Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 6 hónapja #3674 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Milyen csöndes volt ez a mai nap. Remélem, jól vagytok. Most ugrott a számláló, 2,5 ezer megosztásnál tartunk! Még emlékszem, mikor az 500 eléréséhez kuncsorogtam a FB-on! :)

Szép estét nektek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3693 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Hajnalkám írta: Angyalka, mi van veled mostanában? Rég írtál. Vagy csak elkerültük egymást? :)

Nem vesztem el. :) Létrejött a költözés, új munka, új, ismeretlen helyen, ügyintézések sokasága, kisfiam elsős lett. Tovább is van, mondjam még? Olvasgatok mindig, csaj írni esik nehezemre mostanában. Találkoztam pár érintett-sorstárs gyerekkel, és ez...kicsit összezavar, ugyanakkor sok erőt ad, és szőni-fonni igyekszem csöndesen a védő-segítő hálót köréjük. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3704 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Angyalka! Ez csodálatos igazán :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja - 9 éve 6 hónapja #3713 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Angyalka írta:

Hajnalkám írta: Angyalka, mi van veled mostanában? Rég írtál. Vagy csak elkerültük egymást? :)

Nem vesztem el. :) Létrejött a költözés, új munka, új, ismeretlen helyen, ügyintézések sokasága, kisfiam elsős lett. Tovább is van, mondjam még? Olvasgatok mindig, csaj írni esik nehezemre mostanában. Találkoztam pár érintett-sorstárs gyerekkel, és ez...kicsit összezavar, ugyanakkor sok erőt ad, és szőni-fonni igyekszem csöndesen a védő-segítő hálót köréjük. :)


Mondjad, de csak ha te is szeretnéd. :) :szív:
És örülök, hogy azért alakulnak a dolgok, ha lassan is...
Utolsó szerkesztés: 9 éve 6 hónapja Hajnalkám által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3725 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ági40, Hajnalkám! KÖSZÖNÖM! A legjobb hír, folytatódik a nyomozás :) És velünk a JÓIsten!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3727 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Angyalka írta: Ági40, Hajnalkám! KÖSZÖNÖM! A legjobb hír, folytatódik a nyomozás :) És velünk a JÓIsten!


Ámen. :) És hajrá.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3728 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Szerintem én lassan bevonulok apácának.Ez is olyan szépen alakult, erre sms-be lemondta a mai raninkat,minden különösebb indoklás nélkül...Meg a másik a majd hivlak,egyzser biztos.. barátnőm kicsit felnyitotta ma a szemem, mondta hogy azért adjak neki esélyt, e legyek óvatos, látott már sírni eleget.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3729 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
lehet amúgy csak a szerelembe vagyok szerelmes,vagy annyira szeretnék már az lenni hogy azért kapaszkodnék a legkisebb reménybe is

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3730 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Drága Rini! Ne engedd, hogy a bánat és csalódás uraljon! Hidd el, hogy TE VAGY A LÉNYEG és nem egy ember tud boldoggá tenni, hanem Te magadat! Némi segítséggel. És ahogy a répát sem lehet ősszel elvetni, lehet, hogy nem most van ennek az ideje.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3731 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszönöm Angyalka:) Igen ,lehet még nincs itt az ideje, folyamatosan dolgozok amúgy magamon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3732 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

rini írta: Köszönöm Angyalka:) Igen ,lehet még nincs itt az ideje, folyamatosan dolgozok amúgy magamon.


Már az is jó, hogy idáig eljutottál. Egyszerre csak egy lépést lehet megtenni. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3737 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Kedves Rini. Előbb utóbb minden jól fog alakulni, csak magaddal is légy türelmes.
Nálam az a mondatod nagyon célba talált, hogy "Lehet a szerelembe vagyok szerelmes"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3741 Írta: TELLTHETRUTH
TELLTHETRUTH válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok!

Ma coming outoltam az Édesanyámnak. Engem a bátyám bántott gyerekkoromban.Most 24 vagyok. Csak mi ketten vagyunk gyerekei. Nagyon sok jelet adtam már neki,hogy beszélnivalóm van.

Egész jól viselte, 3 órán keresztül levegőt sem vettem,úgy mondtam neki mindent a témával kapcsolatban. Ő is képzi a lelkét, jógázik,meditál. Tehát már voltak intuíciói,hogy ez történhetett a gyerekei között. De anno semmit nem tett ellene,mert nem vett észre semmit az abúzusból. Szerencsém van vele,hogy nem kérdőjelezte meg a szavaimat. Azt kérdezgette,mi lesz most a bátyámmal,hogy lehet kezelni az ilyen embert.Szóval,ha van valakinek ötlete,kiváncsian várom.

A többi ember,aki már coming outolt,erőt adott nekem,hogy én is ezt tegyem. Életem legbátrabb cselekedetének érzem.


A legjobbakat Mindenkinek! Mindent bele a gyógyulásba! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 6 hónapja #3743 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Tellthetruth, bátor vagy, örülök, h jól alakult!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 6 hónapja #3744 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

TELLTHETRUTH írta: Sziasztok!

Ma coming outoltam az Édesanyámnak. Engem a bátyám bántott gyerekkoromban.Most 24 vagyok. Csak mi ketten vagyunk gyerekei. Nagyon sok jelet adtam már neki,hogy beszélnivalóm van.

Egész jól viselte, 3 órán keresztül levegőt sem vettem,úgy mondtam neki mindent a témával kapcsolatban. Ő is képzi a lelkét, jógázik,meditál. Tehát már voltak intuíciói,hogy ez történhetett a gyerekei között. De anno semmit nem tett ellene,mert nem vett észre semmit az abúzusból. Szerencsém van vele,hogy nem kérdőjelezte meg a szavaimat. Azt kérdezgette,mi lesz most a bátyámmal,hogy lehet kezelni az ilyen embert.Szóval,ha van valakinek ötlete,kiváncsian várom.

A többi ember,aki már coming outolt,erőt adott nekem,hogy én is ezt tegyem. Életem legbátrabb cselekedetének érzem.


A legjobbakat Mindenkinek! Mindent bele a gyógyulásba! :szív:


Tellthetruth, biztos vagyok benne, hogy ez egyikőtöknek sem volt könnyű, remélem felszabadító érzés is társult mellé, vagy majd idővel megérkezik. Nálam anyukám ugyanezt kérdezte: mi lesz most? Mit kell most tennie? Akkor most apám tönkretette az életem? Én annyit mondtam, hogy nekem elég, ha mellettem áll, és nem terhel a hülyeségeivel. Gratulálok! :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.928 másodperc