Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 5 hónapja #4536 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Mötyőke írta: Igen...45 voltam...feladtam a munkám, mert a háziorvosa azt mondta, hogy aki idegeneket enged a lakásába, aki elkóborol az utcán, nem tudja, hol van, a tűzhelyen hagyja az ételt, majdnem felrobbantja magát, azt nem egyedül hagyni. De mindig voltak dühkitörései neki..., jó gyerek akartam lenni, de tulajdonképp bármit csinálhattam, az soha nem volt jó neki. Agyrázkódást kaptam, sokkot kaptam, 40 kilót lefogytam, mert nem maradt meg bennem az étel. Anyukám ezután mesélte el nekem, hogy amikor terhes volt velem, mindig rettegett apámtól, mindig verte őt, mert nem akart több gyereket, csak akkor , ha fiú lesz...nem az lettem. Ez volt az én "főbűnöm" ! Rettenetes ereje volt mindig, most 80 évesen is....ömlött a vér belőlem, úgy megvert, harmadszorra, amikor nekem indult, a kést akarta belém vágni. Akkor jött a fiam oda, aki eléállt....ez mentette meg az életem. A sokk után jöttek a képek gyerekkoromból, hogy miket tett velem. A terápiámon azt mondták, hogy a tudatalattim nem engedte , hogy előjöjjenek ezek... hát utána előjöttek ezek a képek, keményen....


Na szép. Oké, nem kell egyedül hagyni, de talán beutalhatta volna a házi orvos valami intézetbe. Na mindegy. Azt hiszem, ma morgós napom van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4538 Írta: Mötyőke
Mötyőke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nem utalta be...beutalás helyett emlékkép-betörés lett....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4539 Írta: gyöngy
gyöngy válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Jó mélyre elástad Mötyőke! Azt mondod, hogy a 80 éves Apádat kell pátyolgatnod, aki gyerekkorodban borzalmakat követett el Veled??? Hát tudod mikor!!!!!???? Pszichológushoz jársz ezt feldolgozni és felnőttként is agyon ver?! Aztán megmondtad-e már neki, hogy emlékszel mindenre??? Húúú ilyenkor nálam is elszabadulnak az indulatok. Én sem mondtam Apámnak soha, hogy emlékszem, de ahogy közeledett a halála, többször nagyon mélyen néztem a szemébe és éreztem, hogy tudja, hogy mire gondolok. Én hála Istennek még fiatalon messze kerültem tőle és ez biztosan sok konfliktus megakadályozott a családban és talán bennem is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4545 Írta: Mötyőke
Mötyőke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
A verés óta kizártam az életemből apámat Gyöngy, ezért nincs is lehetőségem elmondani neki..de ahogy olvaslak Benneteket, ez másnak sem megy....sajnos...tudod rájöttem, hogy szándékosan lelkiismeretfurdalást okozott minden kijelentésével nekem apám, bármit tettem, az rossz volt... : ha" van rajtad sapka, azért , ha nincsen azért kapsz" tipikus esete voltam....mindig meg akartam felelni neki....ezért is tudott a markában tartani...segítőhöz azóta járok, amióta megvert, az emlékbetörések azóta jöttek....sajnálom, ha nem voltam egyértelmű....remélem, most már tisztább...ahogy olvaslak benneteket, nagyon sokan hasonlókon mennek keresztül lelkiekben, hozzáteszem sajnos....most egy kicsit irigyellek, hogy Neked sikerült jó messzire kerülnöd tőle....ha nekem is sikerült volna....Istenem....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4573 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Érdekes cikket olvastam nemrég. Makedóniában kémiailag kasztrálják azokat az elkövetőket, akik szexuális abúzust követnek el, és visszaesők. Ez aztán a megalázás...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4574 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

rotebeete írta: Érdekes cikket olvastam nemrég. Makedóniában kémiailag kasztrálják azokat az elkövetőket, akik szexuális abúzust követnek el, és visszaesők. Ez aztán a megalázás...


Kiváló. Odaküldöm az apám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4575 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Én egy időbe minden férfit ki akartam herélni

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4576 Írta: senki sem
senki sem válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
www.hir24.hu/belfold/2014/11/23/kitort-a...orsegi-videok-miatt/

Erről van szó: mindig úgy fordítják az igazságot, hogy abból a gyerek vagy a nő jöjjön ki rosszul. Elvégre én is megkaptam, hogy már ötévesen úgy riszáltam magam, hogy majd szétestem, akkor meg min csodálkozom? Elvégre mindenki azt kapja, amit megérdemel. Ha valaki két lábon járó p...nak születik, miért lepődik meg azon, ha arra használják, amire való? Kérdezni is illetlenség és nagyfokú tiszteletlenség a férfiakkal szemben, mert a válasz: KÖZÖD? ANNYI MINT ESZED!
Ebben a világban kell élni, mert nincs másik. :(

Köszönöm, hogy meghallgattatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4577 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Némileg örülök is, hogy kitört a botrány, mert végre lehull egy újabb lepel. Legalább ennek is eljött az ideje, és saját maguktól tárták fel a szemléletmódjukat.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4586 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nem kaptam valami jó híreket tegnap a terápián.
Kevesebb, mint három hét múlva hazautazom, nagy az izgatottság, viszont tudattalanul elkezdtem olyanokat mondogatni a terápián, hogy lehet hogy nem is úgy volt, meg nem is vagyok benne biztos, erre a pszichológusom azt mondta, de úgy volt, csak mivel hazautazom az ünnepekre, felépítek magamnak egy falat, hogy ettől távol tartsam magam, mert szeptemberben még esküdöztem...
Sokat beszélgettünk a rémálmaimról, az emlékbetörésekről, meg arról, hogy egyes helyzetekben elfog a sírás, a tehetetlenség. Kimondta a pszichológusom: poszttraumás vagyok. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4587 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Velem tegnap történt hogy elmentem egy konferenciára,abba a bizonyos városba ahol kb pont 10 éve az uszodába zaklatott az a jó ember,egész nap feszült voltam,nem tudtam hogy mi bajom van,közbe délután fele csatlakozott anyám is,akkor valakit feltudtam volna lökni és akkor jöttem hogy pár méterre vagyok az uszodától ahol ez történt velem,és nagyon gondolkoztam hogy elmondjam e anyunak, anno szóltam neki és semmit nem tett,végülis inkább hallgattam.Csak magamon éreztem a feszültségeta,nőgyógyis tüneteim megint felerősödtek,meg tavaly óta sikerült egy új cisztát növeszteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4588 Írta: durum

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4589 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszönjük Durum! Nagyon jó! Innen tovább böngészve fel lehet szállni az "Apahajó"-ra.

www.apahajo.wordpress.com

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4590 Írta: Mötyőke
Mötyőke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Elolvastam mit jelent a poszttraumás.....épp a minap voltam én is terápián, és újabb emlékképek jöttek elő...lebénult a kezem, a lábam, a szám, csak néztem előre... nem mondtam el,mi zajlik bennem....azt látta rajtam , hogy valami nincsen rendben...kibillentett a gondoltaimból, valahogy helyrejöttem, de ahogy elolvastam a poszttraumás stressz szindrómát....sajnos én is az vagyok.....azt hiszem a félelmeim örökké velem lesznek...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4591 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Szerintem itt közöttünk mindenki poszttraumás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.800 másodperc