Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Titok

Több
7 éve 2 napja #11291 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Titok
Az ilyen gyerekek alatt azokat értem, akik a szeretet/figyelek rád/fontos vagy nekem manipulációnak szexuális játékszerei...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 napja - 6 éve 11 hónapja #11292 Írta: Ibolya
Ibolya válaszolt a következő témában: Titok
.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 11 hónapja Ibolya által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 2 napja #11297 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Titok

Ibolya írta: Vajon hol a határ:
Meddig SZERETET a szeretet?
Meddig figyelek rád éltetőn és honnantól árt?
Meddig fontos nekem rád figyelni és honnantól zavar, nyomaszt?
Meddig hatás és honnantól "manipuláció" ?
Meddig intimitás, meghittség és gyengédség és honnantól "szexuális játékszer" lét?
VAN erre egzakt általában vett válasz?


Hiszem, hogy minél egészségesebbek vagyunk annál pontosabb választ tudunk adni ezekre a kérdésekre..

Pl. honnantól árt? Onnantól, ha nem tiszteljük a másik határait. Akinél határt sértettek, az ezt igazán nehezen tudja, hogy ne másszon bele tiszta" jó szándékkal " a másikba időnként..
Meddig fontos nekem rád figyelni... Ha a gyerekem vagy, és kicsi vagy, akkor mindig.. Ha nem a gyerekem vagy, akkor addig, ameddig úgy érzem, felelősséget tudok vállalni érted, magamért..
Honnantól manipuláció.. Ha az én érdekemet a te érdekednek állítom be, és ráveszlek valamire önzésből..
Addig intimitás, meghittség, amíg tisztellek, hogy gyerek vagy, hogy felnőtt vagy, és nem akarlak olyasmibe belerángatni, ami csak az alantas vágyaimról szól, és a Te tiszteletedről nem.

Úgy dióhéjban én így gondolom, Ibolya..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.726 másodperc