Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Centrál Színház felolvasó marathon

Több
9 éve 1 hónapja #6100 Írta: ipi
Centrál Színház felolvasó marathon téma létrehozva ipi által
Sziasztok!
Most olvastam egy másik topikban, hogy lesz ez és mivel épp újra napirenden van nálam a dolog, lehet hogy férjestül elmennék, de a színház honlapján nem találok róla infót, csak a FB-on, de nem tudom, hogyan lehet jegyet venni vagy hogy hogy működik az egész....
(megírtam a történetem végre a nickemmel)
Köszi

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #6101 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Szia Ipi. Ingyenes. Kisszínpadon lesz.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6105 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

karácsony írta: Szia Ipi. Ingyenes. Kisszínpadon lesz.


Igen, ingyenes, de a nagyszínpadon lesz!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 1 hónapja #6106 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6110 Írta: ipi
ipi válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
köszönöm!
Megbeszéltük a férjemmel. ott leszünk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6141 Írta: ipi
ipi válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
...hát próba, szerencse. Azért lehet nincs igazam, de ez nem olyan, mint a MM 50%os leértékelése... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6166 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Május írta: Beszéltem a színházzal, nem kell jegyet foglalni, ez engem picit aggaszt... Azt mondták, bármikor be lehet menni és ki lehet jönni. Izgulok, hogy nem jutok be.


Gondolod, hogy olyan tömegek jönnek majd? Annyira vevő lenne a magyar társadalom a témára? Bárcsak neked lenne igazad... Meglátjuk. De biztosan be fogsz jutni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6186 Írta: Minelli
Minelli válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
...Húúú..... ez most tudatosult bennem hogy a mi történeteinket olvassák fel.. De jó lenne ott lenni...de nem megy...
Kíváncsi lettem volna a hatásra...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6268 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Május írta:

Anoni Mara írta: Gondolod, hogy olyan tömegek jönnek majd? Annyira vevő lenne a magyar társadalom a témára? Bárcsak neked lenne igazad... Meglátjuk. De biztosan be fogsz jutni.


Meg akartam venni a könyvet, amiről a napokban szó volt (Úgy szeretettem volna, ha nem bántottak volna), a 2 legnagyobb fővárosi könyvesboltban néztem, de MÁR nem volt. Hétfőre rendelnek a raktárból. Az eladók szerint nagyon vevők erre a témára az emberek most. Lehet, hogy mégsem lesz helyem a Centrálban? Megvan a mai napi izgulás... Meg most azon is elkezdtem izgulni, hogy eredetileg egyedül mentem volna, de eszembe jutott, hogy elhívnám egy barátnőmet, akit szintén bántottak gyerekkorában. De ha elhívom, akkor rá fog jönni, hogy érintett vagyok, azt meg nem merem kockáztatni. Hát így tudok én bármin szorongani. Egy elmúlik, jön a másik. És most megint kint lesz a nevem a főoldalon (másik topic), szóval tuti lebukás az élet. Majd jöhettek a börtönbe látogatni... :)


Már nem, mert válaszoltam neked. :D De miért gondolod, hogy börtönbe zárnának? Ezt nem értem. Nem az abuzáltat zárják be, hanem az abuzálót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6275 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Nehéz ennyi szorongással együtt élni. Mélységesen átérzem ez. Néha emiatt teljesen döntésképtelen vagyok apróságokban is, mert ahogy írod, egyik szorongást hozza a másik. Nincs kiút .....

