Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Centrál Színház felolvasó marathon

Több
9 éve 1 hete #6908 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Anoni Mara írta:
most - reggel 6-kor - még mindig induló anyag náluk, és ezzel a 18-as beléptetővel akkora vonzerő, hogy majdnem bedőlt az oldal a nagy nézettségtől...
.

Megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha a gyerekeknek lenne ilyen gombjuk, amit megnyomhatnának: vigyázat kicsike vagyok, nem kérem a felnőtt tartalmat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6909 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Hope, nem nyomahattál entert, vagy ilyesmi, mert mi semmit nem vettünk le.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6910 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Alaine írta:

Anoni Mara írta:
most - reggel 6-kor - még mindig induló anyag náluk, és ezzel a 18-as beléptetővel akkora vonzerő, hogy majdnem bedőlt az oldal a nagy nézettségtől...
.

Megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha a gyerekeknek lenne ilyen gombjuk, amit megnyomhatnának: vigyázat kicsike vagyok, nem kérem a felnőtt tartalmat!


Az tényleg elég jó lenne... Bár ahogy így elnézem az oldal forgalmát, ez még nagyobb vonzerő... "18 karika? Ja, akkor már nézem is."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6913 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Anoni Mara írta:

Alaine írta:

Anoni Mara írta:
most - reggel 6-kor - még mindig induló anyag náluk, és ezzel a 18-as beléptetővel akkora vonzerő, hogy majdnem bedőlt az oldal a nagy nézettségtől...
.

Megfordult a fejemben, hogy milyen jó lenne, ha a gyerekeknek lenne ilyen gombjuk, amit megnyomhatnának: vigyázat kicsike vagyok, nem kérem a felnőtt tartalmat!


Az tényleg elég jó lenne... Bár ahogy így elnézem az oldal forgalmát, ez még nagyobb vonzerő... "18 karika? Ja, akkor már nézem is."

Olimpiai játékok 18 karikával :huh:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6915 Írta: Angyalka
Angyalka válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Sajnos nem jutottam el. SOS helyzet adódott nálunk, a lányom élete totál felfordult... Szerencsére túléli...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hete #6916 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Az én pszichológusom is nagyon örült, hogy elmentem, hogy sírni is tudtam, és meg mertem hallgatni, azt mondta, hogy ez nagyon jó lépcsőfok, vagy valami ilyesmit. Engem is megdicsért. :) Mondtam, hogy én annak örültem a legjobban - lehet, hogy hülyén hangzik -, hogy be mertem menni. A többi hab a tortán. Lehet, hogy vele is taliztam volna, mert ő is el akart jönni, csak családi problémák adódtak. Azon gondolkoztam, milyen lett volna vele elmenni. :) Biztos jó. Vagy ott találkozni. De végül is ez most így sokkal erősebbé tett. Most kősziklát tudok tolni. :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6920 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Tetszett az anyag, köszönöm! Ha már nem lehettem ott! :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6923 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Hajnalkám írta:
bennem este volt ez az érzés. Hogy meg kellene állnia az időnek, hogy nem mehet ugyanúgy tovább, mint eddig.


Igen, Hajnal, semmi sem megy ugyanúgy tovább.
Én ott voltam elejétől a végéig, "vén" kemény magként - nekem olyan volt, mint egy ünnepélyes temetés: megrázó, de felemelő búcsú attól a borzalomtól, ami volt. Most más jön. A történetek így, önmagukért szólva, a színészek értő, együttérző, átélő, csodás tolmácsolásában felszólaltak értünk, és mindenki hitt nekünk. A történetek, fórumbejegyzések, könyvrészletek egymásba kapaszkodtak, összefonódtak, és kivívták azt, amiben eddig sosem volt részünk: a tiszteletet és az elismerést a sorsunk iránt. És ez már önmagában gyógyító. Én legalábbis úgy éreztem, letettem ott, a nézőtéren valamit, amit mindeddig cipeltem.
Köszönet érte Neked, Mara, és minden szervezőnek, szereplőnek. Mert semmi sem mehet tovább már ugyanúgy. :virág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6924 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Karácsony, fantasztikusan erős volt a történeted!
Ahogy mindenkié az.
Érdekes, ahogy ott ültem a nézőtéren, a történetek szavaira is emlékeztem innen a honlapról - így felolvasva, olyannak tűntek, mint egy egységes vádirat, a társadalom felé.
A hollywoodi máz, az álszent hallgatás, most végre látványosan megrepedt.
Reménykedtem, hogy többen leszünk, de úgy 7-8 között viszonylag sokan összegyűltek. Sajnos, kevés volt a férfi - nekik ez a téma még jobban tabu, talán. Rosszabbul is viselik a szembesülést ... tisztelet persze a kivételnek. Hallottam véleményeket, hogy "ez így túl tömény, nem emészthető", hát igen, átélni a történeteket, azzal is éppen ez a baj, hogy nem emészthető :dry: Nem baj, ha osztozunk ebben az emésztési problémában azokkal, akik csak "kívülről" nézik, talán többen többre jutunk az emésztéssel is - mint ahogy a számítógépek is hálózatba kapcsolva több adatot tudnak feldolgozni, én így látom.
Mi kapcsolódtunk először hálózatba, itt a honlapon, Mara segítségével, és most hozzánk kapcsolódtak a színészek, és a szervezők hálózatai is. Fel fogjuk tudni dolgozni így, úgy érzem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6928 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Anoni Mara írta: Hope, nem nyomahattál entert, vagy ilyesmi, mert mi semmit nem vettünk le.

