Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Párkapcsolatok

Több
9 éve 1 hónapja #6217 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
Nagyon sajnálom, hogy felnőttként is ilyen dolgokat kell megéljetek.
Ez elszomorító nagyon :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6221 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok

Ági40 írta: Nagyon sajnálom, hogy felnőttként is ilyen dolgokat kell megéljetek.
Ez elszomorító nagyon :(


Kedves vagy, Ági! :virág:

Az a jó, hogy túl tudtam lenni a házasságomon. Már 7 éve. De utána még 2 zűrös figura is volt az életemben. A mostani kapcsolatomat még a saját szememnek is alig akarom elhinni az előzmények miatt.. De azért igyekszem.. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6228 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
A jo oldalat nezd, mult idobe tudsz errol beszelni. En meg erzelmileg egyaltalan nem...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6237 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok

jelen írta: A jo oldalat nezd, mult idobe tudsz errol beszelni. En meg erzelmileg egyaltalan nem...


Igen, Jelen, tudom, hogy Te még nem vagy túl, sajnálom! Majd leszel, tudom, hogy az még küzdelmekkel jár. Csak Áginak azért írtam az előzőt, mert úgy éreztem, kettőnkről beszél. Sokat gondolok Rád, és mindig kívánom, hogy legyen erőd végigcsinálni. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6239 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
Koszonom! Ero az kell boven. Teljesen hanyingerem van, foleg igy este, hogy mit csinalhat kivel es hol van? Hogy oooooo megbantam nem kellett volna veget vetni. Kozbe meg tudom, hogy de igen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6242 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
Igen Alicia09 és Jelen, rólatok beszéltem. :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6246 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok

Ági40 írta: Igen Alicia09 és Jelen, rólatok beszéltem. :hvirág:


:szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6247 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok

jelen írta: Koszonom! Ero az kell boven. Teljesen hanyingerem van, foleg igy este, hogy mit csinalhat kivel es hol van? Hogy oooooo megbantam nem kellett volna veget vetni. Kozbe meg tudom, hogy de igen.


Igen, Jelen, veszekszik az eszed, meg a szíved.. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6250 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
Barcsak ne ismertem meg volna soha. Nagyot csalodtam benne raadasul teljesen manipulalt anyagilag is kihasznalt . Kozbe nem vettem eszre na meg az volt benne majd egyutt rendbe jovunk. Sose volt meg anyagi gondom na most van az is. Istenem de vak voltam. Azt hittem szetelmes o is ugy mint en. Nem tudom felfogni hogy az egesz hazugsag volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6258 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok

jelen írta: Barcsak ne ismertem meg volna soha. Nagyot csalodtam benne raadasul teljesen manipulalt anyagilag is kihasznalt . Kozbe nem vettem eszre na meg az volt benne majd egyutt rendbe jovunk. Sose volt meg anyagi gondom na most van az is. Istenem de vak voltam. Azt hittem szetelmes o is ugy mint en. Nem tudom felfogni hogy az egesz hazugsag volt.


talán már nem is a szerelem elvesztése fáj, hanem pont ez, hogy olyan felfoghatatlan, hogy valaki így visszaélt a bizalmaddal. Nekem nagyon nincs jó véleményem a férfiakról, szóval én azt mondom, a legtöbb ilyen. Kihasználják a nőket vagy így vagy úgy. Még az úgynevezett "rendes" pasik is. Nagyon nehéz valóban rendes férfit találni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6259 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
De igen a szerelem elvesztese is faj. Az anyagi dolgok is de az idovel gondolom helyre jon. Tokre azt erzem nem kellek senkinek igy egyedul gyerekkel meg plane nehez. Tudom vannak igy sokan. Csak ami velunk tortent lehet neheziti a tulelest.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6261 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok

jelen írta: De igen a szerelem elvesztese is faj. Az anyagi dolgok is de az idovel gondolom helyre jon. Tokre azt erzem nem kellek senkinek igy egyedul gyerekkel meg plane nehez. Tudom vannak igy sokan. Csak ami velunk tortent lehet neheziti a tulelest.


Biztos nehezíti. Már csak a bizalomvesztés miatt is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6262 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
Te csaladban elsz ugye Hajnalka? En nem tudom hogy talalok e olyan ferfit eletem soran aki ugy szeret ahogy vagyok. Sztem most is megtettem mindent h mukodjon.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6265 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok

jelen írta: Te csaladban elsz ugye Hajnalka? En nem tudom hogy talalok e olyan ferfit eletem soran aki ugy szeret ahogy vagyok. Sztem most is megtettem mindent h mukodjon.


Igen, családban élek. És azt mondom, nagy adag szerencse is kell ahhoz, hogy megtaláld a párodat. És az nem elég, hogy te megtettél mindent. Ha a másik fél nem teszi meg, akkor se fog működni. Szóval nem biztos, hogy tényleg a te hibád. A nők eleve sokkal többet tesznek bele egy kapcsolatba általában, mint a férfiak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6269 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Párkapcsolatok
Mar masik noje van, ha igaz a hir. Azonban ha igy van, akkor nem is volt igazi. En nem tudnam elkepzelni h mostanaba barki mas hozzam erjen
A pasik tenyleg ilyen erzeketlenek? Remelem azert nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.715 másodperc