Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
7 éve 2 hónapja #10963 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

rini írta: Sziasztok lányok,nagyon régen írtam,de sokszor gondolok rátok.Nagyon nem indult jól az új év.Érdekes nagyon a tudatalatti,baleset ért,6 napja nem tudok lábra állni. kiment a bokám .Pihenésre vágytam és hogy ne kelljen bemenni dolgozni,hát megkaptam.Most van időm gondolkozni.Elgondolkoztam olyanon,hogy eddig 2 olyan pasi volt,akiért nagyon oda voltam reménytelenül és mind a kettőnek a lábával volt problémája.Eszembe jutott hogy 13 évesen volt egy hasonló balesetem akkor is ugyanez a lábam volt.

Rini, nem kell mindenhova pszichológiát vetíteni. ;) Akinek egyszer kimegy a bokája, az hajlamos lesz a ficamra. Meg aztán vannak véletlenek is. Lelkileg hogy vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #10964 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Igen,lehet,megvagyok most ijedve mert ha szerdáig nem javul kórház,egy kolleganőm meg műtéttel riogat.igazából próbálom élvezni a pihenést,meg hogy mindenki békén hagy,csak nem biztos hogy ilyen áron szerettem volna.Tudom,hogy vannak olyan változtatások,amiket már régen meg kellett volna tennem.
Mondjk az a fiú,akivel most ismerkedek,levelezek és ha egy ilyen helyzetbe kitart mellettem,látom hogy hogy reagál,ki tudja lehet ő lesz az igazi.
Ti hogy vagytok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #10965 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Jobbulást Rini. Szurkolok,hogy össze jöjjenek a dolgok azzal a fiúval, ha te is így érzed.
Tényleg lehet a szervezet kivív magának egy kis pihenőt, ha már magunktól nem adjuk meg ezt neki. Csak pihenj, és azért túl sokat ne gondokodj. Nekem az nem szokott jót tenni
:cheer:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #10968 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Köszönöm Mara és Ági40,lassan 2 hete szenvedek,de legalább pihenek.Próbálok nem gondolkozni.Bár láttam egy olyan értelmezést,amit nagyon találónak találok.a bal oldal elvileg a nőiességet illetve a múltat jelképzi le,magyarul sérülés,megbántódás a múltba a nőiességgel kapcsolatban,amit akadálynak élek meg a jelenbe.És ez igaz.Akivel levelezek úgy érzem egyre inkább a lélektársam,de a történetemet még nem tudja,nem akarom elijeszteni.
Ti hogy vagytok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #10988 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Gondoltam leírom, hogy sikerült hétfői napra időpontot kapnom a pszichiáterhez. Így az egyik szorongásom enyhült, mert az már nincs messze. De jött helyette más, hogy mit fogok neki mondani, nem ismerem, Ès mit mondjak itthon, hová megyek? Mert ezt nem mondhatom el.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja - 7 éve 2 hónapja #10989 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Ági a titok elszigetel a másiktól. Nem csoda, ha egyedül érzed magad és szeretethiányod van. Lehet hogy mondhatnád ezt is, ill. az önbántást. Meg hogy mennyire nem tudsz segítség nélkül meglenni. Ezek mind igazak. Nem fognak rád csúnyán nézni. Bár én soha nem mondtam még, de nekem nem idegenhez kell hirtelenjében mennem. Viszont nekem is nehéz, ha egyedül kell boldogulnom. Most év elején és végén is éreztem, hogy a pszichológusom támogatása nekem nagyon fontos.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 2 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #10991 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Rossz ez, mert szégyellem, hogy ez van, de nem akarok hazudni sem. Viszont ő nem hisz ebben, én meg nem akarok magyarázkodni folyton.
Milyen érdekes, hogy máris álmodtam a pszichiáterről, és azt is benne volt az álmomban, hogy aznap nem tudtam haza jönni, és másnap ott rettegtem a buszon, hogy ezt hogy a fenébe fogom megmagzarázni. Aztán felébredtem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 2 hónapja #10992 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Lehet, hogy jó lenne, ha valamelyik pszichológussal dolgoznátok azon, hogy hogyan tudnád a párodat bevonni életed ezen részébe is, úgy, hogy ne kelljen legalább hazudnod arról, hogy hova mész. Az őszinte elfogadás, nagyon felszabadító lehet, és megelőzhetnétek későbbi problémákat is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #10993 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Ági, Karácsonynak teljesen igaza van, a titok elszigetel. Mondd a férjednek, hogy folyton szorongasz (szerintem nem fogja ez a hír meglepni), és elmész egy pszichiáterhez, hátha tud adni egy gyógyszert. Gondolj bele, ha felír valamit, azt meg titokban fogod szedni? Ne hülyéskedj már, nem trippered van.
És hogy mit fogsz mondani a pszichiáternek? Válaszolsz szépen a kérdéseire. Ez nem pszichológus, más az egésznek a menete.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 hónapja #10994 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Jól van értem. Dolgozom az ügyön.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #10997 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Na mondtam, hogy megyek gyógyszert iratni. Különösebben nem kérdezősködött, igaz nem mondtam, hogy pszichiáterhez megyek, nehogy megijedjen. ( meg én sem).
De már alig várom, most nem félek annyira, örülök, hogy így alakult, az okokat leírom egy másik topikban ( lehet kissé grafomán vagyok most

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #11000 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Hallottátok? Készül a gyermekbántalmazók listája. Ez mit jelent? Ott lesz az erkölcsi bizonyítványában?
És vajon én mondhatol nevet? Vagy cs a bírók által elítéltekről lesz?
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #11004 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Na mondtam, hogy megyek gyógyszert iratni. Különösebben nem kérdezősködött, igaz nem mondtam, hogy pszichiáterhez megyek, nehogy megijedjen. ( meg én sem).
De már alig várom, most nem félek annyira, örülök, hogy így alakult, az okokat leírom egy másik topikban ( lehet kissé grafomán vagyok most

Ági, mi volt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja #11005 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

karácsony írta: Hallottátok? Készül a gyermekbántalmazók listája. Ez mit jelent? Ott lesz az erkölcsi bizonyítványában?
És vajon én mondhatol nevet? Vagy cs a bírók által elítéltekről lesz?


Nem, nem hallottam erről. De nyilván nem bemondásra lesz, gondolom költői volt a kérdés.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #11006 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Túl vagyok rajta!! Az elején szörnyen feszengtem. Aztán jött minden magától. De nem lett igazad Mara nem két perc után sírtam. Elég volt egy perc is. :)
Kaptam xanaxot, meg escitilt. Ma már .nyugodtabb voltam. Kontrollra mehetek a szakrendelésre.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.008 másodperc