Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?

Több
9 éve 2 hete #6762 Írta: Eper
Eper válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?
Köszönöm szépen mindenkinek a jókívánságokat! :)
A baba nagyon jól viselkedik, nagyon nyugodt és kiegyensúlyozott. Simán lehetne mellette pihenni. :) Az más kérdés, hogy nem aludtam másfél hete, de ez nem miatta van, hanem a saját abnormális mértékű aggódásom miatt. De remélem, hamarosan sikerül ezen is úrrá lennem, drukkoljatok! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6817 Írta: Hajnalkám
Hajnalkám válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?

Eper írta: Végül harántfekvésbe fordult a baba, így megúsztam a sima szülést, császár lett a vége.
Már egy hete hazajöttünk a kórházból, szerencsére minden rendben a babával is és velem is. :)


Gratulálok. :) :szív:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 2 hete #6821 Írta: rini
rini válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?
Gratulálok,sok boldogságot,egészséget:)
Remélem egy nap majd megélhetem én is milyen kézben tartani a saját kisbabámat

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 napja #7027 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?
Eperke, egy másik topikban azt írod, talán sosem fogsz babázni, hogy érted ezt?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 napja #7030 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?

Anoni Mara írta: Eperke, egy másik topikban azt írod, talán sosem fogsz babázni, hogy érted ezt?

Ezen én is elgondolkodtam, aztán jöttem rá, hogy Eperke és Eper nem ugyanaz a személy,

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 napja #7031 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?
vagy mégis? Na most már nem tudom.......

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 napja #7038 Írta: eperke
eperke válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?

Alaine írta: vagy mégis? Na most már nem tudom.......

Elnézést kérek a hasonlóságért. Mire rájöttem, hogy van hasonló név a fórumon, már egy ideje írtam ide és nem akartam töröltetni magam. Nekem nincs gyerekem, a topikot nem én nyitottam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
9 éve 5 napja #7039 Írta: Alaine
Alaine válaszolt a következő témában: Ti is retteg(te)tek a természetes szüléstől?

eperke írta:

Alaine írta: vagy mégis? Na most már nem tudom.......

Elnézést kérek a hasonlóságért. Mire rájöttem, hogy van hasonló név a fórumon, már egy ideje írtam ide és nem akartam töröltetni magam. Nekem nincs gyerekem, a topikot nem én nyitottam.

Semmi gond Eper-ke. Végülis a fekete cica alapján is megkülönböztethetünk benneteket. :macska:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.908 másodperc