Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #4837 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek


Vigasztaló boldogító Karácsonyt és gyógyító új évet kívánok! :szív: :virág:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja kv által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4840 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Mindenkinek nagyon áldott, boldog ünnepeket kívánok. Remélem, sokunk bizakodva, és hittel tekint a jövőre, hogy csak jobb lehet. Külön örülök a mi fórumozó "Karácsonyunk" pozitív gondolatainak. Köszönöm!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4845 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Jó kis karácsonyunk van,tegnap hátulról neki mentek a kocsinknak,persze egy betét lapot vagy egy cetlit se hagyott volna ott

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja - 9 éve 4 hónapja #4846 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Szeretet ünnepén magamba roskadok.
Még egy nap, amikor egyedül vagyok.
Kívül minden szép és boldog,
Belül szörnyen fáradt vagyok..
Kizárom magam a valódi létből,
Emlékek törnek fel régi időkből.
Arcomon,végig könnycsepp gördül,
Talán egyszer megkönnyebbülök.
Megtalálom én is a lelki békém végre,
A belső szenvedésnek így lesz egyszer vége.

Valami széppel akartam boldog karácsonyt kívánni, de ez jött össze, elnézést.
Azért az hiszem az utolsó két sort mégis kívánom mindenkinek, tiszta szívből szeretettel! :szív: :hvirág: :szív:
Utolsó szerkesztés: 9 éve 4 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4847 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ági, szép ez, de nagyon szomorú... Remélem, alábbhagyott már a melankólia, és jobb kedved van. Felkavarja az ünnep az embert elég rendesen. Kinek hogy telt? Beigli hegyek? Jön az újévi fogyókúra? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4848 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
nekem semmi extra pihenés,tanulással.Bár igen érződik hogy abbahygytam a fél éves diétámat.Gombácskák örülnek neki,úgyhogy szerintem diétázhatok megint.Egy sorstársunkat ideirányítottam ma.Mennyien lehetünk még vajon?Igen Ági nagyon szép a versed csak szomorú

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4849 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Fura, hogy mennyire zsibbadt voltam az ünnepek alatt is... Amennyire készültem, éppen annyira "nem jutott eszembe", hogy mit és hogyan is kell tenni. Ciki, hogy nem tudtam kisfiamnak karácsonyi hangulatot teremteni... Hiába volt szép fa, amit közösen választottunk, díszítettünk, énekeltünk, imádkoztunk, ettünk, ittunk, játszodtunk...valami rettenetesen hiányzott... és nemcsak a lányomra, aki éppen dolgozott...Minden megvolt, ami kellett kívülről, csak belül volt/van a hiányérzet...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4850 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszönöm az érdeklődést Mara!
Nem könnyű most. A párom végig dolgozik az ünnepek alatt, a fiam külföldön. Család sehol, túl sok időm van gondolkodni. Az idei utolsó terápiás órámon is felkavaró témát feszegettünk, ami nem hagy nyugodni. Kicsit oldom magam a versekkel, meg a jegyzetekkel amiket írok. De nem akarom elhagyni magam, csak ilyen hullámzó.
Angyalka: Igen ez a belső hiányérzet, ami szinte mindig fennáll, de ilyenkor jobban felerősödik.
Ilyenkor viszont bánt, hogy miért nem vagyok képes örülni annak ami van. Pedig örülök én apró dolgoknak is, akkor viszont nem értem. Á ez túl bonyolult.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4852 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Boldog karácsonyt Nektek így utólag! Nem voltam internet közelben, mert szüleimnél voltam.
Nem telt olyan jól, de rosszabb is lehetett volna. Húgomat csak arra kértem, hogy szenteste jöjjön le, hadd ne legyek szüleimmel hármasban. Megígérte, hogy lejön. Se 24.-én nem jött le, de 25.-én még a telefont se vette fel. 26.-án megjelent másfél órára, aztán lelépett. Azt mondta, ő nem akar hazajönni az üvöltözésbe. Pedig nem volt üvöltözés, apám hálistennek sokat dolgozott végig, kb. két mondatot ha beszéltünk az egy hét alatt. Nagyon sírtam szenteste, hogy húgom nem jött le. Inkább maradtam volna külföldön... Nagyot csalódtam húgomban. :-( Nem is látom húgomat, csak a pasijával enyeleg... Nem tudom elhinni, hogy ennyire érdektelen vagyok a számára. :-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4853 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Én elhatároztam, hogy mindent fogok enni, én úgyse szedek fel kilókat, csak a szigorú diétám miatt gázos az egész... Majd ha hazamentem, újra ráállok a lókajákra :-) Akik hízós típusúak, azoknak kitartást kívánok és sok erőt! :-) Hálistennek az én testem a cukrot nagyon jól feldolgozza... kár hogy a gluténra, meg tejfehérjékre ez már nem igaz! Úgyhogy ne szomorkodjatok, én inkább lennék kerekdedebb, de ehetnék mindenfélét! :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4854 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

