Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 5 hónapja #4367 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Kedves Moderátor1!
Köszönöm a védelmet, de nem történt semmi baj. Engem nem bántott, már tudom kezelni, de ez valóban nem az a fórum.
A nyílt flörtölés nem érint érzékenyen, bár megeshet, hogy itt másokat igen. Remélem nem okozott fájdalmat másoknak. :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4368 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Hogy engem minden oldalon megtalál a moderátor..... Elnézést kérek, ha valakinek rossz érzéseket okozott a hozzászólásom. Annyit azért halkan megjegyeznék, hogy aki fél és nem szereti a szellőt, mindíg azt kapja el utána a hóvihar.


Kedves Lajhár, nem történt semmi baj, illetve nekem nem okoztál rossz érzést, ezeken (ha ilyen nyílt) én csak mosolygok, és már az ördögtől se félek.
Egy találkozás, ha az oldal nem is lenne anonim, akkor is lehetetlen lenne, mert nem kockáztatnám senkiért a Szerelmem bizalmát, így is pengeélen táncolok néha.
Nem akarom őt elveszíteni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #4370 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Moderátor1 ! Egyetértek, köszönöm, hogy beavatkoztál. Csak figyelemmel kísérem ezt az oldalt, és ennek nem itt a helye. Mintha Lajhárnak csorogna a nyála az itteni történetek után. Igaza van Alaine-nek. Itt sokak túl vannak már a hóviharon, és azóta is fáznak. Nem hiszem, hogy erre lenne szükség.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja öregecske által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4371 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ezek az utóbbi napok "szívbajosak" nekem. Tegnap Öregecske jól rámhozta a frászt :) de már megnyugodtam.
Holnap lesz egy éve, hogy megerőszakoltak. És engem ez sokkal jobban megvisel, mint az abúzus. Semmi nem zavar abban, hogy apukám megtette, engem csak a titok zavar, hogy így szétcseszi a családot... és a kapcsolataimat a tesóimmal, anyukámmal.
Ma már kiborultam egyszer, fel is hívtam egy lelkisegélyszolgálatot, belebonyolódtunk a gyerekkori történésekbe, és a segítő hozzám vágta, hogy az egészről én tehetek, nemet kellett volna mondanom, szólnom kellett volna anyukámnak, vagy akárkinek, de hogy miért hagytam, hogy apukám ezt tegye velem, és hogy nem sajnálom-e anyukámat. Jesszus, úgy kiborultam, hogy lecsaptam. Nem akartam tovább beszélgetni... Hazavágott a nő... Bátorításért telefonáltam - mert itt nagyon magányos tudok lenni néha, és ezek extrém szar napok nekem - és jól belém tapostak. Tud fájni az ilyen alázás, mi?
Éppen ugyanígy a szexista megjegyzéseket se szeretem. Alpári, gusztustalan. Legszívesebben dühöngenék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4372 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Tudjátok... igen, ez nem az a társkeresős-flörtölős oldal, az biztos. Gyógyulni és menedéket keresni jövünk ide, az is biztos. Sokan sérültek vagyunk, nem is kicsit, tudom. De ne kövezzetek meg, ha azt gondolom, hogy néha ez is kell, ezt is szabad (mértékkel és kulturáltan persze). Semmi olyat nem írt nekem Lajhár, amit ha egy nő írt volna nekem, ne azt mondtuk volna, hogy milyen kedves, buzdító és barátságos, még az önbizalmamat is növeli, ami amúgy is hullámzó mint a tenger.
De lehet, hogy én már jobban feldolgoztam a borzalmakat, és azért nem is veszem komolyan Lajhárt, csak megmosolyogtat. Nem szabad utálnunk a férfiakat, azért mert férfiak, mert az általánosítással és a gyűlölettel saját magunkat tesszük tönkre és örökre. Utálom az apámat, és az elég, bőven elég ahhoz, hogy megmérgezze a napjaimat. Amúgy sem Lajhár a hibás, ketten beszélgettünk, és ilyen volt a téma is. Igaza is volt, mert én hoztam ki belőle, a férfiak többségéből kihozom a Casanovát, pedig Don Juan a szívem csücske. :) Persze azt nem tudhatta, hogy túlsúlyos is vagyok és voltam takarítónő is. Azt a fajta téglát, amit említett nem ismerem, pedig épp építkezésfélében vagyok. :) Ez persze csúnya volt, mert nem tehetünk feltétlenül a külalakunkról, meg a genetika és imádom a csokoládét, főleg rossz napokon.
Viccet félretéve... Ne legyünk szigorúak egymáshoz, kérve kérlellek benneteket. Kell a gyógyuláshoz. Én 10 éve még legszívesebben gyomorszájon, aztán meg orrba vágtam volna azt is, aki csak annyit mond: "De csinos vagy ma!" Hogy most már nem megyek neki ököllel, azt jelenti, fejlődtem. Jó mérce.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4374 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
KV, ez itt nem rólad szólt. Sok mindennnek van itt helye, de ennek egészen biztosan nincs. Akár nő írja, akár féri. És ilyenkor a moderátor dolga igenis az, hogy szigorú legyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4376 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Anoni Mara írta: KV, ez itt nem rólad szólt. Sok mindennnek van itt helye, de ennek egészen biztosan nincs. Akár nő írja, akár féri. És ilyenkor a moderátor dolga igenis az, hogy szigorú legyen.


