Minden új tagnak jó fórumozást kívánunk!

Félelem

Több
7 éve 3 hónapja #10886 Írta: Szandi
Félelem téma létrehozva Szandi által
Sziasztok!

Azért akartam ezt a témát, mert érdekel, hogy ki hogy érzi magát azóta.
Én elötte is féltem a sötétben de most egyszerűen rettegek. Villanynál kell aludnom és négy óra után ki sem merek menni az utcára. Ha mégis ki kell mennem szinte hányingerem van a félelemtől. Rettegek.
Nektek vannak/ voltak ilyen erős félelmeitek? Ti hogyan jutottatok túl rajta? Vagy ha még nem sikerült túljutni mivel próbáljátok kontrol alatt tartani a rettegést? Ha szabad ezt kérdeznem.
A helyesírásomért elnézést kérek, próbálok javítani rajta.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #10887 Írta: Ági40
Ági40 válaszolt a következő témában: Félelem
Nagyon komoly ez a félelem. Nem lehet könnyű.
A sötétben való félelem megvan nálam is, de nem ennyire durva. Ha éjszakás a párom, nem tudok aludni, úgy kell forduljak, hogy lássam az ajtót. Ilyen esetekben nyugtató teával, vagy gyógynövényes készítménnyel próbálok aludni. Az utcán szoktam képzelni sötétben, hogy követ valaki, ilyenkor sietősre veszem, és próbálom elterelni a figyelmemet. De van, hogy félek bizonyos helyeken biciklizni, így nem megyek arra, hogy ne támadjanak meg.
És ez csak az amit a sötét idéz elő
Te tudsz tenni valamit ellene, vagy segít valami?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
7 éve 3 hónapja #10916 Írta: Szandi
Szandi válaszolt a következő témában: Félelem
Nem, nem igazán tudok mit tenni ellene. Csak az segít ha van mellettem valaki akiben bízom. De ez nagyon ritka.
A baj az, hogy egész nap dolgozom utána pedig sötétben kell haza sétálnom és sokszor már sírógörccsel esek be a kapun.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Oldalmegjelenítési idő: 0.507 másodperc