Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Itt vagytok még?

Több
3 éve 11 hónapja #11792 Írta: Ági40
Itt vagytok még? téma létrehozva Ági40 által
Sziasztok!
Vagytok még? Kicsit hanyagoltam az oldalt, pedig sokat jelent nekem, sokat kaptam tőletek, és különösen tőled Mara! Szépülnek az emlékeim, de kapcsolatban vagyok a pszichológussal is.
Puszi! :hvirág:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 11 hónapja #11793 Írta: Butterfly
Butterfly válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Kedves Ági40!

Új tag vagyok régi emlékekkel... Rendszeresen olvasom a honlapot, számtalanszor a régebbi bejegyzéseket is.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #11800 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Jó, hogy olvasod, legalább nem magamnak írok!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #11801 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Tegnap voltam pszichológusnál. Már ritkám járok, de minden alkalommal fáj az elválás. Sokszor ezért sírok a kocsiban a hazaútom. Mindamellett, hogy megkönnyebbülök, megerősödök, és időnként azt érzem, hogy nincs rá szükségem, szörnyen tud hiányozni. Sokszor azt gondolom, azért fogom befejezni, mert ez az elválás érzése mindig megvisel. De aztán folyton visszavágyom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #11802 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Ági, nem magadnak írod, itt vagyok én is. :) És egyre többen jönnek újra az oldalra, csak talán még nincs bátorságuk írni. Ez még a régi pszichológusod? Milyen gyakran mész hozzá? Képzeld, én újra elmentem terápiába. Más okok vittek, mint a múltkor, és én is visszavágytam. Persze új a pszichológusom, mert az előző ugye elment Magyarországról. Nagyon féltem a váltástól, nagyon más a mostani, de őt is szeretem. Eleinte nehéz volt, de most már megszoktam. 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 7 hónapja #11803 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
A pszichológus váltás mindig nehéz, főleg, ha nem önszántadból teszed. Amikor az első pszchológusom elköltözött, rettentő elutasító voltam a másodikkal. Ő ezt étezte, és kedvesen többször meg is jegyezte. De végül nagyon megszerettem, rengeteget haladtam vele, és nagy lépést tettem előre. Aztán messzire költözött tőlem, és egy gyors lezárásra volt szükség
Ez engem nagyon megviselt. Aztán volt egy kis szünet. Majd jött újra az első pszichológusom. Nem volt egyszerű vele sem újrakezdeni, pedig jártam hozzá is. Most nem járok rendszeresen, félek a függőségtől. Tágítom a határaimat, ha nagyon szenvedek megjelenek kb. havonta egyszer. Mindketten érettebben kezeljük a dolgot, ami előtte kettőnk között volt. Most várom, hogy egyszer eljön a pillanat, hogy önként lemondok róla, és a terápiás közegről. Remélem egyszer sikerül, nagyon szeretem őt is, szokott hiányozni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja - 3 éve 6 hónapja #11804 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?

Nos, lehet holnap lezárom a terápiám ezen szakaszát. Szerintem olyan helyzetben vagyok, hogy talán tudom a megoldásokat, csak még nem mindig sikerül megvalósítanom. Nyilván könnyebb lenne eljárni a pszichológushoz, hogy ő megerősítsen, és tőle várjam a megoldást, de nem ez vinne előre, hanem az ha végre nem csak a terápiás közegben tudnék beszélni.
Bizonytalan vagyok, és félek, mi lesz utána? Hogy fogom kibírni, amikor ez olyan melengető dolog?
Utolsó szerkesztés: 3 éve 6 hónapja Ági40 által.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #11805 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Szörnyen félek!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #11806 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Nos, túl vagyok a lezáráson, bár én inkább szünetnek nevezem, ettől nem borulok ki amnyira. Csak az első negyedórában kerülgetett a sírógörcs, aztán lassan jobban lettem.
Most elvagyok, várom, hogy rajtam kívül más is írjon!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 6 hónapja #11810 Írta: Anoni Mara
Anoni Mara válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Ági, miért kellett lezárnod a terápiát? 

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
3 éve 2 hónapja #11819 Írta: jelen
jelen válaszolt a következő témában: Itt vagytok még?
Ági hogy vagy?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.702 másodperc