Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Kötetlen beszélgetések, üzenetek

Több
9 éve 8 hónapja #2641 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Alicia, jó utat neked. Minden értelemben. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2670 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszönöm, Hajnalkám! Nektek addigis további jó gyógyulást, amíg nem tudok majd ide feljönni! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2671 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Most én se leszek pár napig.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2779 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ma megpróbálom nagyjából beavatni a férjemet a törtétekbe. Szurkoljatok, hogy sikerüljön. Már párszor próbáltam, de mindig megijedtem, attól, hogy mit fog reagálni. Csak előtte iszok valamit :-)
Meg kell most már tennem, mert nagyon nyomaszt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2780 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ez nagyon nagy lépés, sok erőt kívánok hozzá! :szív: :szív:
Ami nekem (nekünk?) segített az az, hogy azzal kezdtem, hogy mit várok tőle. Pl.: nem kell mondania semmit, csak hallgasson végig. Amúgy is eléggé hidegzuhany lesz neki és így legalább azon nem kell filóznia, hogy "ok, de én ezzel most mit csináljak?"
És lehet, hogy röhejesen hangzik, de begyakoroltam a mondanivalóm, mint valami beszédet. A tükör előtt, hangosan. :silly: Mikor már ment bőgés nélkül, folyamatosan, csak akkor álltam elé.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2781 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Köszi! Már én is begyakoroltam, csak még nem tudtam előadni. Persze nem akarom sokkolni, csak, hogy tudja, hogy újra járok pszichológushoz, ezen okból kifolyólag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2783 Írta: senki sem
senki sem válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sziasztok! Idetaláltam én is, hónapok óta olvasgatom a beszámolókat, és a napokban regisztráltam. Mindenkit szeretettel üdvözlök, és sok erőt kívánok a mindennapokban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2784 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ági, nagyon jó ötlet, amit Eperke mond: nem várod, hogy mondjon valamit - szerintem nincs is jó megszólalás - csak hallgasson végig. Kicsit próbálja meg elképzelni. Nagyon izgulok érted. Majd írjál...
Még valami: ne tegyél fel mindent erre a beszélgetésre. Lesz még sok másik is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2793 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Sikerült! Sikerült! Végre! Nem volt nagy áttörés, mondtam is, hogy nem kell mondjon semmit, csak szeretném ha tudná, hogy újra fogok járni pszichológushoz, mert az unokatesóm bántalmazott. Erre ő, hogy szexuálisan. Mondtam igen. És mivel sok fura dolgom ezzel függ össze, fel kell ezt dolgozzam. Meg hát a lányom hasomló korban van, így most felerősödtek ezek a tünetek.
Amúgy épp indultunk egy baráti összejövetelre, meg ittam előtte egy kis szíverősítőt, így mire nagyjából felvázoltam a helyzetet, már oda is értünk. Azért nem mondtam semmi konkrétumot. Tudomásul vette, csak nézett maga elé. Szerettem volna a fejébe látni, de nem kívántam erről többet mondani. Ő meg nem kérdezett. Most ennyi volt. Ezt én már nagy eredménynek tartom részemről.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2794 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nagyon ügyes vagy, Ági! Örülök!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2796 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nagyon örülök, hogy sikerült! Igen, ez nagy eredmény, nyugodtan büszke lehetsz magadra! :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2801 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek

senki sem írta: Sziasztok! Idetaláltam én is, hónapok óta olvasgatom a beszámolókat, és a napokban regisztráltam. Mindenkit szeretettel üdvözlök, és sok erőt kívánok a mindennapokban.


Szia, jó, hogy itt vagy.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2802 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Nagyon örülök én is, Ági. :) Azt tanácsolom, hogy majd ha még bátrabb leszel, folytassátok a beszélgetést. Segíts neki te is, hogy ő is fel tudja dolgozni. Nagy trauma ám ez a jóravaló férfiaknak is, főleg ha szeret téged.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2805 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
köszönöm, nektek!
Igen jóember a férjem és szeret, bár nagyon féltem, hogy ezután hogy fog viszonyulni hozzám. De igazság szerint neki is sok a problémája és mikor elmondta egyszer az ő titkát, amire nem büszke, én sem löktem el ezért magamtól. Jól lesz minden érzem. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 8 hónapja #2866 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Kötetlen beszélgetések, üzenetek
Ági, mi újság azóta?

Hajnalka, hova tűntél? Legutóbb elég rossz passzban voltál...Adj hírt magadról.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.896 másodperc