Rendben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4382 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Jó, köszönöm Kv.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4383 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Jó, köszönöm Kv.


Igazán nincs mit! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja - 9 éve 5 hónapja #4384 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Tisztelt Rotebeete. Engem meg az zavar, ha valakit bántanak és nem tud védekezni úgy ahogy akar, aztán meg rosszul érzi magát emiatt. Neked egy olyan barátnő kellene, aki kemény mint a kő, és átvennél tőle ebből az acélosságból.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 5 hónapja Lajhár által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4385 Írta: Ocsisajt
Ocsisajt válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Néha az embernek be kell piszkolni a kezét.


:?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4387 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Lajhár írta: Tisztelt Rotebeete. Engem meg az zavar, ha valakit bántanak és nem tud védekezni úgy ahogy akar, aztán meg rosszul érzi magát emiatt. Neked egy olyan barátnő kellene, aki kemény mint a kő, és átvennél tőle ebből az acélosságból. Néha az embernek be kell piszkolni a kezét.

Én azt gondolom, hogy akik itt vannak, mind acélosak. Hiszen a velük történtek ellenére itt vannak, nem adtál fel. Gyógyulni akarnak, jobb életet szeretnének. Persze vannak rossz napok, meg még rosszabbak, de eddig még mindig felálltunk. Nem az az igazi erő, ha sosem buksz el, hanem az, ha fel tudsz állni.

Nem szeretnék Rotabeete kéretlen ügyvédje lenni, de valószínűleg a „miért nem szóltál”, „miért nem tettél valamit” típusú kérdéstől szerintem szinte kivétel nélkül mindenki padlót fogna az oldalon lévők közül. Elég szomorú, hogy egy lelkisegélyes emberke még annyira sem ismeri ezt a témakört, hogy tudja, ilyesmit nem kérdezünk!

A kezes részt én sem értem… :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4388 Írta: Lajhár
Lajhár válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Valóban Eperke, a kezes rész nem igazán jó, azt hagyjuk is, töröltem. Meg végülis abban is igazad van, hogy nem annak szántam, hogy miért nem tett valamit, de tényleg akár így is hangozhat. Azt akartam kihozni végülis, hogy lehetne még jobb is a saját maga védelmében, de ez így végülis tényleg nem jó. Jó, nem írok én már inkább senkinek semmit, az a biztos.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4389 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Már éppen javasolni akartam, kivetted a szót a számból. Viszont lehet, hogy neked indítanod kellene egy saját fórumot, ahol a stílusoddal jól éreznéd magad. Természetesen nem ezen az oldalon, és nem ebben a témában,. És hagyd a nőket légyszíves, legalább is akik itt jelen vagyunk. Ahogy , fent láthattad, egy szerencsétlen "lelki gondozás" egy pillanat alatt tönkreteheti azt, amit az ember esetleg évek alatt felépít magában. Ugyanezt te is eléred a szerencsétlen megjegyzéseiddel. Én szívem szerint örömmel köszönök el tőled, bizok benne, hogy megtalálod a neked való oldalt, és fórumot. Nem vagyok benne biztos, hogy a soraid őszinteséget sugároztak. Amit írtam, azért nem kérek bocsánatot. Én erről vagyok meggyőződve.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 hónapja #4390 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nem szeretném ezt az egész "miért nem szóltam, miért nem védtem magam" témát sem támadva, sem védve folytatni. Engedjük el... Pontosabban hadd engedjem én el... Köszönöm.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 1.264 másodperc