Hát akkor nem értem… biztos vagyok benne, hogy még ki is került, mert még vissza is olvastam itt a hozzászólások között, azóta volt, aki hozzászólásban jelezte, hogy ő is olvasta tegnap este, ma mégsincs itt… (azóta az a hozzászólás is eltűnt…). Nem értem. :( és nem képzelődöm…

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6929 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Hope írta:

Anoni Mara írta: Hope, nem nyomahattál entert, vagy ilyesmi, mert mi semmit nem vettünk le.

Hát akkor nem értem… biztos vagyok benne, hogy még ki is került, mert még vissza is olvastam itt a hozzászólások között, azóta volt, aki hozzászólásban jelezte, hogy ő is olvasta tegnap este, ma mégsincs itt… (azóta az a hozzászólás is eltűnt…). Nem értem. :( és nem képzelődöm…


Hát ez teljes rejtély. Én a törölt üzeneteket is látom, ott sincs. Nem tudom, hogy tűnhetett el.

Láttátok tegnap a Baló műsort? Egy horror volt, azt hittem, megüt a guta. Van még némi teendő. Egy férfi igazságügyi szakértő vagy mi volt, meg Gyurkó Szilvia, őt is majdnem elvitte a gutaütés. Ez a pasi kb. azt fejtegette, hogy nem szabad durván fellépni az elkövető ellen, mert szegény gyerek úgy szereti, hát engedjük neki, hogy szerethesse, különben is, mit tehet az a szegény rokon, ha megkívánja a gyereket. Persze sarkítok, de borzalmas volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6930 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Nem sajnálni kell, hanem terápiás kezelésre vinni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete - 9 éve 1 hete #6931 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Mara, én részben megértem, mert amit képzést én kaptam, ott is azt tanították nekünk, hogy a gyerek elkövetők is áldozatok. És nem feltétlen abúzusról van szó, hanem bármilyen más bűncselekményről is. Nem lehetünk gonoszak a gyerekekkel. A koruknak megfelelően kell segítséget nyújtani nekik, de nem lehet őket kihajítani a társadalomból. Ez kegyetlenség volna.
Ezt most csak arra reagáltam, amire írtál.
Biztos olyat mondtak, hogy szegény gyerek megkívánja a rokont? Ezt elég meredeknek tartom. Ha van rá lehetőségem, megnézem a műsort majd.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hete rotebeete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6932 Írta: Sunny
Sunny válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Én láttam, meg Gyurkó Szilvia arcán is a gutaütés jeleit...csodálom az önuralmát. Hihetetlen, remélem, hogy az a pasas ő maga sem gondolta komolyan, amiket mondott... :sick:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hete #6933 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

rotebeete írta: Mara, én részben megértem, mert amit képzést én kaptam, ott is azt tanították nekünk, hogy a gyerek elkövetők is áldozatok. És nem feltétlen abúzusról van szó, hanem bármilyen más bűncselekményről is. Nem lehetünk gonoszak a gyerekekkel. A koruknak megfelelően kell segítséget nyújtani nekik, de nem lehet őket kihajítani a társadalomból. Ez kegyetlenség volna.
Ezt most csak arra reagáltam, amire írtál.
Biztos olyat mondtak, hogy szegény gyerek megkívánja a rokont? Ezt elég meredeknek tartom. Ha van rá lehetőségem, megnézem a műsort majd.


Nem, Rotebeete, nem azt mondta, hogy szegény gyerek megkívánja a rokont, hanem hogy szegény rokon megkívánja a gyereket. Nem így, nem ilyen szavakkal, de ez volt a lényege. Kissé félreértetted, amit írtam. Ki akar gonosz lenni a gyerekekkel? :????
Azt is mondta, hogy maga a leleplezés akkora károkat csinál, hogy inkább ne fújjuk fel az abúzusos eseteket.

És igen, Sunny, én is láttam, szegény Gyurkó Szilvia mindjárt szétdurran. Erre a Baló ennek a faszkalapnak adta az utolsó szót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.942 másodperc