Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 5 hónapja #4391 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Rotebeete, már elengedtük! Vagyis "őrangyalaink" már megadták a fekete pontokat a fórumon abúzáló
"lelki gondnoknak"...........
Szerintem aludjunk rá egyet! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #4395 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Jó reggelt, szép napot! :)

Még egyszer a témához, így utólag, szerintem amikor Lajhár azt mondta: "Engem meg az zavar, ha valakit bántanak és nem tud védekezni úgy ahogy akar, aztán meg rosszul érzi magát emiatt. " azalatt azt értette, úgy értelmeztem én legalábbis, hogy azt akarta mondani, hogy gyerekként nem tudtuk magunkat megvédeni, úgy sem ahogy megvédtük volna, akartuk volna magunkat, meg sehogyan sem. magamból kiindulva, nem védekeztem és nem szóltam senkinek, a férjemen és az öcsémen kívül a családom nem tudja. És valóban, rosszul érezzük magunkat amiatt, hogy nem tudtuk megvédeni magunkat. Mert nem én vagyok az egyetlen, aki azzal emészti, rosszul érzi magát időszakonként, rosszabb napokon, hogy miért nem szólt senkinek? Mert ha szólok, ha elmondom anyámnak, az én esetemben azt jelentette volna, h megvédtem magam, de nem tettem, és gondolom, hogy nem vagyok ezzel egyedül, mert olvastam, valahol az anyák is tudtak róla, de nem tettek semmit, de mindenhol van egy nagymama, keresztanya, bárki. Én nem szóltam, és amikor szarul érzem magam emiatt, és elmondom a páromnak, ő azt mondja: "Mit tehettél volna? Mire felfogtad, h mi történik már rég megtörtént." Nem védhettem meg magam, ezt tudatosítani kell magamban, h nem az én hibám volt.
És mindegy, h az ember hány éves, ha egy férfi erősebb és bántani akar, nem tudod magad megvédeni úgy, ahogy akarod. Utána meg rosszul érzed magad. De mitől lennél jól? Egy terapeuta segíthet, én is jártam több mint egy évig. Most meg levelezünk, ha olyanom van, mert elköltözött messzire.

Ezeket azért írom, mert szeretlek titeket, mégis úgy érzem, h Lajhárnak is úgy estünk neki, mintha Bende lett volna, pedig ő "csak" flörtölt velem (most az mellékes, h ennek nem itt a helye és nem rólam szól", meg volt egy szerencsétlen megjegyzése a kövér takarítónőkről, aztán meg a fent idézett, emellett tudjuk, h a férfiak közel sem kommunikálnak olyan jól, mint mi nők, de azért ő mégsem az a bevallottam visszaeső pedofil mint Bende. Azt megnyúztam volna elevenen.
Néha nehéz kommunikálni csak írásban (Lásd Angyalkának is nekiestünk, mert félreérthető volt, amit írt).

Ne haragudjatok, h itt az ördög ügyvédjét játszom, de így ismeretlenül is kis családomfélének érezlek titeket, ezért mertem ezeket megírni, hogy mit gondolok. :szív:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4396 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
kv, a fent idézett szöveg engem nem zavart Lajhár részéről... a szexista megjegyzés igen, és ennek hangot is adtam.
Én csak egyszerűen nem akarom ezt a fonalat tovább vinni, sem Lajhár, sem más részéről. :) Nem kell engem védeni sem, bár köszönöm, hogy ezt teszitek, csak szeretném ezt a gondolatot elengedni. Ennyi. :) A kitiltást túlzásnak érzem, de lehet, hogy a Moderátorok tudnak valamit, amit mi nem... Ne mérgesítsük magunkat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4397 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Lajhár időnként valóban olyan rosszul fejezte ki magát, mint Bende. Én csak ennyit szeretnék hozzáfűzni.

