Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 5 hónapja #4268 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

kv írta: HAJNALKÁM... szeretünk, ne légy szomorú, itt vagyunk. Nem vagy teljesen egyedül. :szív:

KARÁCSONY, nem voltam pár napot, előtte meg nem túl jól, akkor nem dumálok annyit, de most nem is az a lényeg. Örülök, h azzal a pasival megszakadt a kapcsolatod, mert ahogy olvastam, amit írtál róla az összes szőrszál felállt a hátamon mint egy veszélyt érző macskának, és az összes zsigerem azt kiabálta neked, h menekülj, amíg nem késő. Ezerrel szólt a vészcsengő.
Örülök, h végül "jól" alakult, értve ezt úgy, h nem lett bajod. A zsigereimben érzem, h olyan történt volna, ami rettenetesen rossz.
Ha egy férfi nem türelmes, ott menekülni kell. És nem arról van szó, hogy nem jöhet indulatba, de tudjon uralkodni magán, nem pedig beszólni, meg szavakkal bántalmazni mást, ahogy veled már meg is tette, mikor a magányodról beszélt. Óvakodj a ragadozóktól!
Mert kell a társ, kell a szerelem, egy kis bizsergés, de nem minden áron.

LAJHÁR, a nyámnyila nekem az a férfi, akinek az anyukája mondja meg, h mit szabad és mit nem, önálló döntésre képtelen. Néha pont ezek vezetik le a másokon a felgyülemlett haragjukat. Az igazi férfiben lehet indulat, (legyen is, mert bennem is van sok tűz, de...) de jól kézben tartja és uralkodik a saját érzésein és vágyain, nem zsarol érzelmileg, azzal, h ha nem fekszel le vele, nem is szereted, csak épp nem így nyíltan kimondva. Számomra az ilyen már bántalmazó. Minden így kezdődik. A férfiban legyen tűz, de egyik kezében mindig poroltó is. :)


Köszi. :) :szív:

Milyen igazad van amúgy. Mármint a férfiakat illetően. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4269 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

karácsony írta: Köszi Kv,igazad van, azóta nem is jelentkezett, nem is tudtam, h ennyire rosszul esik, csak most, h a soraidat olvastam elkezdtem sírni...legalább kijött...


Jobb kint, mint bent. Rám is rám férne egy jó kis sírás, alighanem, csak jelenleg még az se megy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4270 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Kedves Hajnalka. Minden önkormányzatnál kell lennie valamilyen szociális segéy szolgálatnak, humánszolgáltató központnak stb, helyenként változik a neve. Itt kifejetten nagyon jutányos árakon olyan dolgok kérhetőek, mint például a napi étel kihordás, takarítás, és direkt például műtéten átesett embereknek, vagy másoknak akik betégségből kifolyólag mozgásukban korlátozottak. Hétfőn érdeklődd meg, és rendeld meg vagy két hétre, és megoldódnak a gondjaid ilyen téren :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4271 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ez jó KV, elképzeltem magam előtt a képet, egyik kezemben poroltó ugye ;) Vidám kép. én még annyit tennék hozzá félig a humor mezsgyéjén haladva, hogy én néha lecserélném azt a poroltót a saját kezemben némi folyékony rakéta hajtóanyagra, na nem magam, hanem a kiszemelt hölgy számára, hogy hagy lángoljon benne a parázs ami esetleg van B) Na jó, viccet félretéve, persze jó is az, ha valaki képes urakodni magán, ebben egyetértünk, csak néha elragadja az embert magával a hangulat, de persze csak pozitív értelemben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4273 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Kedves Hajnalka. Minden önkormányzatnál kell lennie valamilyen szociális segéy szolgálatnak, humánszolgáltató központnak stb, helyenként változik a neve. Itt kifejetten nagyon jutányos árakon olyan dolgok kérhetőek, mint például a napi étel kihordás, takarítás, és direkt például műtéten átesett embereknek, vagy másoknak akik betégségből kifolyólag mozgásukban korlátozottak. Hétfőn érdeklődd meg, és rendeld meg vagy két hétre, és megoldódnak a gondjaid ilyen téren :)


