Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új kötetlen beszélgetések

Több
9 éve 22 órája #7194 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Anoni Mara írta: Jaj de szép ez, Hajnalkám!


:) :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 22 órája #7195 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Közben rájöttem, hogy ezzel az idézettel sikerült lelepleznem magam. :üt:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 22 órája #7196 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

eperke írta: Nem hiszem, hogy ezt a fórumot arra használnánk, hogy dédelgessük a fájdalmunkat.


Szerintem azzal sincs baj, ha dédelgetni akarjuk a fájdalmunkat. Jogunk van ahhoz is. És lehet, hogy már itt volna az ideje, hogy ostorozás helyett egy kis dédelgetést kapjunk - ha mástól nem, hát magunktól.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 21 órája #7199 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Anoni Mara írta:

eperke írta: Nem hiszem, hogy ezt a fórumot arra használnánk, hogy dédelgessük a fájdalmunkat.


Szerintem azzal sincs baj, ha dédelgetni akarjuk a fájdalmunkat. Jogunk van ahhoz is. És lehet, hogy már itt volna az ideje, hogy ostorozás helyett egy kis dédelgetést kapjunk - ha mástól nem, hát magunktól.


Az is igaz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 21 órája #7200 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
"És nekem sokszor jólesik itt "dédelgetni a fájdalmamat", mert máshol nem tehetem meg...."

Én is így érzek. :virág: A fájdalom így is - úgy is megvan, folyamatosan kísért, csak kénytelenek vagyunk elnyomni, és megjátszani, hogy minden rendben van, mikor semmi sincs rendben. De ettől még nem múlik el, sőt baromira fárasztó egész nap fenntartani a látszatot. Itt legalább van egy kis sziget, ahol nem kell magyarázkodni, nem néznek hülyének (remélem :blush: ), őszintének lehet lenni, és végre le lehet tenni a minden rendben van álarcot, ha éppen semmi sincs rendben. Ez szerintem nem dédelgetés, hanem egy lehetőség arra, hogy ne bolonduljunk meg, és segítsünk egymásnak, hogy a másik se bolonduljon meg. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 21 órája #7202 Írta: Delila
Delila válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
En meg ugy gondolom hogy ezen a forumon megoszthatjuk azokat a gondolatokat,amik tobbunket evtizedek ota kinoznak :( Ezek a gondolatok sokunk eletet tettek tonkre,es a mindennapi eletunket is befolyasoljak..Jo lenne elengedni oket,jo lenne egy nap arra ebredni hogy hoppa "normalis" vagyok, csak a tunder keresztanyu valamiert elfeledkezett rolunk..
ALDOZATOK vagyunk..Mindannyian..es meg senkinek sem sikerult kideriteni hogy miert minket valasztottak az elkovetok..
Rengeteg kerdesunk van,amikre valaszokat keresunk..
Nagyon sokan felunk,rettegunk a mai napig-mindenki valami mastol,de a felelem az eletunk resze hosszu evek ota.

Es akkor jon Jozsef hogy tegyuk meg az elso lepest a normalis vilag fele..Miert ha a normalis vilag elfogad akkor mennyiben fog megvaltozni az eletminosegem?
Tudod kedves Jozsef EN NORMALIS vagyok..Az apam es az osszes tobbi szemetlada aki kepes egy gyereket szexualisan bantalmazni-ok azok akik nem normalisak..Es megis,mi az aldozatok vagyunk megbelyegezve :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 20 órája #7204 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
"Tudod kedves Jozsef EN NORMALIS vagyok..Az apam es az osszes tobbi szemetlada aki kepes egy gyereket szexualisan bantalmazni-ok azok akik nem normalisak.."

Hű, ez mekkora igazság, Delila!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 20 órája - 9 éve 20 órája #7205 Írta: Delila
Delila válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Hajnalkám írta: "Tudod kedves Jozsef EN NORMALIS vagyok..Az apam es az osszes tobbi szemetlada aki kepes egy gyereket szexualisan bantalmazni-ok azok akik nem normalisak.."

Hű, ez mekkora igazság, Delila!


