Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Még újabb kötetlen beszélgetés

Több
7 éve 4 hónapja #10846 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Igen én is épp ezt figyeltem. Sokszor megnézem az oldalt, de nem mindig lépek be.
Te, hogy vagy Mara? ??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10847 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Igen, néha csendben lehet/kell feldolgozni bizonyos történéseket.... Megvolt a második találkozó is abban a támogató csoportban,, ahol olyan anyukák vannak, akiknek a gyermekeit abuzálták. 9-en vagyunk. Kivétel nélkül magasan képzett, intelliges lények(fostalicskák, ahogy egyik anyuka mondta) az elkövetők, teljes tagadásban. A forgatókönyv mindenkinél ugyanaz mind az elkövető, mind a hivatalos ügyek oldaláról. A gyerekek életkora 1 évestől 11 évesig van, a lányom a kivétel. Van olyan anyuka, akinek az 1 éves és a 3 éves fia is érintett... Szörnyű, hogy ilyen sokan vagyunk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10848 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Hú de elcsendesedett a fórum, hogy vagytok?


Én néha úgy érzem, h nem reagál rám senki, és akkor utána nem igen írok. Hát... ez van. Magamban beszélni egyedül is tudok. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10849 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Sajnálom KV, ha így érzed. Szerintem azért mindenki igyekszik reagálni, de persze az embernek mindig van hiányérzete. Azt hiszem, ez eléggé a fórumok sajátja. Talán kivételt képeznek a krízishelyzetek, akkor mindenki ugrik. Mesélj, mi újság veled?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10851 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Anoni Mara írta: Sajnálom KV, ha így érzed. Szerintem azért mindenki igyekszik reagálni, de persze az embernek mindig van hiányérzete. Azt hiszem, ez eléggé a fórumok sajátja. Talán kivételt képeznek a krízishelyzetek, akkor mindenki ugrik. Mesélj, mi újság veled?


Én küzdök a terápiával, minden percét élvezem, de nehéz, mert jönnek elő új emlékeim, beigazolódnak a rossz sejtéseim és eléggé nyomaszt. Hipnoterápiázunk is és az a legjobb része. Nem olyan, h nem tudok magamról, se nem olyan, h visszavisz pl az első abúzushoz, hanem olyan mint egy séta a saját fantáziavilágomba, ahová elkísér a terapeuta és közben megkérdezi, h mit látok és mit érzek, és mit csinálok, és ha valami rossz jön elő, akkor kivezet onnan.
Néha kicsit lehangolódom, ha nem nyúz a család és ráérek magammal is jobban belülre figyelni. De közben meg igyekszem élni egy viszonylag normális életet. Szerelemügyben legalább stabilitás van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10854 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Látom szépen dolgol a terápiádon, csak így tovább. Jó úton haladsz. Bár látom ez az út néha göröngyös. Kitartást kívánok!
Ez a módszer nálam is bevált. Segít beszélni, ami nekem különösen nehéz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10855 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
És Mara te, hogy vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10863 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

kv írta:

Anoni Mara írta: Sajnálom KV, ha így érzed. Szerintem azért mindenki igyekszik reagálni, de persze az embernek mindig van hiányérzete. Azt hiszem, ez eléggé a fórumok sajátja. Talán kivételt képeznek a krízishelyzetek, akkor mindenki ugrik. Mesélj, mi újság veled?


Én küzdök a terápiával, minden percét élvezem, de nehéz, mert jönnek elő új emlékeim, beigazolódnak a rossz sejtéseim és eléggé nyomaszt. Hipnoterápiázunk is és az a legjobb része. Nem olyan, h nem tudok magamról, se nem olyan, h visszavisz pl az első abúzushoz, hanem olyan mint egy séta a saját fantáziavilágomba, ahová elkísér a terapeuta és közben megkérdezi, h mit látok és mit érzek, és mit csinálok, és ha valami rossz jön elő, akkor kivezet onnan.
Néha kicsit lehangolódom, ha nem nyúz a család és ráérek magammal is jobban belülre figyelni. De közben meg igyekszem élni egy viszonylag normális életet. Szerelemügyben legalább stabilitás van.

Milyen az a hipnoterápia? Hogyan zajlik egy óra?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja - 7 éve 4 hónapja #10864 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: És Mara te, hogy vagy?

Még mindig nem az igazi. Szorongás, nem-alvás, a szokásos képlet. Lehet, hogy kelleni fog valami gyógyszeres segítség.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 4 hónapja Anoni Mara által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10867 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Mara, majd később írok róla, nemrég jöttem haza onnan, ilyenkor muszáj pihennem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10870 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Mielőbbi javulást, Mara!
Neked kv jó pihenését!
Én is kíváncsi vagyok. Elképzelt képekkel és álmokkal mi is dolgozunk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10871 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Ági40 írta: Mielőbbi javulást, Mara!
Neked kv jó pihenését!
Én is kíváncsi vagyok. Elképzelt képekkel és álmokkal mi is dolgozunk.

Köszönöm, Ági! Jól leszek. Most egy kicsit rá kell segíteni, ez van, ez sem a világ vége. Nem tudom, miért így, miért most, így alakult, kész. Sosem szedtem még ilyet, ez is egy tapasztalat. Majd írok belőle egy könyvet. :üt:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10872 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Kedves Mara!

Nekem a magam poklai után jutott eszembe,hogy a klimaxnak is köze lehet a nehéz időszakhoz, a szakmai leírások és a saját tapasztalataim alapján összefüggéseket látok :/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10873 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés

Angyalka írta: Kedves Mara!

Nekem a magam poklai után jutott eszembe,hogy a klimaxnak is köze lehet a nehéz időszakhoz, a szakmai leírások és a saját tapasztalataim alapján összefüggéseket látok :/

Most feldobtál! :LOL:

Nem, nem hiszem. Ugyanaz gyűrűzik vissza ezer éve. És igazából meg tudnék vele küzdeni, adott elég muníciót a terápia, meg van jó rálátásom, de elfáradtam. Túl sok energiát vesz most el ez a küzdelem. De igazán a nem alvás aggasztott a legjobban. Hetek óta 2 és 3 között kelek, és ez nagyon kimerít. Elmentem tegnap egy pszichiáterhez, azt mondta, próbáljak meg egy antidepresszánst. Hát megpróbálom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 4 hónapja #10874 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Még újabb kötetlen beszélgetés
Drukkolok Neked Mara! Én sohasem mertem bogyókkal próbálkozni...

És kérlek Titeket: ha megosztható a klimaxxal kapcsolatos tapasztalataitok, akkor ne tartsátok vissza az infókat :)
Vigyázzatok magatokra, üdv Mindannyiotoknak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.058 másodperc