Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Alvásproblémák

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #8532 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Alvásproblémák
Köszi Május :virág: Az a jó, hogy itt mindig értő fülekre találok. Tényleg borzalmas volt, soha többet nem szeretnék ilyen állapotba kerülni!
(Persze ma is kétszer keltem.)
Tegnap eszemben voltál, mert este óta vívódom magammal, hogy írjak-e a pszichológusomnak vagy sem. Arra jutottam, hogy meg kell ezt vele beszélnem, hogy zavarom-e ilyenkor, de megint dilemmában vagyok. Leszólított egy srác, és aztán randiztunk. Kiszedtem belőle, - de már a pszichológusom előre vázolta, hogy lehet,- hogy elvonón volt, és gyanús. Igaza lett. Viszont fogalmam sincs, hogy mit csináljak. Próbáltuk legutóbb is megbeszélni, hogy nem vagyok veszélyben. De tegnap este már veszélyben éreztem magam, plusz elhívott sütögetni a köv. alkalomra, én meg nem merek menni, de félelmemben igent mondtam rá. Pedig rohadtul nem vagyok félős, de nem mertem neki nemet mondani. Hogy én nem megyek, mert...Aztán megkértem, hogy induljunk haza, mikor totál kezdtem bepánikolni mellette. De ezek az én szörnyeim, nem ő szörnyűséges. Csak mindent elképzeltem róla, és amiket mesélt, az meg teljesen megviselt. De nem szeretném az összes pasiügyemmel a pszichológusomat zaklatni, de fogalmam sincs mit csináljak, meg meg akartam neki írni, hogy jól kinyomozta ezt így pár mondatból, hogy elvonón volt. Pedig erről egy szót sem ejtettünk, csak a viselkedéséből kikövetkeztette. Zseni, komolyan mondom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja #8543 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Alvásproblémák
Karácsony, borzasztó kevés alkoholista gyógyul meg.. Merthogy a férjem ivott is, körüljártam a témát. Meg egyik közeli rokonom sem tudta abbahagyni akkor sem, amikor már akarta. Azt hiszem, 10% alatti az esély hosszú távon. Bár ha nagyon motivált, akkor minden lehet. Láttam csodákat is e tekintetben..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
8 éve 6 hónapja #8551 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Alvásproblémák
hát ő nem alkesz (vagy lehet, hogy az is)...de értelek. Pedig, olyan kedves.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 6 hónapja - 8 éve 6 hónapja #8564 Írta: Alicia09
Alicia09 válaszolt a következő témában: Alvásproblémák
Azért én drukkolok Nektek, ha akarod, ha alkesz, ha más ügy.. :virág: Végülis nincsen reménytelen eset. Ma volt egy koncertünk, és ez sokat gyógyít, hogy énekelhetek. Ha bele gondolok, amíg odáig eljutottam, hogy egyáltalán kikeltem az ágyból, és elkezdtem járni a próbákra. Aztán terapeutához a Ti segítségetekkel is, és most csökkentem a gyógyszereket az orvosom jóváhagyásával, és gondolkodom, hogy mit kéne lassan dolgozni... Most nagyon boldog vagyok, mert a zene is átmosott szinte, és ez a sok pozitív fejlemény... :) drukkolok Nektek is! Mindenkinek, aki ide jár!!! :biglove:
Utolsó szerkesztés: 8 éve 6 hónapja Alicia09 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8713 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Alvásproblémák
Engem a futás tölt fel és nagyon gyorsan fejlődök is. Április óta futok, sok ismerőst is szereztem ezzel, ők tuti nem alkeszek :) . Aludni azért még így sem sikerül mindig, van hogy nagyon felkavar az egész napi történés a melóhelyen pl.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
8 éve 5 hónapja #8797 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Alvásproblémák
Én már hozzászoktam, hogy nem tudok végigaludni egy éjszakát. Így megtanultam szakaszokban aludni. Ha nagyon nem megy, akkor fel kell kelni, akár hajnali 3-kor is, és semmi kávé meg energiaital, hanem fél óra olvasás, netezés, tanároknak dolgozatjavítás, közben nyugtató hatású zene füllhallgatóval. Ha kibírsz így pár napot, akkor van rá esély, hogy végül sikerülni fog a szervezetnek visszaállni a normális ritmusra. Ja, és este semmi horrorfilm, netezni se kellene ám sokáig, mert az is rontja az alvási esélyeket. Kicsit korábban lefeküdni, a jó meleg ágyikóban olvasgatni (nem horrort!), halkan zenét hallgatni, stb. Aztán lehetőleg azonos időben eloltani a lámpát.
A tanácsok nem tőlem vannak, hanem szakértőktől, én csak sokat olvastam erről.
És igen, este kis langyos tej, esetleg kis mézzel.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.612 másodperc