Harag, megbocsátás....

Több
9 éve 1 hónapja #5811 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Hianyzik a szerelmem. En csesztem el ugy erzem. Magamat hibaztatom.buntudatom van.mintha almodnam ezt az egeszet. Most meg azt sem tudom mit csinal hol van kivel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5812 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Ma is mondta reggel amikor par cuccat elvitt h o mindenben mellettem allt. O nem kell nekem. Vmennyire igaza van. Egyedul maradok ezutan. Bar elotte is igy volt, de mar semmi nem lesz olyan.nagyon utalom magam.nekem soha nem jo semmi.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5814 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Természetes, hogy hiányzik a szerelmed, akármilyen, ha most szakítottatok. De azt hiszem azt is írtad, hogy ha józan ésszel végig gondolod, akkor nem ez a férfi kell neked, tehát valahol megalkuvás ő, nem?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5815 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Igen, van hibaja boven, de nekem is. Nem tudtam elengedni magam teljesen vele, tehat en vagyok a hibas.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5816 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Tudod, ez az abúzáltak hülyesége, hogy azt hiszik, mindenben ők a hibásak. Nem hibás az, aki egy megbízhatatlan partnertől meg akarja óvni magát. Persze attól még először fájhat, hiányozhat..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5820 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Megbizhatatlan?amig szerinte kulon voltunk 2 hetig de akkor is talalkoztunk sot volt h itt is aludt akkor irkalt a novel.elvileg a kulfoldi munkarol de nyilvan ez nem teljesen igaz. Szinte mindennap miota es elotte is kis levelkket kaptam mennyire nagyon szetet

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5821 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Felek ez most nagyon sok nekem. Eddig se biztam senkibe total be fogok fordulni pedig nem tehetem meg a fiammal.az eszemmel tudom de a szivem megszakad. Munkahelyre meg gondolni sem merek h oda is mennem kell

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5822 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Mindemellett minden nap jon a sok hulye atkozott emlek a sok duh h apu miket tett h a lelkemet tonkre tette h milyen mas lenne minden ha nem igy tortent volna h en is normalis ember lehetnek

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5823 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Alicia neked van tavkapcsolatod ugye?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #5829 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Május az emberek nem hiányoznak, de igen, készülünk kimenni valamerre, autóval, szeretek vezetni nagyon...Te hány éves vagy? Én 35, nemsoká 36, májusba...
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja jelen által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5830 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Jelen, most látom, azóta mit írtál, nem tudtam itt lenni, bocs!

Igen nekem van távkapcsolatom. Első normális kapcsolat. Eddig mind megalkuvás volt. De lehet, hogy néha jobb volt megalkudni, mint egyedül. Viszont néha nagy árat fizet az ember, ha nem tud egyedül lenni, mert a megalkuvásban benne van az újabb brutális sérülések lehetősége. Aki alkoholista, az általában a párjának komoly sérüléseket okoz. (3 hosszabb távú alkoholista kapcsolatom volt..)

A mostani párom nagyon ritkán mond olyat, hogy szeret, de minden erről szól, ha sikerül a viselkedéséből olvasni. Az előzőek meg mondták az így szeretlek-úgy szeretleket, de közben agyon szekáltak. Szerinted melyik a jobb.. ?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5843 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Május, én 55 leszek, de 20-nak érzem magam. Azelőtt volt, hogy én is 203-nak éreztem magam, de látod, van kiút..:)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5847 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
Ma egész nap kint voltunk. Kisfiam boldog volt, sokat nevetett, én is vele. Másik városba voltunk , nem ahol lakunk. Ilyenkor mindig azt érzem, hogy csak menekülnék el onnan, ahol élek. Nagyon szerelmes vagyok ez nem egy nem csak egy volt a sok közül. Azzal nyugtatom magam, hogy ha nekünk együtt kell lennünk akkor együtt is leszünk. Másik pillanatban meg azt gondolom, hogy egy idióta barom vagyok, hogy most is itt lehetne velem, hogy én nem tudok alkalmazkodni, hogy egy semmire való szar vagyok, nem tudok semmit sem elhinni a szerelmemnek, pedig elmondta, hogy a nővel írkált, és csak azért, mert én akkor (is) pont elzavartam és kellett neki a kapóra jött a külföldi meló lehetősége . De aztán meg ahogy mi kibékültünk eszébe sem volt elmenni. De megjött a számla én meg egyből elzavartam, mert sokkal több sms t küldött el mint amennyit mondott. Pedig igazából nincs is lényege. Vagy igen? Én érzem magam hülyének.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #5848 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....

jelen írta: Ma egész nap kint voltunk. Kisfiam boldog volt, sokat nevetett, én is vele. Másik városba voltunk , nem ahol lakunk. Ilyenkor mindig azt érzem, hogy csak menekülnék el onnan, ahol élek. Nagyon szerelmes vagyok ez nem egy nem csak egy volt a sok közül. Azzal nyugtatom magam, hogy ha nekünk együtt kell lennünk akkor együtt is leszünk. Másik pillanatban meg azt gondolom, hogy egy idióta barom vagyok, hogy most is itt lehetne velem, hogy én nem tudok alkalmazkodni, hogy egy semmire való szar vagyok, nem tudok semmit sem elhinni a szerelmemnek, pedig elmondta, hogy a nővel írkált, és csak azért, mert én akkor (is) pont elzavartam és kellett neki a kapóra jött a külföldi meló lehetősége . De aztán meg ahogy mi kibékültünk eszébe sem volt elmenni. De megjött a számla én meg egyből elzavartam, mert sokkal több sms t küldött el mint amennyit mondott. Pedig igazából nincs is lényege. Vagy igen? Én érzem magam hülyének.


Örülök, hogy jó napotok volt.

Neked kell eldönteni, hogy elviseled-e, hogy egy pasi hazudik, vagy nem..

Régen én is azt hittem, hogy a szerelem érzése az mindent visz, minden észérvet. Ma már nem így gondolom...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #5849 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Harag, megbocsátás....
De én még nem voltam szerelmes, máskor csak azt hittem, hogy igen, aztán gyorsan túl is lettem, még mellettük. Sok kapcsolatom volt, nem vagyok rá büszke, de senki nem volt jó. Többnyire a "szerencsétleneket szedtem össze" A hazugságot nem tudom elviselni......de szeretném elviselni, csak nem tudom, ezért is szenvedek....körülöttem azt látom mindenki hazudik a másiknak, és mégis elviselik én meg nem. Én az elején mindig mindenkivel azt hittem, majdnem mkivel, hogy nahát ez az igazi, stb, de kb 1 hét után rájöttem, hogy dehogy is. Ez más....
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja jelen által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.656 másodperc