Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 4 hónapja #4883 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ezek nagyon szemetek, az összeset kiherélném,nem véletlen gyülölöm én a férfiakat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4884 Írta: karácsony

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4885 Írta: durum
durum válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Kesz vagyok!! Amikor belinkeltem az oldalt ide, akkor egy hozzaszolas sem volt. Most ahogy elolvastam amit irtal Agi40, visszamentem az oldalra es egyszeruen rosszul lettem. NEm hiszem el, hogy miket irnak. Sajnalom, nem akartam ezzel senkinek sem fajdalmat okozni, azt akartam megosztani, hogy mas is van aki probalkozik valamifele felhivassal:((.. Druva nagyon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4886 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

karácsony írta:
Szerintem sokan...és újratermelődés is van, bocsánat a kifejezésért, totál ki vagyok akadva. Filmet és színdarabot akarok!!! Hatalomvággyal megkent állatok között élünk, ez a többség. Érzelem- Barbárok.


Talán mégsem a "többség".......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4887 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

karácsony írta: www.prae.hu/index.php?route=article%2Farticle&aid=7354


Köszönöm a "filmeket és színdarabokat".. többek között én is ilyenekre vágyom.
Nagyon értékes linket küldtél, sok szálon lehet belőle "tovább-linkelni".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4888 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
A Maksa-féle beszóláshoz mit szóltok? (Azon viccelődött - a tévében! - hogy az ELTE előtt sorra állnak a magányos nők, hogy megerőszakolják őket.) Elkeserítő, hogy nemi erőszakon lehet ma még poénkodni. Messze álljon tőlem minden férfigyűlölet, de annyira hímsoviniszta felfogást tükröz ez, nem? Hogy minden nő arra vágyik, hogy bármilyen körülmények között is végre hozzájussanak a hőn áhított falloszhoz. Gusztustalan. És valahogy annyira jellemző a társadalomra, amelyik egyszerűen nem akarja érteni, nem akar belegondolni, hogy tud ebbe tönkremenni egy élet.
Biztosan van ebben egy önvédekező nem-belegondolás. Hiszen ha az ember belegondol, akkor kicsit belehal. Inkább poénkodjunk egy kicsit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4890 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ezt a Maksát soha nem szerettem, annyira gyengék a poénjai, hogy ha egy általános iskolást a helyére ültetnék az érdekesebb lenne, egyébként meg szívesen írnék róla egy paródiát, amitől az Elte előtt sz.ná le magát...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4891 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Alaine tényleg tovább lehet szörfözni, a performance előadásokat és a Mund.filmeket ismertem már, emiatt keresgéltem és akadtam a cikkre.
A többséget meg azért is gondolom, mert szerintem az én felosztására nyomatékosabb lenne a szadisztikus (felsőbbrendű ént), es a mazohisztikus, illetve a semleges ént használni, és a férfiak eq-ja általában alacsonyabb ezért lehet, h jobban is mozgosítják szadisztikus énjüket. Illetve amióta világ a világ időnként életeket ontanak ki, nem csak a vadászatra, hanem a háborúkra is gondolok. Ami pedig döbbentes, h ők teremtették körénk a világot túlnyomórészt...a mosógépért örökké hálás leszek. Na de miért ne érezné a tôbbség magában a hatalmának vágyát. Isten férfi képe és a felsőbbrendű en kozott is latok összefüggést. Most annyira nem tudtam jol megfog.mik jarnak a ejemen, de kb.ez...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4894 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nem, csak egy olyan dologra reagáltál, amit töröltek a moderátorok, így nem volt értelme ott hagyni. Azt a linket pedig a minősíthetetlen és felzaklató kommentek miatt törölték.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4895 Írta: öregecske
öregecske válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Szerintem az a helyzet, hogy amíg a nők ennyire lealjasítják a női nemet pl. mint a való világban, (nem nézem, de belefutok 1
-1 hírekbe), addig a férfiak többsége úgy gondolkozik mint Maksa. Hiába kért elnézést, 2 különböző dolog. Elnézést kérek, v. BOCSÁNATOT kérek! Az utóbbi sokkal nehezebb! De ha még elnézést is kért... Tuti, hogy kényszerszerűségből tette, és röhög a markába. Hát lehet, hogy ti másképp gondolkoztok, de én nem hiszek a férfiaknak. 90%-uk képmutató. (Most be lehet kapni). De ha nagyon megvizsgáljuk a dolgot, a férfiaknak még a kedvessége is önzésből fakad. De lehet hogy csak rossz tapasztalatokat szereztem az elmúlt 40 évben.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4896 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Anoni Mara írta: A Maksa-féle beszóláshoz mit szóltok? (Azon viccelődött - a tévében! - hogy az ELTE előtt sorra állnak a magányos nők, hogy megerőszakolják őket.) Elkeserítő, hogy nemi erőszakon lehet ma még poénkodni. Messze álljon tőlem minden férfigyűlölet, de annyira hímsoviniszta felfogást tükröz ez, nem? Hogy minden nő arra vágyik, hogy bármilyen körülmények között is végre hozzájussanak a hőn áhított falloszhoz. Gusztustalan. És valahogy annyira jellemző a társadalomra, amelyik egyszerűen nem akarja érteni, nem akar belegondolni, hogy tud ebbe tönkremenni egy élet.
Biztosan van ebben egy önvédekező nem-belegondolás. Hiszen ha az ember belegondol, akkor kicsit belehal. Inkább poénkodjunk egy kicsit.


