Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Cikkek

Több
7 éve 10 hónapja #10055 Írta: Május
Május válaszolt a következő témában: Cikkek

karácsony írta: 444.hu/2016/05/10/kiss-laszlo-masnap-is-...akolhatott-egy-lanyt


Ez iszonyú!!!!
Egy időben sokat beszéltem a NANÉ-val, tőlük hallottam először, hogy a szexuális bűnelkövetők nagy százalékban sorozatbűnözők. Addig csinálják, amíg meg nem állítják őket. Ha az első erőszaknak nincs következménye (mi meg tudjuk, hogy a szégyen meg bűntudat meg társadalmi hozzáállás miatt csomószor nincs), akkor lesz következő erőszak is. A saját példámból tudom, hogy ez így van.

A férfiellenes kommenteket esküszöm, nem értem. Miben nyilvánul meg a beszélj róla! férfiellenessége??? Sokkal több kislányt bántanak, mint kisfiút, sokkal többet. És a bántalmazók kb. 99%-a férfi. Ez tény. Ez mitől férfiellenes?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #10057 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Cikkek
Aczél tipikus példja annak, amikor vki egy idealizált képet, rajongást nem bír elengedni. Szerintem nem csupán áldozathibáztat, hanem egyszerűen beteg és gondolom Lantos? a sportújságíró haverja.

Mara ez egy patriarchális társadalom. Olyan ez a dolog, mikor a kereszténység idején vki Istenkáromló volt. A férfi szent és sérthetetlen.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #10060 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Cikkek
m.nol.hu/velemeny/ecetes-viz-1614927

Beszeljrólás illusztrációval kezdik.
Igazából Mara kezdte. És azért nem mindenki akar kamerák elé ülni, így a honlap neve elhangozhatott volna.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja karácsony által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10061 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Cikkek

karácsony írta: m.nol.hu/velemeny/ecetes-viz-1614927

Beszeljrólás illusztrációval kezdik.
Igazából Mara kezdte. És azért nem mindenki akar kamerák elé ülni, így a honlap neve elhangozhatott volna.

Igen, én is kiakadtam. Én sem értem. Ismerem is a cikk íróját, írtam neki, hogy mire véljem ezt. Még nem jött válasz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10104 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Cikkek
Ma fél 5-kor leszek a Klubrádióban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 10 hónapja #10106 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Cikkek
:verycool:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10108 Írta: Akác
Akác válaszolt a következő témában: Cikkek
Meghallgattam. Több olyan dolgot is mondtál, amikről azt gondoltam: ezt én is mondhattam volna, ezt én is így érzem! Jó volt hallani, hogy más is ismeri azokat a dolgokat, amikről sokáig azt gondoltam, hogy egyedül vagyok velük. Természetesen ez egyben szomorú is, mert azt jelenti, hogy az illetőnek (jelen esetben neked) szintén át kellett mennie hasonlókon. Remélem, hogy azoknak is hasznos volt, akikkel nem történt ilyesmi, de érzékenyek a témára, és a riportnak köszönhetően jobban megértenek bennünket.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 10 hónapja #10112 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Cikkek
Én rossz csatornán várakoztam. Nem vette észre és egy totál másik műsort hallgattam, mire rájöttem, h hulye vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10114 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Cikkek

karácsony írta: Én rossz csatornán várakoztam. Nem vette észre és egy totál másik műsort hallgattam, mire rájöttem, h hulye vagyok.



www.klubradio.hu/klubmp3/klub20160515-162854.mp3
www.klubradio.hu/klubmp3/klub20160515-165853.mp3
www.klubradio.hu/klubmp3/klub20160515-172853.mp3

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja - 7 éve 10 hónapja #10118 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Cikkek
Mara, ma a párommal meghallgattuk mindhármat zsinórban. Remélem most majd egy kicsit még jobban megért. Jó érzés, h szabadon beszélhetek vele erről. Már napok óta ömlik kifelé belőlem az egész.
És Mara, ma a műsor után olyan érzésem volt, mintha most minimum forradalmat csinálhatnánk! Olyan felszabadító. Jó lenne, ha legközelebb a kiállításra is el tudnék menni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 10 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
7 éve 10 hónapja #10123 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Cikkek
Meghallgattam.
Jól sikerült beszélgetés volt!:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10126 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Cikkek
Mara, jó volt hallani a hangodat! :)
Gratulálok, :taps: tetszett a műsor, lényegre törő, emészthető volt. Nagyon sokat adtatok azoknak, akik még hallgatnak róla, azoknak akik már beszélnek róla és azoknak is akik a beszélőket hallgatják.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10128 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Cikkek

kv írta: És Mara, ma a műsor után olyan érzésem volt, mintha most minimum forradalmat csinálhatnánk! Olyan felszabadító. Jó lenne, ha legközelebb a kiállításra is el tudnék menni.


Örülök, hogy tetszett nektek. Szerintem is elég jól sikerült, végre jó kérdések hangzottak el, végre valaki, aki nem síkhülye a témához.
KV, érdekes, hogy ezt írod, mert én egész pontosan ezt érzem. Ahányszor sikerül nyíltan beszélni, jön ez a felszabadító érzés, valami elképesztő eufória. Nem tudom, mi lehet ez. A kiszabadulás a titok alól? Vagy az, hogy végre önmagam lehetek?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10129 Írta: Kiscsillag
Kiscsillag válaszolt a következő témában: Cikkek

Anoni Mara írta:

kv írta: És Mara, ma a műsor után olyan érzésem volt, mintha most minimum forradalmat csinálhatnánk! Olyan felszabadító. Jó lenne, ha legközelebb a kiállításra is el tudnék menni.


Örülök, hogy tetszett nektek. Szerintem is elég jól sikerült, végre jó kérdések hangzottak el, végre valaki, aki nem síkhülye a témához.
KV, érdekes, hogy ezt írod, mert én egész pontosan ezt érzem. Ahányszor sikerül nyíltan beszélni, jön ez a felszabadító érzés, valami elképesztő eufória. Nem tudom, mi lehet ez. A kiszabadulás a titok alól? Vagy az, hogy végre önmagam lehetek?


Idézet magmtól a kiállítás topikból: "Azt gondolom, nem túlzok ha azt mondom, hogy egy ilyen találkozóval akár egy világméretű mozgalmat is el lehetne elindítani." Most is így gondolom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 10 hónapja #10130 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Cikkek

Kiscsillag írta: Idézet magmtól a kiállítás topikból: "Azt gondolom, nem túlzok ha azt mondom, hogy egy ilyen találkozóval akár egy világméretű mozgalmat is el lehetne elindítani." Most is így gondolom...


De vajon mi okozza ezt az eufóriát?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.932 másodperc