Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 5 hónapja #4460 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nagyon nagyon sajnálom Süni.Részvétem, fontos hogy végig vidd a gyászfolyamatot hogy eltudd Őt engedni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4461 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Süni, őszinte részvétem.... Nagyon vigyázz magadra! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4477 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Süni, nincs rá szó, hogy mennyire sajnálom... :( :tszív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4483 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

süni írta: Sziasztok!
Köszönöm az együttérzéseteket! Nagyon jól esett, hogy írtatok.


:szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4486 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Drága süni, annyira szomorú ami veletek történt, nagyon sajnálom. Kívánok mielőbbi vigaszt . Nagyon sajnálom. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4489 Írta: picimano
picimano válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
üdvözletem!!!!!nem tudom jo helyre irok e a fokuszban làttam a műsort ès egyből tudtam nekem ide kell jönnöm itt e helyem.Nem fogom es nem is tudom leirni de sztem ti megèrtetek.sajnos èn abba a katergoriàba tartozom hogy gyerekkènt kezdődőtt ès mèg felnőttkènt is folytatodott.4 ève sikerültvègetvetnem de örökkè kisèrteni fog.mivel a topicnak a nevekötetlen beszèlgetès gondoltam ideirok.Szeretnèm egyszer kibeszēlni kiirni magambòl ezt az egész remàlmot de 12 èvet nem könnyű leirni.Süni bàr nem ismerlek de rèszvètem a kisbabàd miatt!!!!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4490 Írta: gyöngy
gyöngy válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Azt tudnám tanácsolni picimanó, hogy olvass bele a fórum témákba, olvass el történeteket, próbálj meg beszélgetni a többiekkel, ha van időd. Én sem írtam még le a magam történetét - talán nem is fogom - hisz "semmiség" a többséghez képest, de sok értékes hozzászólást olvastam itt, ami segít abban, hogy lerázzam magamról ezt a 45-50 éve hordozott koloncot.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4491 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Szia Picimanó, egyszer majd ki fogod tudni írni magadból. Sokan kezdték úgy a fórumon, hogy nem volt még erejük leírni a történetüket, de egy pár hét alatt erőt merítettek a többiektől. Remélem, neked is sikerülni fog.
4 év nagyon kevés idő... A 12 pedig rengeteg. Talán itt találsz egy kis enyhülést, én bízom benne. Örülök, hogy ránk találtál!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4494 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
gyöngy, olyan nincs, hogy semmiség... a te megélésed a fontos, és én el tudom képzelni, hogy amit átéltél, az neked a legszörnyűbb élmények egyike volt... ne tartsd kisebbre a te fájdalmadat, itt bárkivel bármi is történt, az nem megengedhető, és közel sincs a "semmiség" kategóriához!
picimanó, üdv köztünk, örülünk, hogy eljutottál hozzánk! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4497 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Most olyan érzésem van, mintha az oldal egy mentőcsónak lenne. Remélem idetalál sok fuldokló. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4512 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

süni írta: Sziasztok!
Köszönöm az együttérzéseteket! Nagyon jól esett, hogy írtatok.


Gondolunk rád, Süni. Szerintem nem vagyok egyedül ezzel, ezért mertem többes számban írni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4523 Írta: Mötyőke
Mötyőke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok!
Én is új vagyok....még én sem tudtam leírni a történetem...bevallom nagyon hosszú lenne. 47 éves leszek, és ahogy olvaslak benneteket, rájöttem, hogy kegyetlenül hasonlóak az érzéseim, az átélt gondolataim, de még a betegségeim, fájdalmaim is a tiétekkel...ahogy éltem gyerekként, fiatal felnőttként...az állandó menekülésem, aztán a lelkiismeret furdalásom , az aggódásaim, hogy "mi lesz a szüleimmel" kérdéseim.., az érzés, hogy tudom, hogy a szexuális életemmel valami baj van....szóval mintha álomvilágban éltem volna 45 évig, ui. csak ezután (édesapám ekkor úgy megvert, hogy szétverte szinte a fejemet, ömlött belőlem a vér) jöttek elő a gyerekkori emlékképeim az abúzusról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4524 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Olyan sírógörcseim vannak,most is itt ülök és sírok,az a vicces amikor már nem is tudom hogy miért,túl sok rajtam a nyomásReggel ha apum nem kelt,magamtól nem tudom mikor keltem volna,lehet még most is aludnék,lehet amúgy kezdek belecsúszni egy depressziós korszakba,minden tünetem megvan hozzá..Nagyon felkapta a média a témánkat,és vajon hány áldozat van még,aki nem beszél róla,a mai híradóba volt egy 14 éves fiúnak az esete

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4533 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Mötyőke, apukád 45 évesen vert meg téged ilyen súlyosan? Vagy félreértettem valamit? Hogyan történhetett ez meg?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4534 Írta: Mötyőke
Mötyőke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Igen...45 voltam...feladtam a munkám, mert a háziorvosa azt mondta, hogy aki idegeneket enged a lakásába, aki elkóborol az utcán, nem tudja, hol van, a tűzhelyen hagyja az ételt, majdnem felrobbantja magát, azt nem egyedül hagyni. De mindig voltak dühkitörései neki..., jó gyerek akartam lenni, de tulajdonképp bármit csinálhattam, az soha nem volt jó neki. Agyrázkódást kaptam, sokkot kaptam, 40 kilót lefogytam, mert nem maradt meg bennem az étel. Anyukám ezután mesélte el nekem, hogy amikor terhes volt velem, mindig rettegett apámtól, mindig verte őt, mert nem akart több gyereket, csak akkor , ha fiú lesz...nem az lettem. Ez volt az én "főbűnöm" ! Rettenetes ereje volt mindig, most 80 évesen is....ömlött a vér belőlem, úgy megvert, harmadszorra, amikor nekem indult, a kést akarta belém vágni. Akkor jött a fiam oda, aki eléállt....ez mentette meg az életem. A sokk után jöttek a képek gyerekkoromból, hogy miket tett velem. A terápiámon azt mondták, hogy a tudatalattim nem engedte , hogy előjöjjenek ezek... hát utána előjöttek ezek a képek, keményen....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.933 másodperc