látom (a történeteket olvasva), hogy ha a gyerek el is mondja, az anya tagad, és itt meg is áll a dolog. Nem hisz a gyereknek.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 10 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1802 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről
Vagy ő éppenséggel hisz a gyermekének, csak a hivatalos szervekkel nem jut előbbre a gyermekei védelme érdekében!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #1806 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Angyalka írta: Vagy ő éppenséggel hisz a gyermekének, csak a hivatalos szervekkel nem jut előbbre a gyermekei védelme érdekében!!!!


Na, az meg a másik!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.935 másodperc