rini írta: nekem semmi extra pihenés,tanulással.Bár igen érződik hogy abbahygytam a fél éves diétámat.Gombácskák örülnek neki,úgyhogy szerintem diétázhatok megint.Egy sorstársunkat ideirányítottam ma.Mennyien lehetünk még vajon?Igen Ági nagyon szép a versed csak szomorú


Szerintem sokan...és újratermelődés is van, bocsánat a kifejezésért, totál ki vagyok akadva. Filmet és színdarabot akarok!!! És meg kell állítani ennek az elb.ott világnak a szörnyeit, akik szabadon fitogtathatják a szánnivaló hatalomvágyukat, erejüket, és önmaguk által nagyrabecsült egyéniségüket mutogathatják. Szánalmas. Fel vagyok háborodva, h egyesek agyában mi lakozik, és tenni akarok ellene! De főképp a gyerekekért!
És már nem hiszek a genderkedésben sem, majd ha férfiak kezdeményezik, addig az állatösztönökkel bíró egyedek saját hiúságuk legyezésének érzik ezt is, nagyon kevés kivétel van az tuti. Hatalomvággyal megkent állatok között élünk, ez a többség. Érzelem- Barbárok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4855 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

karácsony írta:

rini írta: nekem semmi extra pihenés,tanulással.Bár igen érződik hogy abbahygytam a fél éves diétámat.Gombácskák örülnek neki,úgyhogy szerintem diétázhatok megint.Egy sorstársunkat ideirányítottam ma.Mennyien lehetünk még vajon?Igen Ági nagyon szép a versed csak szomorú


Szerintem sokan...és újratermelődés is van, bocsánat a kifejezésért, totál ki vagyok akadva. Filmet és színdarabot akarok!!! És meg kell állítani ennek az elb.ott világnak a szörnyeit, akik szabadon fitogtathatják a szánnivaló hatalomvágyukat, erejüket, és önmaguk által nagyrabecsült egyéniségüket mutogathatják. Szánalmas. Fel vagyok háborodva, h egyesek agyában mi lakozik, és tenni akarok ellene! De főképp a gyerekekért!
És már nem hiszek a genderkedésben sem, majd ha férfiak kezdeményezik, addig az állatösztönökkel bíró egyedek saját hiúságuk legyezésének érzik ezt is, nagyon kevés kivétel van az tuti. Hatalomvággyal megkent állatok között élünk, ez a többség. Érzelem- Barbárok.

Történt valami, ami így felzaklatott?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4856 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Meg kell osztanom ezt veletek!
Ma voltam nőgyógyásznál vizsgálaton, elmeséltem a megerőszakolós sztorit a panaszaim miatt, és képzeljétek el, azt mondta, én vagyok ma a harmadik, akivel ilyen történt.... Teljesen el volt szomorodva, hogy egyre több ilyen esettel találkozik. Olyan rendes volt, megadta a privát elérhetőségét, ha bármi kérdésem lenne, írjak neki.
:-(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4857 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Igen Mara. Sajnos nem is egy dolog, elég kemény napok vannak mögöttem, most nem én vagyok az ügyeletes türelmes...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4858 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Azta Roberte ez nagyon durva, amúgy ma reggel Ti voltatok az első gondolataim.Ma 4 éve hogy megerőszakoltak,amit 2 évig magamban hurcoltam majd pont 2 éve egy túl jól sikerült céges buli után kitört belőlem ,és akkor tudtam meg hogy az akkori 5 kolleganőmből 4 szintén érintett volt.Eggyütt sírtunk és az nagyon felszabadító volt.Azt vettem amúgy észre hogy minenki máshogy próbálja ezt feldolgozni, 2 volt kolleganőm is azt a módszert választotta hogy az eset másnapján felcipeltek magukhoz 4-5 pasit,mondjuk én erre képtelen lettem volna.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.905 másodperc