Meg annyit, hogy jó fej az, aki idejön és segíteni akar, de szerintem azok, akik leírják, hogy min mentek keresztül, és hol tartanak a gyógyulásban, illetve problémáik kezelésében, milyen fortélyokat vetnek be sokkal érzékenyebben tudnak segítséget nyújtani sorstársaiknak. Illetve egy traumatizált ember úgy érzem, másként érkezik erre az oldalra. Acélosan gyógyulni.
Piszkos kezű Edwardok idegenlégiósként, napi szinten nem értem, miért lógnak itt. Hogy ki lett tiltva annak volt egy komoly, árulkodó előzménye. Igazad van Kv lehet másként is értelmezni, de belém valami olyan dolog nyilalt,, ami nagyon fájt, és felcsapta az agyvizemet. És más olvasatban sem értem a piszkos kezet.
Koncentráljatok a gyógyulásra.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4400 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nem támadtam Lajhárt, csak…nem is tudom. Még csak nem is a flört, vagy a takarítónő verte ki a biztosítékom.
Az a mondata gondolkodtatott el, hogy „Neked egy olyan barátnő kellene, aki kemény mint a kő, és átvennél tőle ebből az acélosságból.” Mert a helyzet egyáltalán nem olyan egyszerű, hogy keresünk egy példaképet magunknak, és onnantól minden (vagy majdnem minden) idill lesz. Ha ilyen könnyű lenne a recept, senki sem lenne itt közülünk. Aki ezt másképp gondolja, az…
Mindegy. Lapozzunk.

Ma én is csatlakoztam a betegek táborához. Ismét a nálam szokásos nőgyógyászati gondok. Pedig már olyan régen jött elő, hogy azt hittem, magam mögött hagytam a témát.
Nagyon-nagyon tele van a hócipőm… Még adok pár napot a gyógynövényeknek, de ha nem jön be, akkor irány a doki. Már előre félek, hogy visszakerülök az évekig játszott mókuskerekembe: gyógyszerek, aztán újabbak a mellékhatások miatt, aztán a mellékhatásokra szedettek mellékhatásai miatt újabbak….a vége pedig sehol sincs. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4401 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Persze, hogy elgondolkodtat Eperke, és itt többünket is, hiszen, aki átél valamit, az magából kiindulva sem tanácsol ilyesmit. És a piszkos kezet azt freudi elszólásnak tudom be. Néha be kell piszkolni a kezünket, hogy azokat a sorokat le tudjuk írni...de tényleg lapozzunk.