Én nem hiszem, hogy Maksa részéről lett volna ilyen önvédekező nem-belegondolás. Tömény hímsovinizmus, az igen. És ezt ma jobban megteheti, mint mondjuk 20-30 évvel ezelőtt. Valahogy akkor még tudták az emberek, a férfiak is, mit jelent disztingválni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4897 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

öregecske írta: Szerintem az a helyzet, hogy amíg a nők ennyire lealjasítják a női nemet pl. mint a való világban, (nem nézem, de belefutok 1
-1 hírekbe), addig a férfiak többsége úgy gondolkozik mint Maksa. Hiába kért elnézést, 2 különböző dolog. Elnézést kérek, v. BOCSÁNATOT kérek! Az utóbbi sokkal nehezebb! De ha még elnézést is kért... Tuti, hogy kényszerszerűségből tette, és röhög a markába. Hát lehet, hogy ti másképp gondolkoztok, de én nem hiszek a férfiaknak. 90%-uk képmutató. (Most be lehet kapni). De ha nagyon megvizsgáljuk a dolgot, a férfiaknak még a kedvessége is önzésből fakad. De lehet hogy csak rossz tapasztalatokat szereztem az elmúlt 40 évben.


Nem a nők aljasítják le a női nemet. Meg vagyok róla győződve, hogy emögött is valamiféle megfelelési vágy húzódhat meg a nők részéről. Valahogy mintha megkergült volna a világ. Egyre jobban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4898 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Igazad van abban Öregecske, h vannak nők, akik úy viselkednek, ahogy más nők nem. De én igyekszem nem általánosítani, ha egy új férfi arccal ismerkedem meg bárhol bármiképp...előttem tiszta az illető, tehát nemét illetően előítéletmentes vagyok. Tehát én is joggal várhatnám el u.ezt...
A wall street farkasában látni a korábrázolást, ami vhol egy nagyon gyenge tükör is, egyértelműen megfogalmazzák, hogy ha a férfinak pénze van, a nő ribanc...sexuális tárgyként vonulunk végig a filmben, mint női pénzvámpírok. Persze nem ez az egyetlen film, amiben ez történik, de rengetegen megnézték, és ez az ábrázolásmód nem segít az biztos, főleg, h félresikerültnek is érzem, gyenge az egész...viszont az utókornak példa...rossz példa.
Igazságtalan is. A férfiak mindig azon sírnak, h a nők a pénzre buknak. Ha viszont előkerül, h a nők miért nincsenek úgyanúgy megfizetve akkor meg kuss van...változtassanak rajta, illetve mi a helyzet a gyermekeit egyedül nevelő anyákkal, ezen is pattoghatnának néha...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4902 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok!
Rég jártam erre, nehéz heteim voltak, számomra ez a karácsonyi időszak mindig eléggé depressziós heteket hoz magával, felkavar. :(

Mara! Nagyon jó lett a kisfilm (még csak most láttam, uhh, de rég jártam erre…), nagyon remélem, meghozza a kívánt hatást és elindul valami a témával kapcsolatban.
Először nem tudtam innen megnyitni, sőt youtube-ról sem, csak a facebook-os oldalról. Ahogy ott ültem a facebook előtt, facsarta a szívem a kérés: „Segítsetek egy megosztással!”. Elsírtam magam a monitort bámulva, és hiába szerettem volna megosztani minden porcikámmal, nem ment. Úgy éreztem, egy segélykiáltás ez, amit „figyelmen kívül hagyok” :hvirág:
Évekig győzködtem magam, végül nemrég kezdtem a terápiát, remélem, ahogy haladok majd vele, idővel menni fog. Ideje magam mögött hagyni a múltam és végre letenni az évek óta cipelt terhet.
Tudom, hosszú út áll még előttem, de talán nem reménytelen. Meg szeretnék gyógyulni!
Köszönöm, hogy itt lehetek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4908 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Szét vagyok csúszva, már ráz a hideg, fáj a fejem, úgy remegek, hogy gépelni is alig tudok (nem mellesleg 10 perccel ezelőtt semmi bajom nem volt, de már lázas vagyok)…
Mindeddig elkerülte a figyelmemet a facebook üzeneteknél az „egyéb” fül, egy munkahelyen elcsípett beszélgetés alapján bukkantam rá, de kár volt…
3 üzenetet olvastam itt az egykori abuzálómtól (régi levelek), amiben arról ír, hogy fel akarja venni velem a kapcsolatot.
Kivagyok… :hvirág: :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.961 másodperc