A történetekről

Több
9 éve 10 hónapja #849 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: A történetekről
S.N.A.F.U, Sunny!

Voltam pszichiátrián sokszor. Volt csoport foglalkozás. Néhányszor hoztak fel a zárt osztályról egy 30 kg-os anorexiás nőt. Az ő szemének tisztaságából éreztem, hogy komoly oka van rá, hogy anorexiás legyen.
Kicsit én is az vagyok néha: Nincs nagyon kedvem enni, pl. ha nincs párkapcsolatom. Ilyenkor frankón lefogyok, (ez azért jó, mert amikor bulimiás vagyok, nagyon meghízni is tudok.) Volt már olyan, hogy meghívtak egy családi ebédre, és a szokásos adagom 1/3-át tettem a tányéromra, és ettől görcsökben fetrengtem. (Olyan sok volt hirtelen.) Akkor vettem észre magam, hogy meg is halhatok éhen. Akkor abbahagytam. .

S.N.A.F.U, köszönöm, hogy segítő szándékkal vagy itt, Sunny, Neked meg kitartást a gyógyuláshoz!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #853 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről
Sunny! Én... szó szerint ostoroztam magamat, fojtogattam magamat, és nem ettem (pedig totális elfojtásban voltak a velem történtek) mert arra készültem, hogy apáca leszek és ahhoz meg akartam tisztulni minden gondolattól érzéstől, ami nem méltó az ő tisztaságára. Több kísérletem volt a távozásra e világból, az utolsó 19 évesen, amikor egy precíz és alapos előkészület után is megmentettek. 5 napig voltam kómában és 2 hétre lebénultam, kerekes székes lettem. Ordított velem is a doki, hogy "hülye tyúk, mit játszmázik a környezetével?, önző liba, ezt követte a felismerés, hogy Istennek szándéka van velem, majd az önpusztítás, mert nem vagyok méltó Isten tervéhez és valami érthetetlen okból a "kerek a világom" álca mögötti látens önsorsrontás sokadik hatványon. Amióta kiderültek a velem történtek (a kezdeti ok) azóta már értem miért nem éreztem a késztetést az életre... Ezek az időszakok szerintem mindannyiunknál a posttraumás fázisok, amik addig jönnek az életünkben, amíg meg nem tanulunk másként reagálni rá, mint korábban. Ez a tudat rengeteget segített nekem abban is, hogy felismerem a testi-lelki-érzelmi jeleket, amikor ilyen fázis közeledik és "felkészülök rá" vagyis megengedem magamnak. Hihetetlen: EGYRE KEVÉSBÉ VISELNEK MEG :)
HISZEM, HOGY ÖNMAGUNK MŰKÖDÉSÉNEK A MEGÉRTÉSE FONTOS RÉSZE A GYÓGYULÁSNAK!!!
HAJRÁ MINDANNYIUNKNAK :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #858 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről
Angyalka, azért az nagyon durva, amit írsz, hogy az orvos ordítozott veled.

Istenhez nem kell méltónak lenni, a baj pont az a vallásokkal, hogy az emberek várják el, hogy méltó legyél a valláshoz. Éppen ezt ismertem fel itt, erről írtam a vallásos topikban. És ezért tartom rombolónak a vallást. Azt nem tudom, a nem keresztény vallások milyenek, de a keresztény vallás bizony nagyon romboló. Ha Isten létezik, biztos csóválja a fejét a Mennyben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #861 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: A történetekről
Hajnalkám! Egyet értünk. Én nemcsak azt tapasztaltam meg, hogy mennyire "elvisznek a vallások", hanem azt is, hogy mennyire minősítenek és mennyire abúzálnak. Engem volt, hogy konkrétan letapizolt és megcsókolni próbált a katolikus pap...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #863 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről
Angyalka, a katolikus papok pedofil-botrányaitól hangos a média, de én szándékosan nem akartam erről írni, mert enélkül is elég durva, ahogy gondolkoznak a prédikátorok sokszor. Berakok a vallásos topikba egy írást (itt nem akarok offolni vele), nézd meg, kíváncsi vagyok a véleményedre, meg persze mindenkiére.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #894 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: A történetekről
sziasztok!Olyan jó,hogy van ez az oldal.Én most nagyon rosszul vagyok és segít,hogy tudom,hogy ez nem csak velem történik meg.Mindenkit sajnálok,akivel megtörtént.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #899 Írta: Fekete Rózsa
Fekete Rózsa válaszolt a következő témában: A történetekről
Köszönöm.most egy osztálytársamnál lakok és az anyukája mutatta ezt az oldalt.Most nagyon kivagyok és még sokat sírok tegnap óta,de sokat segít a kék vonal,meg az osztálytársam szülei.Nem tudom,hogy igazából mi bánt jobban,hogy egy senki lettem vagy amit apu és anyu csinált velem.De most jó helyen vagyok,itt szeretnek és vigyáznak rám.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #909 Írta: S.N.A.F.U.
S.N.A.F.U. válaszolt a következő témában: A történetekről
Én inkább ebbe az irányba lépnék...
beszeljrola.hu/kik-vagyunk/hasznos-linkek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #911 Írta: Try
Try válaszolt a következő témában: A történetekről
Itt vagyok csak megsértődtem tegnap

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #914 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Try írta: Itt vagyok csak megsértődtem tegnap


Pedig nem ellened ment. Jó, hogy visszajöttél. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #915 Írta: Try
Try válaszolt a következő témában: A történetekről
Tudom, de olyan kivégzésszerűen hajtotta végre a moderátor, elég lett volna ha szól, hogy legyek óvatosabb
Azért örülök Neked, mert láttam, hogy kerestél :)!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #917 Írta: Try
Try válaszolt a következő témában: A történetekről
Itt most már olyan nehézkesnek, lassúnak tartom az információáramlást. Túl sok a fórum, túl sok a bejegyzés, kezd számomra egyre felszínesebb lenni, ezért is gondoltam a csoportokra, kinek mi az igénye, hol tart éppen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #921 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Try írta: Tudom, de olyan kivégzésszerűen hajtotta végre a moderátor, elég lett volna ha szól, hogy legyek óvatosabb
Azért örülök Neked, mert láttam, hogy kerestél :)!


Igen, sajnáltam volna, ha nem jössz vissza. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #922 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: A történetekről

Try írta: Itt most már olyan nehézkesnek, lassúnak tartom az információáramlást. Túl sok a fórum, túl sok a bejegyzés, kezd számomra egyre felszínesebb lenni, ezért is gondoltam a csoportokra, kinek mi az igénye, hol tart éppen.


Majd eljön annak is az ideje szerintem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 10 hónapja #923 Írta: S.N.A.F.U.
S.N.A.F.U. válaszolt a következő témában: A történetekről

Try írta: Itt vagyok csak megsértődtem tegnap

:D Bingó! Szóval do it. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.902 másodperc