Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #4306 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Ez jó KV, elképzeltem magam előtt a képet, egyik kezemben poroltó ugye ;) Vidám kép. én még annyit tennék hozzá félig a humor mezsgyéjén haladva, hogy én néha lecserélném azt a poroltót a saját kezemben némi folyékony rakéta hajtóanyagra, na nem magam, hanem a kiszemelt hölgy számára, hogy hagy lángoljon benne a parázs ami esetleg van B) Na jó, viccet félretéve, persze jó is az, ha valaki képes urakodni magán, ebben egyetértünk, csak néha elragadja az embert magával a hangulat, de persze csak pozitív értelemben.


Tudod Lajhár, lehet, h nekem inkább egy hűtőfürdőben kéne merítenem magam, mert gyakran úgy érzem magam mint az izzó vas a kovácsnál a tűzbe tartva, ami nem lenne alapból probléma, csak az a baj, h olyanok is észlelik, akiknek nem kéne. :blush:
Persze, uralkodni, amikor kell, és szabadjára engedni a vágyakat, amikor annak van itt az ideje. Kölcsönös lángolás, stb. Nincs annál jobb.
De vannak a szexuális vágyaknál erősebb, vagy inkább másabb vágyaink is, amiket jobb állandóan kordában tartani. Én pl gyakran nagyon megütnék valakit, de olyan nagyon, h azért annyit kapnék mint egy rendes emberért. :angry: :evil: Na, ilyesmire is gondoltam. :)
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4307 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
HAJNALKÁM, remélem jobban leszel és akkor a kedélyed is jobb lesz, de addig is itt leszünk egymásnak mi mind. :szív:

Érdekes, magamon megfigyeltem, h ha nem vagyok jól, akkor csak olvaslak titeket, de nem nagyon beszélek, vagy inkább egyáltalán nem. Pedig mennyivel jobban csinálod te, így nem maradsz egyedül teljesen. Nekem se kéne bezárkóznom. Csak a fene se tudja, nem is arról van szó, h nem akarok panaszkodni, inkább csak utálom kimutatni, h gyenge vagyok. :hvirág: Tanulok a példádból. De most jobb napok vannak, azért dumálok ennyit. :virág: :) :whistle:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4308 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Jó éjt, és mára búcsúzóul egy gondolat, melyet, ha előbb olvastam volna...
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 5 hónapja #4313 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Akkor neked is jobb napokat Kv :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4316 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

karácsony írta: Akkor neked is jobb napokat Kv :virág:


:szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4318 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nos Kv, biztos vagyok benne, hogy egy közös lángolás nagy élmény veled ;) Tehát ha jól értem, valami olyasmit mondasz, mint, hogy pélául a titkárnő szeretné elcsábítani a főnökét, kis miniruhát vesz fel, olyan hangulatban van, de csak a főnöke számára, aztán az útcán beszól neki egy csapat építőmunkás. Hát, a fizika agresszió vágyának elfojtása az valóban komoly erőfeszítést igényelhet, főleg ha egy igazi féregről van szó, aki még provokálja is az embert. Tiszteletre méltó, hogy tudod ezt kezelni. Csökkentsd ha tudod azokat a helyzeteket, amik ezt az agresszió iránti vágyat generálják benned :) Amolyan nyugodt hangulatba kerülő zenének szoktam ezt hallgatni a többi zene mellett, nézd meg, de feltétlenül videóval nézd, úgy az igazi a hatás

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4322 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
kv, szereted a lovakat, ezért ez az avatarod? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4340 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

rotebeete írta: kv, szereted a lovakat, ezért ez az avatarod? :)


Szia Rotebeete, láttad a Szilaj c. rajzfilmet? :)



Ő én vagyok. Gyakran ilyen vagyok, mint Szilaj. A Szerelmem meg a Suttogóm. Vele egész más vagyok. Ilyen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4346 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Nos Kv, biztos vagyok benne, hogy egy közös lángolás nagy élmény veled ;) Tehát ha jól értem, valami olyasmit mondasz, mint, hogy pélául a titkárnő szeretné elcsábítani a főnökét, kis miniruhát vesz fel, olyan hangulatban van, de csak a főnöke számára, aztán az útcán beszól neki egy csapat építőmunkás. Hát, a fizika agresszió vágyának elfojtása az valóban komoly erőfeszítést igényelhet, főleg ha egy igazi féregről van szó, aki még provokálja is az embert. Tiszteletre méltó, hogy tudod ezt kezelni. Csökkentsd ha tudod azokat a helyzeteket, amik ezt az agresszió iránti vágyat generálják benned :) Amolyan nyugodt hangulatba kerülő zenének szoktam ezt hallgatni a többi zene mellett, nézd meg, de feltétlenül videóval nézd, úgy az igazi a hatás


