Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Új kötetlen beszélgetések

Több
8 éve 8 hónapja #8281 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Sziasztok!

Jó újra olvasni benneteket! :virág: Nekem a családgondozóm segített kihúzni a szünetet (is :szív: ), egyébként nekem fesztiválozással telt, ami tegnap ért véget, még regenerálódik a májam és én is (beteg lettem a végére :S ).

Még nem olvastam el semmit sem, de jó újra "látni" benneteket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #8284 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Május írta:

Anoni Mara írta: Nem tudjátok, hol volt az oldalról szó augusztus 4-én? Aznap, és a következő napokban nagyon nagy volt az oldal nézettsége, akkor érkezett az új történetek többsége is.


Béna vagyok belinkelésben, de elvileg megvan:

www.life.hu/csalad/20150804-a-mostoha-ap...-lany-tortenete.html


Köszi!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 8 hónapja #8287 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések

Május írta: Mindjárt kikeresem, én is olvastam, még gondoltam is, hogy milyen kár, vagyis milyen fura, hogy pont most van itt szünet. Benne volt egy hivatkozás a beszeljrola.hu-ra. Egy történet volt az egyik, és még egyet olvastam, asszem, a "bezzeganya" oldalon.


Igen, a Bezzeganyán is volt, de az 15-én:

bezzeganya.reblog.hu/nyolceves-koromtol-molesztalt-egy-rokonom

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8293 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Nagyobbik lányommal vagyok kórházban, még nem tudják mi baja, talán vírus, talán vesekő, iszonyat fájdalmai vannak, és hogy az ügyeletes orvos fogalmazott, aug. 20-án még a fű se nő. Szóval nincs UH... Szóval ha nem válaszolok, ezért van. Gondoljatok rám. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8294 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Sajnálom, Mara, gondolok rátok, a vesekő nagyon tud fájni, kitartás! :( :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja - 8 éve 7 hónapja #8296 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Gondolunk rád, Mara. Gyors gyógyulást a lányodnak. :szív:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 7 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8298 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Sajnálom.Jobbulást Nektek!A Péterffy szerintem is megcsinálja az uh.ot.
Minden rendben lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8300 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Jobbulást! De mostanra már remélem jobban van a lányod. Sok erőt és kitartást! Gondolok rád, rátok. Tök szánalom amit most fogok írni, de én mindig "rátok, akik itt vagytok" gondolok, folyamatosan az eszembe vagytok. :) Majd írj ha tudsz , minden rendben lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8307 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Kezdek aggódni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8315 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Sziasztok, bocsánat, nem tudtam előbb írni. Tegnap az UH igazolta a gyanút, vesekő. Rettenetes fájdalmai voltak, tegnap estére jobb lett, valószínűleg már elindult a kő kifelé. Ahogy kijön, jöhetnénk haza.... De olvastam, hogy van olyan, hogy nem jön ki magától, szóval van még min aggódni. Hatágyas szobában van egyedül, de persze nem engedik, hogy egy ágyon aludjak. Amennyire édesek egyes nővérek, olyan gonoszok mások. Főleg éjszakára fogtunk ki csupa rémséget. Hát így. :( Jelentkezem, amint tudok, köszönöm az aggódást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8317 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Kitartást, és jobbulást nektek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8335 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Még mindig semmi változás. Tegnap jól volt, de az előbb megint rettenet görcsei voltak. Orvos persze sehol... Ünnepek / hétvége alatt ne legyünk betegek. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 7 hónapja #8336 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
:(
De miért kell várni? Mit javasoltak addig is? Sok folyadék? Salvus víz? Elakadt?
Az okozza a fájdalmat?
Egy technikát ismerek ez egy kínai mozgássor , az egyik a vesekő ellen van. Öklöt a veséhez kell simítani és lábujjhegyre állni. Ahogy a sarok koccan a talajjal úgy kell az öklöt is hirtelen mozdulattal lehúzni, erősen rányomni a levegőt hirtelen kifújni.
Ez megelőzésre jó. De úgy tudom elakadáskor is ugráltatatást javasolnak.
Kitartást.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8347 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Május részvétem...Ne legyen bűntudatod, bár tudom milyen ez. De tényleg időbe telik csak és megtanuljuk szépen lassan hogyan éljünk ezekkel a terhekkel, emlékekkel, feldolgozatlan érthetetlen rémségekkel, a bűntudattal. Nekem is vannak jobb napjaim és vannak olyan napok amikor szinte rám se ismernének, úgy értem, hogy azt az oldalamat amikor "rosszul " vagyok, azt nem ismerik, akkor még én magam is megijedek. De ez már egyre kevesebb :) csak nem szűnt még meg. De egyszer meg fog...Kitartást Május !!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 7 hónapja #8348 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Új kötetlen beszélgetések
Itthon vagyunk, ma reggel kijött az a rohadék kő. Azt hiszem, most 3 napig fogok aludni egyvégtében. :woohoo:
Köszönöm a drukkolást, mindjárt elolvasom a sok bejegyzést, amit nem láttam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.842 másodperc