Te melyik gyógynövényt használod?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4406 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok,elég régen írtam nektek, nem felejtettelek el titeket, ugye írtam hogy bemegyek egy klinikára a nőgyógyis gondjaim miatt,végül is még nem jutottam el, húzom halasztom,megint elkezdtem magam kúrálgatni és úgy éreztem hogy működik is, meleg tengeri sós fürdő kamillateával,elkezdtem használni a vitagynC-t hogy az legalább természetes hatóanyagokat tartalmaz,meg már mézzel kenegetem magam kívülről,ma kezdtem el megint jobban érezni:(.Amúgy múlt héten voltam wellnesezni és a hévizi tó direkt jót tett,meg amúgy annyira lelkiállapot függő,hogyha épp pihent vagyok,kevésbé érzem,amúgy ugye a mellembe ciszták vannak, kértem a háziorvostól beutalót,elkezdi minek az nekem ilyen fiatalon,mondom mert cisztám van,ez is tuti lelki eredetű és a nőiességemmel függ össze.
Eperke olvastam hogy Nálad is előjöttek ezek.Én amilyen gyógynövényeket ismerek: kamilla, cickafarkfű,palástfű tea,tőzegáfonya-felfázásra,húgyúti problémákra,gréfurtmagcsepp-gombára már lassan tényleg bioboltot nyithatnék,és már semmibe nem tudok bízni mert már x doboz antibiót beszedettek velem, meg kísérleti nyúlnak használtak,szerintem a gyógyszertárba kapható összes gyógyszert kipróbálták már rajtam mindenféle eredmény nélkül,azért fordultam el a hagyományos orvosoktól,de ez a természetgyógyászos meg magamat kúrálgatom dolog se működik már,és tudom hogy amíg lelkileg nem hozom helyre magam, addig csinálhatok bármit.Amúgy valamelyik nap nagyon kiborultam de annyi erőm nem volt hogy feljöjjek Hozzátok.Hónapok feszültsége jött ki rajtam,sírógörcsöt kaptam, úgy aludtam el,ugye anyummal a kapcsolatom elég érdekes,konkrétan, akár hány helyen voltam mert azért elég sokat foglalkozok önismerettel,megmondták hogy az anyám sose szeretett és ezt mindig is éreztem,és egyedül ő tud nagyon felhúzni és azt is tudom hogy amíg otthon lakok,addig soha nem fogok tudni felnőni,mert egyszerűen gyerekszerepbe tartanak.
Hajnalkám,te jobban vagy már?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4421 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Cickafark és levendula. Nekem ez a kettő jött be a legjobban. Egyik növényke sem csodaszer, nem mindig használnak. Nem vagyok fanatikus gyógyszerellenes, de annyi eszem már van, hogy merek kérdezni az orvosnál, sőt, ha úgy adódik, ellent is mondok neki. A gyógyszert már közös megegyezéssel írja fel. Persze ezt csak magánrendelésen lehet, a tb-s rendelésen szerintem már kivágtak volna, hogy a lábam nem éri a földet.
Komplett „biobolt” nálam is van, plusz most már lassan – kis iróniával értendő persze - rántott húst is tudok sütni hús, liszt, és tojás nélkül is.
Közben már feladtam az elveimet, ma megyek dokihoz. Amúgy is aktuális már egy rákszűrés, így legalább remélem, hogy „egy kosszal” megoldható a két kérdéskör.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4431 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
A cickafark, levendula nálam is megy. Rini patikáját még a csalánlevéllel tudnám kiegészíteni, az is jó hugyútra.
Remélem, szerencsésen letudtad a koszt..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4441 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Drága Süni! Erre azt hiszem tényleg nincsenek szavak. Részvétem Nektek! :tszív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #4447 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

süni írta: Sziasztok!
A babánk szíve megállt. :( 14 hetes voltam. :( Mégsem sikerült.... :(


Nagyon, nagyon sajnálom, drága Süni. Nem is tudom, mit mondjak. Mélységesen veled érzek. :tszív:
Tudom, hogy nem tudunk segíteni igazából, de tudd, hogy itt vagyunk.

Köszönöm korábbi kedves soraidat. Nagyon jólesett az érdeklődésed.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4448 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Kedves Rini, köszönöm kérdésedet. A lábam nem javul, sajnos a terheléstől már a másik is fáj, de már a héten dolgoztam, mert fölösleges itthon ülni, ha így se, úgy se javulok. Viszont most, hogy dolgozom, lelkileg sokkal jobb. :)

Ami anyádat illeti: én már nagyon régen nem lakom otthon, és nem is engedem, hogy anyám gyerekként kezeljen, de még mindig nagyon fel tud húzni. Szóval nem biztos, hogy ez nálad is amiatt van, mert otthon laksz. Talán valahogy nekünk kellene kilépnünk ebből a gyerekszerepből. Csak azt nem tudom, hogy lehet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4451 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

süni írta: Sziasztok!
A babánk szíve megállt. :( 14 hetes voltam. :( Mégsem sikerült.... :(


Jajj Süni... Annyira sajnálom.... Együtt sírok Veled...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4452 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Kedves Süni! Tudjuk mit érzel, családunkon belül sajnos ugyanígy mi is elveszítettünk egy kicsi lelket. Szintén 14 hetesen, tavasszal. Valamiért nem vállalta ezt az életet. Ebbe bele kell nyugodni, és reménykedni egy közeli gyermekáldásban. Sikerülni fog, meglátod!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4454 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sajnálom, süni. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.697 másodperc