Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Level

Több
6 éve 8 hónapja #11493 Írta: Kaktusz
Level téma létrehozva Kaktusz által
Sziastok!
2es fel eve jarok terapiara. Nő a terapeutam és már az elejétől szerelmes vagyok belé! Többször mondta h kedvel, szeret, párszor szorosan megölelt. Rengeted aprósággal halmoztam el. Jól esett a szerelmem ragaszkodásom, mondta, hogy örül neki. De megmondta, nem tudja viszonyozni, nem szerelmes belém. Most megtudtam a maganeletebol olyan dolgokat, hogy nagyott csalodtam benne. Persze megharagudott. Most mennek időpontra, de nem reagal, hogy mehetek e. Nem tudom mit tegyek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • karácsony
  • Látogató
  • Látogató
6 éve 8 hónapja #11494 Írta: karácsony
karácsony válaszolt a következő témában: Level
Ez egy baromság.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #11496 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Level
Ez most mi? Elég szar pszichológus lehet ha hagyta ezt. Vagy félreértettél valamit.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
6 éve 8 hónapja #11502 Írta: Har Mónika
Har Mónika válaszolt a következő témában: Level
Szia!
Ez így hülyeség...mennyit haladtatok?
Hogy tudtál meg a magánéletéről bármit..és ezt elmondtad/kérdőre vontad?
Furcsa ember lehet,ha valamiért nem szeretne veled tovább dolgozni,azt is meg kellene beszélnetek.Én úgy járok,hogy heti rendszerességgel fix időpontom van,nem kell külön kérni,automatikusan megyek.Próbáld hívni,írni...nem lehet,hogy szabadságon van?-azt is meg kellett volna beszélnetek előre

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.561 másodperc