Lajhár, látod? Már majdnem flörtölünk... így működik. :D :whistle:
Esetemben munkámból kifolyólag gyakran pont úgy nézek ki, mint egy nő a csapat építőmunkás közül, és amikor azt gondolom, h rosszabbul már nem is nézhetnék ki, akkor tuti leszólít egy nem épp építőmunkás pasi. :) Nem is generálom magamban azt a bizonyos "olyan hangulatot", az az alapjárat. Azt mondják, hogy van a szememben valami ellenállhatatlan, h az ember elveszik benne. Pl a napokban feltettem FB profilképnek egy szabadidőfelsős, szélfútta szétfújt (tök gáz) hajú, de mosolygós fotót, (a Szerelmemre néztem). Amikor valaki azt írta, h Tündibündi vagyok (na ezekről a hajam alapból égnek áll), s én tiltakoztam, akkor azt válaszolta: "Nem túlzás, én ritkán ! dícsérek valakit a külleme miatt, mert azt kapjuk, ki ilyet, ki olyat..De a sugárzás, ami a szemedből árad, az megfogott, maradj mindig ilyen! "
Ritkán hordok minit, nem teszem ki, amim van, nem festem magam és sosem volt műkörmöm, a gumikesztyű elmaradhatatlan társam. :D
Magyarán szólva tökmindegy, h mi van rajtam, én virágzok és jönnek a dongók, méhek, lepkék... akár teszek érte, akár nem.

A féreg a barátnőm különélő férje, egy alkesz, lelki terrorizáló ***************** . Cenzúráztam magam. :)

Köszönöm a videót! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4358 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Hát, te tényleg kihozod a férfiemberből a Kaszanovát Kv :) Egyszer szivesen találkoznék veled, ki tudja hova jutnának a dolgok ;) Azért szerintem a tényleg meglévő csábító belső kisugárzásod mellett valamennyire csinos is kell, hogy legyél, mert például a túlsúlyos takarítónő hiába vágja magát minibe, a hőszigetelő tégla formátumú teste nem nagyon vonza az embert. Igen, vannak igéző tekintetű emberek, te is közéjük tartozhatsz a szép szemeiddel. Hát, egy alkoholista az mindíg idegesítő jelenség, még józanul is, ha meg még iszik is, akkor aztán vége. És akkor terrorizálja a barátnődet, te meg mint jó barát és együttérző lélek átérzed a problémáját, ezért dühít a fickó. De már azzal is teszel ellene, hogy a barátnődnek lelki támasza vagy, így nem tudja rombolni nagy mértékben az idegeit. A videó ezek szerint tetszett, örülök neki :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4359 Írta: Moderátor1
Moderátor1 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Hát, te tényleg kihozod a férfiemberből a Kaszanovát Kv :) Egyszer szivesen találkoznék veled, ki tudja hova jutnának a dolgok ;) Azért szerintem a tényleg meglévő csábító belső kisugárzásod mellett valamennyire csinos is kell, hogy legyél, mert például a túlsúlyos takarítónő hiába vágja magát minibe, a hőszigetelő tégla formátumú teste nem nagyon vonza az embert. Igen, vannak igéző tekintetű emberek, te is közéjük tartozhatsz a szép szemeiddel. Hát, egy alkoholista az mindíg idegesítő jelenség, még józanul is, ha meg még iszik is, akkor aztán vége. És akkor terrorizálja a barátnődet, te meg mint jó barát és együttérző lélek átérzed a problémáját, ezért dühít a fickó. De már azzal is teszel ellene, hogy a barátnődnek lelki támasza vagy, így nem tudja rombolni nagy mértékben az idegeit. A videó ezek szerint tetszett, örülök neki :)


Lajhár, lehet, hogy eltévesztetted, hol vagy? Ez nem egy társkereső oldal. Másrészt légy kedves a szexista, kirekesztő megjegyzésekkel máshol kereskedni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4361 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszönjük a határkijelölést! : :angyal:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4362 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Hogy engem minden oldalon megtalál a moderátor..... Elnézést kérek, ha valakinek rossz érzéseket okozott a hozzászólásom. Annyit azért halkan megjegyeznék, hogy aki fél és nem szereti a szellőt, mindíg azt kapja el utána a hóvihar.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4363 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Na ez egy ilyen "félős" társaság ugyebár. A hóviharon már túl vagyunk édes fiam! Ha lehet fújdogálj máshol!
Mi jól "eldagonyázunk" az "állóvízben". Idézet Bendétől........ :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4366 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Moderátor1 írta: Lajhár, lehet, hogy eltévesztetted, hol vagy? Ez nem egy társkereső oldal. Másrészt légy kedves a szexista, kirekesztő megjegyzésekkel máshol kereskedni.


:szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.814 másodperc