Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 4 hónapja #4859 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok, olvaslak benneteket, remélem, ha lassan is, visszaesésekkel is, de haladtok előre, az élhető élet felé. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4860 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

rotebeete írta: Meg kell osztanom ezt veletek!
Ma voltam nőgyógyásznál vizsgálaton, elmeséltem a megerőszakolós sztorit a panaszaim miatt, és képzeljétek el, azt mondta, én vagyok ma a harmadik, akivel ilyen történt.... Teljesen el volt szomorodva, hogy egyre több ilyen esettel találkozik. Olyan rendes volt, megadta a privát elérhetőségét, ha bármi kérdésem lenne, írjak neki.
:-(

Bátor vagy. Te voltál a 3. aki elmesélte, akkor hányan lehettetek valójában? :(

Karácsony, éreztem, hogy baj van. Ha akarsz beszélni róla, itt vagyunk... :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4861 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
És magánrendelésen voltam, akárhányszor megyek, mindig látom hogy a tehetősebbek járnak csak oda... Úgyhogy ez még inkább megdöbbentő... Nagyon nehéz volt beszélni róla, de imádom a nőgyógyászom, tegeződünk, már mikor benyitok kedvesen előre köszön, hogy szia és tök rendes... Elpanaszoltam neki, ha az erőszak után egy héttel meg két hónappal levették a vérem, akkor biztos nem lehetek HIV-es, és azt mondta, biztos. Nekem ez annyira megnyugtató volt, mert sokat pörög ezen az agyam.
Most volt életem első rákszűrése. Mondta a nőgyógyászom, hogy picit kellemetlen lesz, de mivel nála biztonságban érzem magam, görcsmentesen feküdtem fel a nőgyógyászati székbe, és hirtelen úgy összerezzentem a fájdalomtól, hogy majd leestem a székről. :S Megijedtem, mert nem vártam. Nagyon fájt. Hát ez a vizsgálat egy pokol!! Nekem eddig senki nem mondta, hogy ez így fáj, ha szétnyitják a méhszájat! Azt mondta a doki, hogy majd idővel jobb lesz. Remélem!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4862 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Mara, inkább az a gáz, hogy a nőgyógyászom évfolyamtársa erőszakolt meg... :-( Ismerik egymást. :-( A nőgyógyászom ismeri anyukámat, ezért közvetlenebb viszony van köztünk, mint egyszerű orvos-páciens kapcsolat. Nagyon jólesett, mikor azt mondta, hogy a pasi egy faszkalap volt!! Meg is kérdezte, hogy mondott e valamit a pasi az eset után... Mondtam, hogy bocsánatot kért. Erre mondta, hogy jaaaaa...és ezzel el van intézve.
Azt mondta, ha feljelentettem volna, elvették volna a diplomáját, mert büntetett előéletű nem lehet orvos! :-( Nekem valaki azt magyarázta, hogy mivel magánéletében történt és nem a munkahelyén, ezért ez nem igaz... Na bakker! :-( Jól félre lettem informálva... Lehet, hogy akkor mertem volna feljelentést tenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4863 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
roberte,ez nagyon kemény,igen ezért nem tesznek sokan feljelentést,én se tettem,aki velem csinálta ezt az közgazdász volt.Amgy én se vagyok annyira tehetős de egyszerűen asztk-s orvosokba már nagyon rég nem tudok bízni,magánnőgyógyászból is már a 3.ikat koptatom.Amúgy nekem is szokott fájni a vizsgálat, de én azzal magyaráztam magamnak hogy biztos a gyakorlatilag állandó gyulladás miatt.De úgy néz ki hogy most én is találtam egy rendeset,és ő legalább nem töm antibiotikummal,mint az első dokim,aki szerintem még a 100.antibiót is felirta volna nekem,komolyan már kísérleti nyúlnak éreztem magam,úgyhogy áttértem a természetes módszerekre.Gombára most borsavas kúpot írt,meg emellé elkezdek majd probiotikumot,multivitamint szedni,de tudom hogy lelkileg kell helyrejönnöm,mert addig újra és állandóan előjönnek ezek a dolgok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4864 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
nem vagyok roberte amúgy, ez nagyon pasisnak hangzik :D 'rote beete' németül céklát jelent :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4865 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
óh,bocsi,nem akartalak megbántani

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4866 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszi Mara, tudom, jó érzés, hogy itt elmondhatnám...

Az én nőgyógyászom azzal szokott viccelődni, miközben szenvedve menekülnék vizsgálat közben, hogy: ne menjen el, ne menjen el, és hozzá az arc, hát nem tudom, hogy nem unja még a saját hülye poénját, mert általában egyáltalán nem találom találónak. Ja, me a másik, tudom, hogy most felizgattam...
Idióta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4867 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Felizgattad? :O Férfi nőgyógyász? Engem odalent pasi ne vizsgáljon, nem tudnék elmenni férfi nőgyógyászhoz.
Amúgy tegnap a rákszűrésnél nekem is mondta a nőgyógyászom, hogy ne másszak el, de kedvesen mondta, és érthető volt, mert rászorítottam automatikusan és csúsztam feljebb. Persze, hogy utána jobban fájt. A váróban elég sokat stresszeltem, ideges voltam, de a bevezető beszélgetésnél sokat oldódom, és mindig biztonságban érzem magam nála.
Én mindig szimpatikus, megértő dokit választok, aki rám tud hangolódni. Az én nőgyógyászom elmondja pontosan, mit fog csinálni, megmutatja az eszközöket, és a hüvelyi ultrahangozásnál láthattam a képet a tévén, és végig mondta, hogy szépek a petefészkeim, a méhem, és nincs cisztám, se semmim... Egy picit kellemetlen volt a vizsgálat, mert feszített belülről, de sokkal jobban ki lehet bírni, mint a rákszűrést. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hónapja #4868 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nem, ő engem. Pasi, de a rendelőben csak az van, átmentem már másikhoz is, de az még rosszabb volt. A hülye vicceit leszámítva alaposan vizsgál, csak épp szte az élet fog meggyógyítani...ezt ő mondta. Hamarosan mehetek amúgy hozzá én is szűrésre. A rendelő szerencsére elég oké. Engem egyszer vizsgált nő, nem tudom, hogy érzésben más lenne-e...vhogy mindig férfi orvosaim voltak, lehet, majd spórolok, ha tudok, és váltok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4870 Írta: kv
kv válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
BÚÉK!
Mellékletek:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4871 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Boldog és főleg boldogabb új évet mindenkinek! Vigyázzatok a januári depresszióval...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4872 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
BÚÉK nektek .

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4877 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Szívben és lélekben boldog új évet kívánok mindenkinek!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 4 hónapja #4880 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Kedves durum!
Köszi a linket, tetszik a cikk. Megint a hozzászólásokkal van baj. Bántó és sértő és megalázó egyik másik. Fáj újra meg újra szembesülni a hibáztatással, a közönnyel. Ilyenkor megint úgy érzem egyedül vagyok ezzel problémával. Rettentően felháborít és mélyen bántónak érzem a hozzászólásokat. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.796 másodperc