Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új kötetlen beszélgetések

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8349 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Anoni Mara írta: Itthon vagyunk, ma reggel kijött az a rohadék kő. Azt hiszem, most 3 napig fogok aludni egyvégtében. :woohoo:
Köszönöm a drukkolást, mindjárt elolvasom a sok bejegyzést, amit nem láttam.


:like24: :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8352 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Május, részvétem, de ne okold magad

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8353 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Mara! Ez végül jó hír, jó pihenést most már :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8358 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Mindenki el van tűnve. Eperkét is rég láttuk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8386 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Sziasztok,folyamatosan olvaslak titeket csak nem vagyok mostanába túl jól,mumnkahelyemen az állandó stressz miatt már fizikai rosszul léteim vannak, ma levert a víz,gombóc van a torkomba,folyamatosan hányingerem van. Éjszaka volt egy nagyon érdekes álmom,egy kisgyerek odajött hozzám és elkezdte simogatni a hasam, mondtam hogy nincs benne senki,erre azt válaszolta, hát hogyha én mondom... Vajon ez az álom azt jelentjheti hogy tényleg vágyom egy babára? Mondjuk a szextől továbbra is undorodom de amúgy az állandó gyulladás meg a gomba elmúlt

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8387 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Arra gondoltam hogy bűntuatom lehet a négy évvel ezeéőtt történtek miatt, amit irtam már nektek, hogy megerőszakoltak, és utána pozitiv lett a terhességi tesztem, de akkor még a doki se tudta megmondani hogy mi van,én meg szerintem sokkot kaptam,és mindent bevetettem annak érdekébe hogy megjöjjön,végül szerintem a forró sós víz tette meg a hatását.És tudom hogy sírtam már emiatt,de jó mélyen elnyomom, de tudom hogy ti meghallgattok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8388 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

rini írta: Arra gondoltam hogy bűntuatom lehet a négy évvel ezeéőtt történtek miatt, amit irtam már nektek, hogy megerőszakoltak, és utána pozitiv lett a terhességi tesztem, de akkor még a doki se tudta megmondani hogy mi van,én meg szerintem sokkot kaptam,és mindent bevetettem annak érdekébe hogy megjöjjön,végül szerintem a forró sós víz tette meg a hatását.És tudom hogy sírtam már emiatt,de jó mélyen elnyomom, de tudom hogy ti meghallgattok

Persze, hogy meghallgatunk, Rini. :biglove:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8389 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Mi a nagy hallgatás oka? Hol vagytok? Remélem, a hallgatás annak a jele, hogy jól vagytok, és nem annak, hogy baj van...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8390 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
A többiek nevében nem tudok nyilatkozni, részemről most jöttem meg egy programokban gazdag egy hónapos nyaralásból. Nagyon jó volt, tele vagyok tettvággyal, energiával, sokat gyógyultam. Szerintem, amikor az ember máshol van, az is segít máshonnan nézni a dolgokat. A lelki dolgokat. Legalábbis én így érzem.
Nektek milyen nyaratok volt? Hogy vagytok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8391 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
:ötlet:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Május által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8392 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Május írta: Engem tulajdonképp elküldött a pszichológus, érzelmileg túl megterhelő engem hallgatni. Töröltem itt minden hozzászólást, hogy ne hagyjak "nyomokat" a múltamról, túl sötét. Bánom, hogy elmondtam neki az igazat, bánom, hogy bíztam benne, és soha többé nem bízom senkiben. Olyan, mintha belül meghaltam volna.


Május, gondoltam, hogy valaki nagyon töröl (nem csekkoltam), ilyenkor van, hogy bejelentkezés nélkül megőrül egy topik, a 27. oldalról a 22.-re kell visszamenni, hogy valódi bejegyzés legyen. Szóval próbálj meg egy kicsit kevesebbet törölni! Csinálok egy új kötetlen beszélgetést, hogy normálisabban működjön.

Biztos vagy benne, hogy ez az "elküldés" meg a "túl megterhelő hallgatni" nem a te olvasatod? Volt azért már ilyen... Ott is hagytad? Remélem, hogy nem. Tudod, milyen a terápia: egyszer lent, egyszer fent...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.818 másodperc