Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Centrál Színház felolvasó marathon

Több
9 éve 1 hónapja #6295 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6300 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Sziasztok!
Elég rég jártam erre utoljára, aztán a hét elején éppen terápiára készültem, amikor egyszer kibökte a szemem a felolvasóest híre.
Előbb lelkes lettem, hogy milyen jó ötlet és tuti, ott leszek. Aztán jött a félelem, a kétség, hogy talán nem kellene ott lennem, hiszen ugyan most tűrhetően vagyok, de mi van, ha elindít lefelé a lejtőn…?
Aztán most megint a kezdeti érzelmek kavarognak bennem ezzel kapcsolatban. Jelenleg úgy érzem, hogy elmegyek, bár félek egy kicsit.
Nem tudom, hogyan lenne könnyebb, ha egyedül mennék, vagy ha hívnék magammal valakit… bár azt hiszem, nincs senkim, aki ne félne ettől a témától, nincs senkim, aki el merne jönni egy ilyenre…
Azt hiszem, egyedül kell mennem, de talán mégsem leszek olyan egyedül, hiszen, ha csendesen is, de lesznek ott sorstársak, ott lesztek ti…
Majd meglátjuk, mi lesz addig, de szeretnék elmenni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6301 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Ahogy mondod, nem leszel egyedül! :szív: Szeretettel várunk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6302 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Anoni Mara írta: Ahogy mondod, nem leszel egyedül! :szív: Szeretettel várunk!


Köszönöm Mara! :virág: :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6304 Írta: rotebeete
rotebeete válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
De nagy kár, hogy én nem lehetek ott! Én innen küldök nektek sok-sok erőt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6323 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Eszembe jutott, kéne ilyen szolidaritási szalag nekünk is. Szivárvány színű, ami a remény színe. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6342 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Hajnalkám írta: Eszembe jutott, kéne ilyen szolidaritási szalag nekünk is. Szivárvány színű, ami a remény színe. :)

Nem, nem fogjuk magunkat ilyen módon közszemlére tenni. Megbeszélhetünk valamit, amiről felismerjük egymást, de ne így, publikusan... Túl nagy veszélynek tennénk ki magunkat. Sok tébolyult, perverz állat van a nagyvilágban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6351 Írta: Anoni Mara

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6352 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Anoni Mara írta:

Hajnalkám írta: Eszembe jutott, kéne ilyen szolidaritási szalag nekünk is. Szivárvány színű, ami a remény színe. :)

Nem, nem fogjuk magunkat ilyen módon közszemlére tenni. Megbeszélhetünk valamit, amiről felismerjük egymást, de ne így, publikusan... Túl nagy veszélynek tennénk ki magunkat. Sok tébolyult, perverz állat van a nagyvilágban.


Ja, én nem ott gondoltam kitenni, csak eszembe jutott, hanem pl. a fecebookon hirdetni, hogy aki szolidáris, az rakja ki a jelet az avatarja sarkára. De csak egy ötlet volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja #6353 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Jó ötlet! Én már annak is örünék, ha az eseményt megosztanák... Májussal ellentétben én attól félek, nem telik meg a nagyterem. (Mindenkinek a saját parája, igaz, Május? :silly: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 1 hónapja - 9 éve 1 hónapja #6354 Írta: Hope
Hope válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Mara!
Szerintem attól ne félj, hogy nem fog megtelni a nagyterem. Ha megnézed, a közösségi oldalon már több, mint 450-en jelezték részvételi szándékukat...
És szerinted még hányan terveznek elmenni úgy, hogy azt nem merik közzétenni a világhálón...? Szerintem nagyon sokan.
Rajtam nem múlik, ott leszek, és nagyon szégyellem magam azért mert nem merem a világhálón bejelölni a részvételi szándékom... (és gyáva és gyenge vagyok, mert megosztani is képtelen vagyok... ) Sajnálom :(
Ha összeszedem a bátorságomat, nyomok egy megosztást, tudom, csak egy kattintás... de rettegek tőle...
De ott leszek, mert a szívügyem!
Utolsó szerkesztés: 9 éve 1 hónapja Hope által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
9 éve 4 hete #6397 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Én meg mertem osztani még, amikor elindult a dolog. Aztán kiderült, hogy van egy sorstársam, (tőle személyesen is hallottam, mi történt vele, magától mondta el nekem.) Sőt nem is egy....be is 'lájkolták' és meg is osztották ők is. Van ilyen is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #6539 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Sziasztok!
Jó rég nem írtam ide a fórumba, nagyon zűrös lett az életem novembertől. De azért olvaslak titeket :) :szív:
A Centrálba mindenképpen megyek!! Biztos, hogy lesz hely, különösen az elején, a többség, aki jön is, nem szokott végig ott lenni, vagy később jön, vagy előbb megy.
Én úgy érzem, ott a helyünk mindannyiunknak, egymást védjük, ezzel is kiállhatunk sérült önmagunk mellett. Szívesen támogatok minden ügyet, ami azt szolgálja, hogy változzon az emberek gondolkodása ebben a témában, szembesüljenek végre tabukkal. Ahogy gyógyul(gat)ok, egyre inkább érzem, hogy az lehet az út, akkor csökkenhet az önbizalomhiány, ha egyszer mindenről merünk nyíltan beszélni, szépítgetések, illúzióvarázslatok nélkül.
Hát még ettől jó messze vagyok, de igyekszem :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #6540 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon

Május írta: Napok óta gondolkodom, hogy szeretnék ajánlani két könyvet mindenkinek, akit valaha erőszak ért és/vagy van gyereke. De persze nem merem, nehogy valami rosszat csináljak, aztán jól bezárjanak....


Kedves Május, engem érdekelnének a könyvek, nem tudok itt a fórumban a filmek közt, vagy akár itt megosztani a címeket?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 3 hete #6546 Írta: nyugodt
nyugodt válaszolt a következő témában: Centrál Színház felolvasó marathon
Köszönöm! A Polcz Alaine könyvet ismerem, de lehet, hogy most majd újraolvasom. Ahogy emlékszem, itt a fórumban sokan írtuk, hogy gyerekkorunkban meg akartuk keresni az "igazi családunkat", ahol tényleg szeretnek bennünket, mert biztos rossz helyre keveredtünk :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.726 másodperc