Bántalmazott lennék?

2020 aug. 30 19:04 #11798 Írta: charity
Bántalmazott lennék? téma létrehozva charity által
Sziasztok! Körülbelül 2 hete találtam rá az oldalra és azóta sokat segített. 16 éves lány vagyok és mostanában ,,esett le " mi is történt velem körülbelül 3 éve. Olvastam rengeteg törénetet olyan személyekről akikkel sokkal rosszabb dolog történt mint velem. Tudni kell, hogy engem interneten keresztül szexuálisan zaklatott ( ha ezt lehet annak nevezni ) egy nálam kb 12 évvel idősebb férfi. Zsarolással és egyéb más dolgokkal kikényszerítette hogy felfedjem előtte a testemet csak hogy szépen fogalmazzak. 1-2 hónapja kezdett nagyon rossz lenni. Elsírom magam ha erről vagy ilyesmiről van szó, sokszor volt olyan hogy annyira sírtam hogy konkrétan úgy éreztem mintha élve temetnének el. Aztán megkérdezem magamtól hogy ugyan miért? Hiszen csak bemesélem magamnak, túlreagálom, sajnáltatom magamat, nem is történt olyan dolog amit bántalmazásnak lehet nevezni. Legbelültudom hogy ha ilyen dolgokat vált ki belőlem már csak a bántalmazás gondolata is, akkor ott valami nagyon nem okés és történt valami, mégis még mindig megkérdezem magamtól ugyan ezt. Azóta, hogy nyolcadikban depresszióval küzdtem, nem voltam ilyen rosszul. Önbizalomhiány de nem kicsit, szorongok az emberek társaságában nagyon, félek hogy hibázok és nagyon nagyon nehezn bízok meg bárkiben is. Ami érdekes az az, hogy van úgymond egy másik énem. Aki legbelül magabíztos, tudja hogy a világ egy gyönyörű hely, iszonyú jó életem van és úgy unblock pozitív.

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

2020 aug. 31 20:35 #11799 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Bántalmazott lennék?
Sajnálom, hogy ez történt veled. Persze, hogy rosszul érzed magad. Ide írhatsz bátran, sokat tud segíteni. Ha volna a közeledben valaki, aktől segítséhet kérhetsz, az is jó lenne.
Vigyázz magadra, mielőbbi javulást kívánok!

Kérjük, hogy Belépés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.312 másodperc