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6277 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Május, ahogy írod, "megvan a mai szorongás". Nem tudsz erre a módszerre támaszkodni? Nekem néha sikerül így becsapnom a szorongást. Így is, úgy is szorongok, megvan az ürügy, hát örülök neki. Örülve meg ugyebár nem lehet szorongani. És szétpattan a buborék.
Miért ismernének rád abbó a névből, hogy Május?
És még egy jó módszer: gondold végig, mi is történne, ha megtudná rólad a barátnőd, hogy abuzáltak! Tényleg, mi lenne? Hívná a rendőröket, kérem, ezt a nőt abuzálták, le kell csukni? Vagy megvetne érte? Ha ez utóbbi, akkor ő nem egy barátnő. De esetleg az is megtörténhet, hogy jobban fog téged érteni, neked egy emberrel kevesebbnél kell szerepet játszanod, intimebbé válna a kacspolatotok, szóval nem mindig történik ám minden rosszul! :P
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Anoni Mara által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6279 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Jaj, Május! :szív:
Sajnos gyerekként és kamaszként féltem a rendőröktől. Ma már megszoktam a jelenlétüket, mert itt a városban fel-alá cirkálnak rendszeresen.
De valszeg azért félek tőlük, mert apukám elráncigált kiskamaszként a rendőrségre és fel akart jelenteni, mert elloptam tőle pénzt... Kemények voltak velem a rendőrök, és azzal fenyegettek, hogy ha nem vallom be, félrevezetésért több év börtön is jár... Gondolhatjátok, hogy be voltam tojva. Nagyon kegyetlenek a fiatalokkal is a rendőrök. Most már tudom, hogy ijesztgetni akartak, de egy gyereknek ez épp elég.
Én állandóan bűnösnek érzem magam, pedig soha nem tettem semmi rosszat. De ez olyan, hogy a tömegközlekedésen is félek az ellenőröktől, miközben mindig van érvényes bérletem. :-)
Én mindig féltem a rendőröktől, és a terapommal jöttünk rá, hogy ennek az alap félelemnek jönnie kell valahonnan. És mivel a távolabbi családom egy része korrupt rendőrökkel csempész drogot, sőt, gyilkosok is, és gyerekként sokat voltunk náluk...szerintem innen jön a félelmem. 10 évesen részegre itattak engem bacardival, bealudtam, és anyámék fel se bírtak kelteni, mikor értem jöttek... Nekem innen jön a rendőrfélelem. Ée bár a szüleim hálisten nem voltak sose ilyen buliban, a keresztanyám is ült börtönben, és a másodunokatesóm rendőrgyilkos. Ez a maffia világ nem nekem való... Nézd meg te is, honnan ered a te félelmed!
Offoltam a témától, bocsánat Mara!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja rotebeete által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6281 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Nekem azt mondta az egyik nővérem gyerekkoromban, hogy rossz vagyok, ezért elvisznek a rendőrök... Így én is rettegtem tőlük. Hála a terapeutáknak, ezen túl vagyok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6286 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Mara beküldte:

Május, ahogy írod, "megvan a mai szorongás". Nem tudsz erre a módszerre támaszkodni? Nekem néha sikerül így becsapnom a szorongást. Így is, úgy is szorongok, megvan az ürügy, hát örülök neki. Örülve meg ugyebár nem lehet szorongani. És szétpattan a buborék.
Miért ismernének rád abbó a névből, hogy Május?
És még egy jó módszer: gondold végig, mi is történne, ha megtudná rólad a barátnőd, hogy abuzáltak! Tényleg, mi lenne? Hívná a rendőröket, kérem, ezt a nőt abuzálták, le kell csukni? Vagy megvetne érte? Ha ez utóbbi, akkor ő nem egy barátnő. De esetleg az is megtörténhet, hogy jobban fog téged érteni, neked egy emberrel kevesebbnél kell szerepet játszanod, intimebbé válna a kacspolatotok, szóval nem mindig történik ám minden rosszul!

Ez tetszett, a módszert kipróbálom.
Végül is mi történhet? Szép okfejtés!
Végezetül a rendőr témához, a férjem rendőr .... na szerintetek? :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6294 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Május írta:

Anoni Mara írta: És még egy jó módszer: gondold végig, mi is történne, ha megtudná rólad a barátnőd, hogy abuzáltak! Tényleg, mi lenne? Hívná a rendőröket, kérem, ezt a nőt abuzálták, le kell csukni? Vagy megvetne érte? Ha ez utóbbi, akkor ő nem egy barátnő. De esetleg az is megtörténhet, hogy jobban fog téged érteni, neked egy emberrel kevesebbnél kell szerepet játszanod, intimebbé válna a kacspolatotok, szóval nem mindig történik ám minden rosszul! :P

Jó, igaz, ha logikusan végiggondolom, akkor nincs értelme a letartóztatós félelmemnek. Egyébként végiggondoltam, attól félek, ha megtudná a barátnőm, mit éltem át gyerekkoromban, rosszakat gondolna a családomról, és ettől szégyellem magam. Nagyon. Mindenesetre nem akarok eltérni a színházas témától, és valószínűleg elhívom ezt a barátnőmet is a felolvasásra.
Báááár, Ági 40 írta, hogy a férje rendőr - szóval ő fog bevarrni a börtönbe - mindannyiunkat!!!! :lol: :lol:

:cheer: :cheer: :cheer: :cheer: :cheer:
Azért amikor már ennyire röhögünk magunkon, az fél gyógyulás! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.705 másodperc