Ó, köszi, annyira azért nem vagyok korlátozott. Tudok menni, csak elvileg nem lenne szabad, na és nagyon fáj. Alighanem ízületi vagy ínhüvelygyulladás lehet.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4274 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Hát jó Hajnalka, te tudod, de így legalább tudod, hogy ilyen lehetőség is van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4275 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Hajnalkám írta:

karácsony írta: Köszi Kv,igazad van, azóta nem is jelentkezett, nem is tudtam, h ennyire rosszul esik, csak most, h a soraidat olvastam elkezdtem sírni...legalább kijött...


Jobb kint, mint bent. Rám is rám férne egy jó kis sírás, alighanem, csak jelenleg még az se megy.


Amit ilyenkor elolvasok, bár majd kívülről tudom, József Attila: Kései sirató c. verse, küldöm neked, ebben olyan dühös elhagyatottság, csalódottság van, most ez jutott eszembe az érzések miatt, de sok jó vers tud társ lenni, hátha neked is segít. Az utolsó sorokat küldöm minden megbékélni képtelen depressziósnak:-) Kit anya szült...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4283 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Jobbulást Hajnalka, egyszer minden rossznak vége szakad. :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4287 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Hát jó Hajnalka, te tudod, de így legalább tudod, hogy ilyen lehetőség is van.


Igen, az jó. Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4288 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

karácsony írta:

Hajnalkám írta:

karácsony írta: Köszi Kv,igazad van, azóta nem is jelentkezett, nem is tudtam, h ennyire rosszul esik, csak most, h a soraidat olvastam elkezdtem sírni...legalább kijött...


Jobb kint, mint bent. Rám is rám férne egy jó kis sírás, alighanem, csak jelenleg még az se megy.


Amit ilyenkor elolvasok, bár majd kívülről tudom, József Attila: Kései sirató c. verse, küldöm neked, ebben olyan dühös elhagyatottság, csalódottság van, most ez jutott eszembe az érzések miatt, de sok jó vers tud társ lenni, hátha neked is segít. Az utolsó sorokat küldöm minden megbékélni képtelen depressziósnak:-) Kit anya szült...


Köszönöm. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4289 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Ági40 írta: Jobbulást Hajnalka, egyszer minden rossznak vége szakad. :hvirág:


Igaz. Neked is köszönöm. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4293 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sőt, eszembe jutott még egy verzió,ami még jobb, rendelj pizzát, legalább lesz egy kis változatosság a napodban :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4295 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Sőt, eszembe jutott még egy verzió,ami még jobb, rendelj pizzát, legalább lesz egy kis változatosság a napodban :)


:D Szoktunk, de nem nagyon szeretem. El vagyok kényeztetve, mert ettem igazi olasz pizzát. Azóta nem szeretem az ilyen rendelőset.
Amúgy főztem ma is, állni tudok, csak menni nehéz. Azért itthon eltéblábolok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4301 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Na, eredeti olasz pizza Hajnalka, ez már azért valami. :) Amúgy ha gondolod ajánlok egy gyógykenőcsöt, anyámnak bevállt. Opcionális jelleggel, vannak a fekete nadálytő kenőcsök, zúzódásra, gyulladásra nagyon jók. Csak használat után jól moss kezet, ételre nem kerülhet amit megeszel, de összesen ennyi a gond vele.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #4305 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

karácsony írta: Köszi Kv,igazad van, azóta nem is jelentkezett, nem is tudtam, h ennyire rosszul esik, csak most, h a soraidat olvastam elkezdtem sírni...legalább kijött...


Karácsony, :szív: sírj bátran, :vihar: után mindig szebbek a :virág: :virág: :virág: !
Megeshet, h még több békát :sick: is meg kell csókolnod mire megtalálod az igazi Herceged, aki az :ajándék: lesz az életedben.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.125 másodperc