Nagyon elvagyok keseredve,aztan ilyenkor jon am minden kifele :cheer:
Duhos vagyok,hogy elo adasban emberek millioi szeme es fule hallatara kepes valaki azt sugalmazni,hogy a gyerek tehet arrol ha valaki szexualisan kihasznalja a gyengeseget es a gyermeki mivoltjat.
Aztan jon Jozsef,es beszol hogy ne kinlodjunk am itt magunknak,menjunk ki a "normalis" vilagba..Na most mondanek am olyat,hogy a billentyuzetem is elpirulna :P
Utolsó szerkesztés: 9 éve 20 órája Delila által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 12 órája #7207 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Nem gondolnám, hogy együtt depiznénk, de én Józsefre reagáltam, és arra, amit mondott. Szerintem a férfiak nehezebb helyzetben vannak azáltal, hogy nekik mindig keménynek kell lenniük, bármiről is van szó. Én amikor először láttam sírni férfit életemben, nagyon meghatódtam.. Volt nálam vagy 20 évvel idősebb, és azt mondta, nagyon emlékeztetem anyukájára, az ő finomságára, kedvességére, és ismertem anyukájár, nagyon is szerettem, és a halála engem is megrázott... De nekem azelőtt egy férfi ilyen tisztán, érzelmekről, nyíltan sose beszélt. Úgyhogy én örülök neked, József! :-)

Egyáltalán nincs arról szó, hogy nővérem fizikailag meg tudna akadályozni, Megvannak már a jegyek is. Az zavar, hogy ő ellenzi, és nekem sokat számít a véleménye. A pszichológus szerint is nagyon rá vagyok utalva, tapadva, de ez amiatt van, mert a nagy korkülönbség miatt kb. ő nevelt fel, baba koromban is hozzá ragaszkodtam, az ő neve volt az első szavam, és non stop rajta lógtam. Tegnapelőtt beszéltünk utoljára, pedig nálunk soha nem marad ki egy nap sem, hogy beszélnénk. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 7 órája #7208 Írta: Delila
Delila válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Robetee ha igyanez aferfi a siras utan,hirtelen hozzad fordul es azt mondja eleg a gyaszbol nezzunk elore,mit ereztel volna?
En ugy erzem hogy jozsef az oldal hasznossagat letjogosultsagat vonta ketsegbe ezzel a mondattal

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 órája #7210 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Mindent meg kell tudni gyászolni, de a túl sokáig tartó gyász sem egészséges!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7220 Írta: Delila
Delila válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Kedves Majus

Pontosan errol beszelek:-) Hogy a "normalis" vilagban elok tobbsege igy gondolkodik ahogyan a Te kollegaid is..Nekem is volt ilyen "elmenyben" reszem, egyre alkalomra nagyon emlekszem,egy nagyobb tarsasaggal voltam satorozni,Es valahogyan folkerult ez a tema a teritekre..Voltunk kb 30-an..Nos a 30 emberbol (nok ferfiak vegyesen) 3!!! allitotta azt hogy a gyerekkori abuzus csaladon belul letezo problema.2 csaj,es egy pasi..a 2 csajrol tudom hogy voltak kellemetlen emlekeik,de mar felnottkorukban..A tobbiek izlestelen vicceket gyartottak es azt hajtogattak ilyen nincs,az exfelesegek talaljak ki,jottek a valasi historiakkal hogy a gyereket betanitottak stb..
Ez kb 15 eve volt..Nem tudom mennyit valtozott azota a helyzet otthon..Talan csak annyit hogy mar beszelhetunk rola-nevtelenul,arctalanul,de vegre meghallgatnak bennunket es ami a legfontosabb hiszunk egymasnak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7222 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Ha minden igaz, ma délben leszek a Q rádióban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7224 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Delila, sajnos nem sokat változott itthon a közvélekedés, de Mara és az Anoni Mara Társaság éppen azon fáradozik, hogy ez ne maradjon így.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 11 hónapja #7225 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Anoni Mara írta: Ha minden igaz, ma délben leszek a Q rádióban.


:like24:
Hajrá, Mara. Majd kérünk linket. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.642 másodperc