A történetekről

Több
9 éve 10 hónapja #1815 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: A történetekről
én nem tudtam elolvasni minden történetet :( a hetesnél kibuktam :( tovább mentem kicsit később és újra elolvastam Amaoneth történetét :( megint kibuktam :dühös: az én történetem piti mindenkiéhez képest :blush: bár mindenkinek a sajátja fáj a legjobban,de neekem már nem fáj :side: túl vagyok rajta :ohmy:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #2092 Írta: Minelli
Minelli válaszolt a következő témában: A történetekről
Sziasztok!

Minden nap benézek, elolvasok minden történetet, fórumtémát,eddig mindig szorongtam,előre féltem,sajnáltam a gyerekeket.
Hála Istennek a történetek áradata kb.2 hete megállt.Egy picit lenyugodtam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #2093 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről

Minelli írta: Sziasztok!

Minden nap benézek, elolvasok minden történetet, fórumtémát,eddig mindig szorongtam,előre féltem,sajnáltam a gyerekeket.
Hála Istennek a történetek áradata kb.2 hete megállt.Egy picit lenyugodtam.


Nagyon nagy volt az oldal sajtóvisszhangja, azért özönlöttek úgy a történetek. Szerencsére most már ritkábban érkeznek, akinek szüksége van rá, ránk talál.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #2101 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: A történetekről
Köszönöm Mara bátorságát. Elolvastam a könyvét 2 nap alatt, amit végig bőgtem, és akkor tudatosult bennem, hogy tennem kell valamit. Ezt az oldalt hónapok óta nézegetem, de csak most volt bátorságom leírni röviden ami velem történt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2138 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Mária, örülök, hogy ránk találtál. Remélem, sikerül egy kicsit enyhíteni a fájdalmadon. Azt nem írod, beszéltél-e róla valakinek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2146 Írta: Minelli
Minelli válaszolt a következő témában: A történetekről
Hallo Mindenki!

A legutolsó történetet olvasva, Mária 51 éves-sajnos a történetek számozásai megszűntek-alig tudok koncentrálni a munkámra nehezen tudok elaludni,mindig ez jár a fejemben:Hogyan tudnánk Máriának segíteni hogy elviselhetőbb legyen az élete? Milyen tanácsokat adhatnánk neki? Valaki írta régebben hogy minden gyermek belül egy GYÉMÁNT,és ez így is van csak le kellene a sok sérelmet róla "porolni".
Hogy egy "anya" is bűnrészes kézzelfoghatóan és évekig....itt a lassú kínhalál is kegyes halál

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2178 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Honette, örülök, hogy sikerült leírnod. :szív: Bátor vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2179 Írta: Honette
Honette válaszolt a következő témában: A történetekről
Köszönöm Mara a lehetőséget! Komolyan! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2180 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: A történetekről
Szia Honette!
Hogy vagy jársz még szakemberhez?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2209 Írta: Honette
Honette válaszolt a következő témában: A történetekről
Szia Ági!
Ne haragudj,hogy csak most válaszolok...
Már nem járok kineziológushoz,de néha úgy érzem,szükségem lenne rá. Talán újra felkeresem,még nem döntöttem el... :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2210 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: A történetekről
Néha egy alkalom is elég, hogy kicsit lendítsen a dolgokon. Csak rajta ha úgy érzed,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2301 Írta: Honette
Honette válaszolt a következő témában: A történetekről
Sikerült megvennem Mara könyvét! Azért írom így,mert a könyvesboltban kb. negyed órát keresgették,mire nagy nehezen a kezembe vehettem. Már azt hittem,meg sem találják. Aztán csak habzsoltam a sorokat,legszívesebben le sem tettem volna. Olyan fura érzés volt,szinte kalapált a szívem. Végre valaki meg mert szólalni...! Én soha nem mertem volna ezt meglépni. Az ember jó mélyre eltemeti az emlékeit,talán még meg is tapossa,hogy véletlenül se tudjon előjönni. Mióta beregisztráltam erre az oldalra,egyre nyitottabbnak érzem magam a témában. Gratulálok Mara! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2340 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
Őzike történetéhez: ez nagyon durva, eggyütt érzek veled, neked hogy állapították meg a vulvodinát? Én már eljutottam odáig egy kapcsolati próbálkozásomba,hogy inkább begyullasztottam a méhem, csak szexelni ne kelljen.Évek óta szenvedek(gyakorlatilag a szüzességem elvesztése óta, amit szintén nem akartam igazán.Azért tettem meg mert azt hittem hogy akkor a srác akibe évekig reménytelenül szerelmes voltam viszonozni fogja az érzéseimet,na persze,én a naiv kislány. Bebizonyosodott amit a nagymamámék szajkóztak egész gyerekkoromba, hogy egy pasinak csak arra kell a nő, utána eldobja mint a kapcarongyot.Bevonzottam.Rá 1 évvel megerőszakoltak:(Soha nem kívántam,és érdekes amúgy hogy mindig az olyan pasikat vonzom be akik 2 perc alatt meg szeretnének.....,pedig nem vagyok az tipus.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2341 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: A történetekről
ezt soha nem írtam még így le,magamnak is jó szembesülés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 9 hónapja #2343 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: A történetekről
Rini, bátor vagy, hogy leírtad! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.075 másodperc